Sports

3 nové funkce způsobují, že cvičení s Fitbit mnohem lépe než kdy jindy

plánuje zlomit pot v tělocvičně, vyzkoušet tu horkou novou třídu kardio kickboxu nebo zasáhnout vaši osvědčenou běžeckou cestu později? Nezapomeňte si prohlédnout Fitbit, než začnete, protože od dnešního dne je vaše zkušenost s cvičením dostávat upgrade!

Díky vydání tří nových funkcí můžete nyní sledovat své statistiky tréninku a přizpůsobit své zkušenosti s cvičením mnohem více metod než kdykoli předtím. Podívejte se Belgická fotbalová reprezentace Dres na zjištění, co je nového pro všechny jednotlivce Fitbit, a také to, co bylo aktualizováno pro Fitbit Fee HR ™ a uživatele Fitbit Surge ™.

Nové pro všechny uživatele Fitbit!

Nyní můžete stanovit a sledovat pravidelné cíle cvičení

Pokud požadujete další šťouchnutí, abyste se pohybovali, je to váš šťastný den! Fitbit nyní vám umožní stanovit pravidelné cíle cvičení na základě počtu dní v Stade Rennais FC Dres týdnu, které chcete být aktivní. Cíle cvičení vám pomáhají zůstat inspirovány každý den i pravidelně tím, že ukážete fotografii vašeho vývoje, aby vás zodpovídala na vašem zdraví a wellness i na cestě fyzické zdatnosti.

Ať už sledujete tréninky přímo na gadgetu pomocí režimů cvičení, ručně přihlaste trénink nebo využijete MobileRun v aplikaci Fitbit, každé cvičení, které děláte, se počítá k vašemu cíli. Fitbit Fee HR i Fitbit Surge Jednotlivci mohou záviset na SmartTracku, nové funkci, která okamžitě sleduje tréninky, jako je chůze, běh nebo mimo cyklistiku, a také vám poskytuje kreditní skóre za svou aktivitu směrem k cílům cvičení. (Pokračujte ve čtení a objevte mnohem více o SmartTracku!)

Nejlepší ze všech: Můžete si stanovit cíl, který je pro vás skvělý! Ideální nyní je váš pravidelný cíl cvičení stanoven na pět dní v týdnu. V aplikaci budete moci přizpůsobit svůj běžný cíl tak, aby ve formování vašich cílů fyzické zdatnosti.

Nové pro uživatele Fitbit Fee HR & Fitbit Surge!

Sledovací cvičení je nyní mnohem jednodušší u SmartTrack

Sledování tréninků na Fitbit Surge a Fitbit Fee HR je mnohem snazší a chytřejší než kdy jindy díky nové funkci s názvem SmartTrack. Nyní váš sledovač okamžitě potvrdí, že jste provedli cvičení, určete typ aktivity a zaznamená jej do aplikace Fitbit.

SmartTrack rozpoznává pouze cvičení nebo aktivity tam, kde je neustálý pohyb-věci jako chůze, běh, venkovní cyklistika, stejně jako eliptické, kromě sportovních sportů, jako je tenis, basketbal, stejně jako fotbal Jako třídy cvičení, které vás udržují v pohybu, jako je kardio-kokvidlo a Zumba.

SmartTrack lze také přizpůsobit. Vše, co musíte udělat, je jít do nastavení cvičení ve vaší aplikaci Fitbit a také vybrat, které aktivity SmartTrack chcete být uznány jako cvičení. Rovněž můžete změnit počet minut, které požadujete, abyste provedli každou činnost v nákupu, abyste se mohli spočítat do svého cíle cvičení. Například SmartTrack může být nastaven tak, aby na oběd nahrál svou 30minutovou výkonovou procházku a zanedbával svou příležitostnou procházku po večeři. (Výchozí nastavení pro SmartTrack je 15 minut, můžete jej však změnit tak, aby chytili aktivity, které trvají 10 minut, 90 minut, stejně jako cokoli mezi nimi.)

Plánujete se zúčastnit aktivity s velkými nabídkami startů a zastávkami, jako je rutina pro trénink sila nebo třída bootcamp? Zkuste využít režim cvičení na Fitbit Fee Fee HR a režimy více sportů na Fitbit Surge pro nejpřesnější sledování během tréninku a také získat statistiky v reálném čase na zápěstí.

Sledování srdeční frekvence během cvičení je mnohem lepší u Purepulse ™

Nedávná aktualizace inovace srdeční frekvence Purepulse pro HR Fitbit Fee a Fitbit Surge umožňuje mnohem lepší zážitky ze srdeční frekvence během tréninku i po tréninku. Aktualizace zvyšuje výkon sledování srdeční frekvence při využívání režimu cvičení a režimů více sportů během specifických tréninků s vysokou intenzitou. Můžete si všimnout vylepšení při jízdě na kole, cvičení na kardio vybavení nebo během cvičení s vysokou intenzitou-například během vaší další třídy Zumba nebo Bootcamp.*

Jste připraveni rozdrtit některé cíle?!

S těmito třemi novými funkcemi od Fitbit, nyní získáte mnohem více ze svých zkušeností s cvičením než kdykoli předtím – více personalizace, mnohem větší odpovědnost a mnohem více úspěchu!

SmartTrack a Purepulse jsou nyní nabízeny pro Fitbit Fee HR a také jednotlivce Fitbit Surge ve všech operačních systémech. Cíle cvičení jsou nabízeny pro iOS, Android a také pro jednotlivce Windows.

*Vaše osobní výsledky sledování srdeční frekvence s Purepulse se mohou lišit. Stejně jako všechny technologie sledování srdeční frekvence Eintracht Frankfurt Dres je přesnost ovlivněna fyziologií, umístěním gadgetu a různými pohyby. Objevte více.

Tato informace platí pouze pro akademické funkce a také není míněna jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Nesmíte tyto informace využívat k diagnostice nebo léčbě problému zdraví a wellnessnebo stav. Než změníte stravu, vždy zkontrolujte svého lékaře, změníte své spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou rutinu fyzické zdatnosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *