Sports

Clomid (clomiphene citrát) vysvětlil

clomid (clomiphene citrát)

John Connor

Clomid je SERM Villarreal CF Dres (selektivní modulátor estrogenového receptoru) podobný tamoxifenu. Klomid se obecně používá k příčině ovulace u žen blokováním estrogenu ve selektivní tkáni v těle. Clomid se staví proti nepříznivým komentářům estrogenů na hypothalamickou hypofýzu ovariální ovarií, která zlepšuje uvolňování LH i FSH. Některé ženy uvádějí snížení usazenin tuků ženských vzorů při použití SERM během anabolického androgenního steroidního cyklu, ale obecně by pro tuto funkci byl upřednostňován NOLVADEX.

Myslím na Clomid The Healing Medication a také by se nikdy nedostal do publikační cyklostezky bez ní. U mužů jsou dopady clomidu mnohem výraznější než ženy, protože podpora FSH a LH způsobí zvýšení přirozeného testosteronu. Po pouhých 7 dnech podávání citrátu klomifenu (100 mg denně) se průměrná séra celkově T a bez SHBG vázané u mladého chlapa zvýšily o neuvěřitelných 100%, respektive 304%, zatímco u staršího chlapa se zvýšily tyto hodnoty Pouze o 32% Spojených Států Amerických fotbalová reprezentace Dres a 8%, podobně jako předchozí pozorování, LH a hladiny FSH vykazovaly značné zvýšení v reakci na citrát klomifhenu nad reakcí na placebo.

Clomid je nesmírně užitečná sloučenina na konci cyklu AAS, protože testosteron rychle klesne pod základní hladiny, když jsou steroidy staženy. Tento pokles testosteronu pak umožňuje dopadům kortizolu způsobit zmatek na našem novém svalu. Rychle jdeme z anabolického do katabolického stavu. Naštěstí může být tato nehoda zmírněna Clomidem. Klomifen obnovuje typické hladiny testosteronu a také zvyšuje motilitu spermií u většiny pacientů s mužskými pacienty. Clomid může být použit na cyklu k blokování dopadů estrogenu v samčí prsní tkáně, což snižuje pravděpodobnost gynekomastie, přesto se Nolvadex zdá být pro tento účel zvýhodněnou medicínou. Kromě toho Clomid podporuje zlepšené kardiovaskulární hodnoty.

Jak přesně tedy maximalizujeme výhody tohoto léčivého léku? Nejprve nejprve vyžadujeme stanovení doby odbavení použitého AAS. Jinými slovy, jak dlouho bude trvat, než steroid dosáhne základních hladin testosteronu? Většina steroidů má publikované trvání, kdy již nezvyšují testosteron nad přirozenými úrovněmi, ale jedná se pouze o citát jako doba trvání cyklu, tkáň jizvy a mnoho několika skladeb se mohou prodloužit uvolňování AAS podávané při používání injekčních sloučenin. Když je určeno, kdy použít clomid, by měla být terapie trvání asi 4-6 týdnů. Rád začínám s dávkou každý den 50-100 mg po dobu 3 týdnů a pak snižuji tuto dávku na 50 mg každý den po zbytek terapie. Navrhuji získat laboratoře po léčbě clomidové, aby se zjistilo, zda bylo uzdravení úspěšné. Pokud ne, může být zapotřebí dalšího clomidového programu.

Klomidní jednotlivci hlásili různé vedlejší dopady, jako je závratě, problémy se zrakem, emocionální houpačky a nevolnost. Osobně jsem měl problémy s mírným zrakem, zatímco jsem na Clomidu, ale odešli, když jsem přestal využívat lék. Generál Clomid je poměrně bezriziková směs a podle mého odhadu absolutní nutnost pro vhodné zotavení.

Reference:
1. Léčení přetrvávajícího hypogonadismu klomifen u mužů s prolaktinomy při léčbě dopaminem agonisty.
2. Klomifen citrátové dopady na poměr testosteronu/estrogenu v mužském hypogonadismu
3. Bazální prolaktin a chování gonadotrofinů, testosteronu, androstenedionu, estradiolu, jakož i globulin vázající pohlavní hormony během stimulace klomifhenem u subjektů se spermatogenními poruchami.
4. Dopad zvyšujících se hladin endogenního testosteronu u impotentního chlapa se sekundárním hypogonadismem: dvojitá slepá placebem kontrolovaná studie s klomifen citrátem.
5. Zkoumání poruch vizuálních poruch pacientů na citrátu klomifhenu.

O autorovi:

John Connor je výzkumný pracovník v oblasti zlepšování výkonu a výživy spojené s životním stylem kulturistiky. Connor se často skládá z opravdového života těchto sloučenin OGC Nice Dres v poradenství i akademické roli. Connor je rovněž obhájcem dekriminalizace mužského hormonu využívajícího u dospělých. John Connor neobhajuje návštěvníky, kteří se zabývají žádným typem nezákonné činnosti; Před použitím jakéhokoli typu léků se vždy poraďte s lékařem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *