Sports

Chris Hemsworth říká, že kulturistika bolí jeho okupaci filmu

od Matta Weika

Pokud mě pohání jednu věc, je to, když se kulturistika vrhá pod autobus a používá se jako obětní beránek. V nedávném rozhovoru s Chrisem Hemsworthem řekl: „Kulturistika je považována za marnost, zatímco kdybych oblékl spoustu Belgická fotbalová reprezentace Dres nezdravé váhy, nebo jsem byl nezdravě hubený pro roli, pravděpodobně bych byl nazýván závažným herec.“

Při čtení toho, co bylo řečeno na tomto konkrétním webu, není to tak, že Chris Hemsworth nutně házel stín na kulturistiku, ale spíše vyjadřoval svou frustrace z toho, jak jsou herci dnes kontrolováni. Když si myslíte o rolích, které hrál Chris Hemsworth, mnoho z nich jsou akční hrdinové nebo role, kde musí být velký a svalnatý. Podle mého názoru nevidím žádný důvod, proč by řekl, že kulturistika bolí jeho okupaci filmu a nedovolí mu, aby se na něj pohlížel jako na závažného herce v tomto odvětví. Už už nedělá? Bojuje? Odpovím na to za vás – ne.

Ale pojďme se do toho ponořit trochu hlouběji.

Dívají se svalnaté herci v těchto dnech dolů?
Nemyslím si, že tomu tak je. Pokud by to bylo, měli byste lidi, jako je Dwayne Johnson, přehlíženi na role. A myslím, sakra, hrál zubní vílu ve filmu, takže popište pro mě tuto logiku, pokud to bylo údajně pravdivé. Kdo by ve své ideální mysli použil velký svalnatý vole jako hlavní roli víly zubů ve filmu?

Pokud se to týká Chris Hemsworth, od roku 2021, odhaduje se, že jeho čisté jmění je více než 130 milionů dolarů a je mu jen 37 let. Pokud se „nedíváte jako na těžký herec“, jak byste mohli mít z své kariéry tak velké čisté jmění? Podle mého názoru tento australský herec ho zabíjí na velké obrazovce.

Hrál na filmech, jako jsou Avengers (více filmových obrázků ze série), Thor (více filmových obrázků ze série), Snow White a The Huntsman (stejně jako další filmy Huntsman), Men in Black: International, Star, Star, Star, Star, Star Trek (více filmových obrázků ze série), Ghostbusters, seznam pokračuje a dál – nemluvě o tom, že bude hrát Hulk Hogan v brzy, aby natočil biopic bez názvu Hulk Hogan. Myslím, že je absolutně ořech, pokud se opravdu věří, že se na něj nikdo nedívá jako na vážného herce.

Jistě, můžete říci, že většina jeho rolí je způsobena jeho velikostí a vzhledem, ale jeho herectví je také kvalitní. Opravdu si myslíte, že Arnold Schwarzenegger byl tak velký jako on (zamýšlený hříčka), protože tam byl nejlepší herec venku a všichni ho brali vážně? Ne. Začal jako hromada svalu, který vyhovoval určité roli, a pak jeho povolání rostlo, když producenti pochopili, že Arnoldovi bylo mnohem víc než jen jeho masivní svaly. Podobně jako Dwayne Johnson, Arnold (na vrcholu být Terminátor, Conan a Commando) hrál a hrál klíčové role v policii mateřské školy, Jingle celou cestu, juniorský a dvojčata, která nemusí být nutně „mužská“ role nebo co ty by často předpokládal, že kulturista by byl hlavním hercem.

Můžete se dokonce podívat na Sylvester Stallone. Když poprvé začal, bylo mu řečeno, že má problémy s řeči, které byly způsobeny, když se narodil. Lékaři během narození používali dva páry kleští, které přerušily nerv – nakonec způsobily ochrnutí Slyho dolního boku obličeje. Vzhledem k jeho bezstarostné řeči a ochrnutí obličeje byl odmítnut spoustou hereckých rolí. Pak přišel film Rocky, kde dostal příležitost, která katapultovala jeho okupaci a učinil z něj jednoho z nejznámějších herců v celém Hollywoodu. Ale opět je známý pro svůj vzhled a svalnatý vzhled.

Takže opravdu nevěřím na jednu minutu, že kulturistika zranila nebo poškodila Chris Hemsworth jakýmkoli způsobem, tvarem nebo formou.

Držíme herce s nadváhou na podstavci?
Nyní položíme botu na druhou nohu a úplně změníme směry. Pokud by byl kulturista příliš daleko od normy a na velké obrazovce by nevypadal dobře, předpokládali byste, že úplný opak by byl také pravdivý, že? Předpokládali byste, že kdybyste byli velmi těžký nebo morbidně obézní, že by to způsobilo, že by se herci odvrátili od rolí doleva a doprava, ne? Ani tomu tak není.

Nejsem tu, abych zavolal žádné jednotlivce, protože všichni víme, jak v těchto dnech funguje kultura zrušení, a já jsem dostal spoustu nenávistných e -mailů a ošklivých zpráv na sociálních médiích, ale podívejte se na některé z „hvězd“, které vidíte v Spousta filmů v těchto dnech i na některých nejlepších televizních pořadech na hlavních sítích. Jsou ve formě? Jistě, pokud uvažujete o tvaru.

Někteří herci a herečky (můžete už říct herečky, nebo to bylo zrušeno, a teď je každý v dnešní době jen „hercem“?), Že mnoho z toho, co se poznalo a láska, jsou někteří z nejvíce nezdravých lidí. Jejich váha je mimo kontrolu a upřímně řečeno, jsou to tickingový timebomb čekající na explodu. Přesto Sporting CP Dres dostávají hlavní role a jsou přijímány nejen průmyslem, ale také obecným PUBlic a domácnosti po celé Americe.

Pokud dokážeme přijmout herce, kteří AS Monaco Dres jsou zatraceně téměř 50% tělesného tuku, proč by kulturista, který je zdravý, pod 10% tělesného tuku a je zakrytý pouze svaly, na které se díval dolů? Byla by superhrdinová role opravdu brána vážně, kdyby hvězda byla 5’8 ”muž, který vážil 135 liber? rozhodně ne.

Přestaňte používat kulturistiku jako kozu
Abych to uzavřel, myslím, že lidé musí jen nechat kulturistiku. Přestaňte ji používat jako omluvu nebo důvod, proč se něco nedaří, dostat vás do potíží atd. Věřím, že se lidé musí podívat na sebe, než začnou ukazovat prst jinými směry. Připravte si odpovědnost za sebe a své činy. Pokud sát jako herec (neříkám, že to dělá Chris Hemsworth), vaše svaly a „kulturistika“ s tím nemají co dělat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *