Sports

Tamale Making 101

Alternativní název: Tamale čtvrtek vzhledem k tomu, že vyslovujeme „Tamale“ s „th“ zvukem

Šel jsem do svých Nana, abych dnes vyrobil tamales! Bývalo to rodinná tradice, která je vyrobila na Štědrý den, ale letos jsme ji pro pohodlí posunuli několik dní. Moje nana udělala veškerou tvrdou práci předem – vyráběla chilli a připravovala maso, masy a oujas (kukuřičné slupky).
Moje nejnovější videa

Rekapituje podcast od 6. srpna
A tady je nové video s rychlou rekapitulací 3 podcastů, které jsem včera poslouchal.
Podcasty rekaptovány:

Dramatický klub – duben 2018 epizoda o Monice Lewinsky a červenec 2018 epizody o Conan O’Brien a vévodkyně z York Fergie. Zajímavé věci!

Morning Toast Podcast – Dnešní epizoda o horkých tématech včetně E! Zprávy, že pořad bude zcela zrušen (The Times byly v poslední době trochu změněny, ale teď je u konce).

Šťavnaté lopatky s Heather McDonald – rozhovor s kapitánem Sandym z pod palubě Středomoří

Více videí

0 sekund 7 minut, 26 sekund

Další
Co jím za den – Runner Edition
14:26

Žít
00:00
08:21
07:26

Vaří maso a vyrábí chilli od nuly den, než je plánujeme dát dohromady.

Pomáháme je dát dohromady. To naznačuje šíření masa na kukuřičných slupech …

Naplnit je masem

A skládat je

(Otočte zdola nahoru)

TADA! Tamales!

Santa klobouk volitelný

Také jsme vyrobili zelené chili a sýr – tyto jsou úžasné!

Pečlivě je položíme do obrovské pánve naplněné parním košem (nebo vzhůru nohama) a vodou. Pak pára na vaření.

Trvá hodiny a hodiny, protože pánve jsou tak velké! Myslím, že děláme asi 10 tuctu? Nebo možná je to, že jím 10 tuctu … nepamatuji si.

Poté, co jsme skončili, sestavili jsem tamales dohromady, měl jsem taco se zbytkem masa a sýra

Také jsem okusoval některé z dobrot, které má moje Nana – včetně těchto vaječných mandlí od Trader Joes. Měla také cookies! Taky.much.good.Stuff.

Když jsme skončili, stavěl jsem Tamales, šel jsem k mámě, abych zabalil dárky a chodil se psy.

Vánoční fakt: Candy dělá to nejlepší balicí palivo.

Moje maminka má krabici SEE’s Candy a měla můj oblíbený kus – tmavá čokoládová nugat s mandlemi <3, nesmíte nikdy odmítnout své oblíbené bonbóny z See's. Žiji podle toho pravidla. O několik hodin později byly Tamales hotové! večeře je nachystaná Jistě, nemáme takovou fantastickou prezentaci Azz Bobby Flay Tamale, ale tyto chuť po celou dobu chutnají 5 hvězdiček. Přidán bonus: Můžete je jíst s nízkonákladovým pivem a zároveň si užívat vánočních filmů na gauči. Vzhledem k tomu, že budu trávit Vánoce na Floridě, musím si nyní naplnit tuto mexickou tradici výroby / stravování tamale! udělám. Otázka: Co jíte na Štědrý den nebo na vánoční ráno? Můj fam jí tamales. Na vánoční ráno jíme tamales smaženým smaženým vejcem. Zásadní je jíst co nejvíce tamalů za dva dny, abyste je nemuseli znovu vyrábět rok. Pošlete mi sešit 2Save Sdílení se stará! 2 Kolík Podíl tweet Podíl Pošta Podíl Neustále se rozhodněte: Světle zakysaná smetana enchiladas- snadný recept na týdenní noc Světle zakysaná smetana enchiladas- snadný recept na týdenní noc Snadný recept Enchiladas, který je naplněn zdravými ingrediencemi! Tato lehká mexická klasika je skvělá večeře a dělá 6 Zdravé nápady na občerstvení zabalené na bílkoviny 6 Zdravé nápady na občerstvení zabalené na bílkoviny Zdravé a snadné zaokrouhlování 6 různých způsobů, jak si můžete dát vlastní proteinové občerstvení! Udělejte tuto část svého jídla prep rou 3 Ingredierecept na dýňové sušenky NT 3 Recept na sušenky Snadný 3 ingredience dýňový recept na sušenky. Koláčkové sušenky s dýní namísto oleje pro lehčí recept. Dort těsto Kalifornský smetanový sýr s brusinkami a vlašskými ořechy Kalifornský smetanový sýr s brusinkami a vlašskými ořechy Vezměte si dovolenou brunch a zářez s tímto snadným smetanovým sýrem s kalifornským smetanem s brusinkami a vlašskými ořechy. Míchá klasické Snadná peppermint Bark Yogurt Dip Recept Snadná peppermint Bark Yogurt Dip Recept Zdravý recept na mákovou kůru máta. Vyzkoušejte tento snadný a zdravý dezert na základě favoritu na dovolenou! Podávejte s Fru Recept na smoothie obiloviny Recept na smoothie obiloviny Jak vyrobit recept na obilné mléko a lehký obilný mléko. Snadný recept na lahodný obilný mléko se skutečnou Kalifornií MI ⚡ Shareaholic .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *