Sports

Jsem podivná středa-Music

Moje poslední publikování o připraveném výrobě Pico de Gallo měl komentáře, že předběžné vegetariány jsou drahé. Pravda, extrémně pravdivá.

Tady je můj trik: Nejprve jdu do předběžných a organických sekcí obchodu. Pokud je něco West Ham United Dres na zvláštním nebo prodeji manažera, držím se toho. Pokud ne, já (neochotně) si vezmu vegetariány a také je nasekejte.
Moje nejnovější videa

Maska obličeje pro běh nebo chůze mimo tipy
Nápady na obličej masky pro běh nebo chůzi venku během ohniska koronaviru. Musíte nosit dohodu s maskou a nejlepší volbou pro běžce.

Více videí

0 sekund 7 minut, 15 sekund

Další
Než jsme byli cizí recenze
09:42

Žít
00:00
08:21
07:15

Pokud se podíváte, můžete vidět, že Pico de Gallo má na vnější straně 50% nálepku

A včera jsem šel do obchodu pro Seltzer a chodil jsem do organické sekce, abych zjistil, zda existují nějaké typy obchodů. Ano! Skóroval jsem smečku organických kale a to skončilo jako večeře!

Věc, kterou je třeba mít na paměti, že něco zvláštního získáte, je, že s největší pravděpodobností musíte jíst docela brzy vzhledem k tomu, že se blíží datum vypršení platnosti.

Takže jsem připravil kapusta, aby se najedli na večeři. Pokud nejste obeznámeni – můžete vařit s kale nebo vyrobit kale chipsy, ale pokud ho chcete jíst jako salát, musíte jej marinovat s oblékáním, aby změkl. Hodně hippie dippie peeps telefonicky zavolá toto „masírované kale“.

Vyhodil jsem všechny kale do obrovské mísy a také přidané arašídové dresink TJ a tekuté aminos. Smíchejte to i umístění v lednici až do večeře.

Objem salátu v procesu masíru výrazně klesl.

Navrhl jsem to s hamburgerem „Turecko“ a mandlemi.

Ráno

Dnes ráno jsem se probudil a také jsem se připravil na jógu. Konečně. Tento týden jsem v mém preferovaném jógovém studiu skóroval nabídku Groupon za 10 tříd a rozhodl jsem se, že to bylo znamení. Bohužel jsem věřil, že třída byla v 6:30 ráno, ale opravdu Ghanská fotbalová reprezentace Dres to začalo v 6 hodin ráno, takže mi to chybělo. Jdu do páteční ranní třídy. Slib. Místo toho jsem se vydal na procházku 3 mil a udělal jsem prkno.

Dnes odpoledne dělám metodu triatlon běh se skupinou. Děláme krátkodobý, kolo a také plavat, abychom získali pocit přechodů. Nemám žádný koncept, co budu nosit! Nemám triatlon fit a také nechci plavat v mém rutinním běhu oblečení.

Je to zpětný tri, takže to není, jako bych mohl plavat v plavkách a pak si oblékat běžecké šortky nebo tak něco. Pravděpodobně budu jen nosit běh Capris a také skladovací nádrž pro celou věc a také telefonním volání dobře. Závod je tuto neděli, takže nemám čas vyzkoušet různé věci a nechci utrácet peníze za fit vzhledem k tomu, že si nejsem jistý, že to udělám znovu …

Snídaně!

Vzhledem k tomu, že jsem si přál narazit na jógu, dal jsem jeden z těch sendvičů Morningstar do mikro a také tuto třepačku, aby Ben jedl k snídani. Snažil jsem se být rychlý, abych mohl vystoupit ze dveří!

Pak jsem upustil nádobu na čokoládové espresso fazole s čokoládou TJ, stejně jako všude! Ha. Tolik za spěch. Už jste se někdy pokusili něco takového zamést? Je to jako snažit se stádo kuličky. Není snadné.

Moje snídaně – palačinka s 1/3c vaječnými šlehači, 1/4 ovesných otrub, skořice, jedlá soda a skvělé nabídky ořechového másla. plus skvělé nabídky na ledovou kávu – ne protože to však vyžaduji, protože tato dávka chutná další chutná

Jsem divný

Během dne neposlouchám hudbu. Teprve nedávno jsem začal poslouchat hudbu mnohem víc ve svých autech a nákladních automobilech! V minulosti bych to někdy zapnul, ale ne často. Na vysoké škole byla moje dojíždění asi hodinu do instituce, stejně jako práce, stejně jako bych poslouchal pouze NPR nebo nic. Jo, jen sedět v tichu s filmovými filmy hlavy a také s pohonem. Věřím, že je to od té doby, co jsem měl také na mysli (což není skvělá věc), stejně jako vyžaduji Chillax, ale možná jsem jen podivný.

Otázka: Jsem divný? Jsi divný?

Posloucháte hudbu v práci nebo při práci s institucí? V autě?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

PodílPošta

Podíl

Neustále se rozhodněte:

7 triků pro spuštění vaší nejlepší online závod, část 2 – podcast 124

7 triků pro spuštění vaší nejlepší online závod, část 2 – podcast 124

Přesně jak spustit svůj nejlepší online závod. 7 nápadů pro provozování online závodu. Run Eat Repeat Podcast 124 – Část 2 online závodu

nejlepší potvrzení pro běžce

nejlepší potvrzení pro běžce

Zde je seznam 51 pozitivních potvrzení pro běžce. Dnes jsem je poukázal na Instagram, protože možná nepoznáte

15 Rychlých nápadů na občerstvení

15 Rychlých nápadů na občerstvení

Co jíst, než běžíte, a kdy jíst. 15 Rychlých koncepcí občerstvení pro nové běžce a také trénink na půlmaratonu

21 nejlepších běžeckých melodií seznamu skladeb 2020

21 nejlepších běžeckých melodií seznamu skladeb 2020

Provozující seznam skladeb 2020. 21 Nejlepší běžecké melodie října 2020. Běh rychleji a také se bavte s novou hudbou i všemi

Běh si užívejte přestat fungovat Sao Paulo FC Dres a také vítězství – 132

Běh si užívejte přestat fungovat a také vítězství – 132

Takže spousta aktualizací! Pojďme si promluvit o Beat Sabre – hráli jste? Kalifornské požáry – ztěžují běh! Jogurt

Run Eat Repeat Podcast 89 nejlepší online doporučení a nejhorší podcast recs

Run Eat Repeat Podcast 89 nejlepší online doporučení a nejhorší podcast recs

Podcast pokrývá nejlepší dovolenou na jídle a také nejhorší nové návrhy podcastů – nebo pořady, které mě zkazily. Běh n

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *