Uncategorized

Blank Rome Sports Attorney Michelle Gervais uznal v ‘Women We AdiRire Top 100 ženských vůdců Tampa’ pro rok 2022

Blank Rome LLP s potěšením odhalí, že Michelle Gervais, která slouží jako sporný partner a spolupředseda firmy Praxe sportovní legislativy, byla uznána v top 100 ženských vůdců Tampa pro rok 2022 ženami, které obdivujeme.

Metoda sportovních právních předpisů firmy a také radí významným sportovcům, celebritám, jakož i vedoucích pracovníků, kromě služeb ve sportu, zábavě a Club America Dres finančních trhů ve složitých sporech, které zahrnují průnik služeb a záležitosti pro domácnost.

Pro výběr odborných sportovců i vedoucích pracovníků pomáhá Gervais spravovat řadu záležitostí pro legislativy domácnosti, včetně zrušení manželství, domácího násilí, otcovství, vazby, podpory, jakož i přednepomenizových, post-žhavých, jakož i dohod o soužití. Rovněž pomáhá svým klientům i jejich službám s dalšími problémy s správou nebezpečí ovlivňující jejich značku, Schalke 04 Dres jejich společnost a jejich odborné dědictví.

Ženy obdivujeme toto uznání ženám, které jsou „vedoucím podnikem a také řídí úpravu na téměř na všech trzích, včetně akademických technologií, zdravotní péče, pojistného krytí, měnových služeb, maloobchodu, médií i dalších. Pokračují v přenosu bariér na nová území, která umožní těm, kteří po nich dodržují, vést Juventus Dres úspěšnou a smysluplnou kariéru. “ Vystupovatelé jsou věnováni produkci úspěchu pro své organizace každý rok.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *