Sports

Klasická postava přichází silná!

od Matt Weik

Vím, že Steve Weinberger stále říká, že otevřená divize vede průmysl a může mít pravdu. Nemůžete však popřít skutečnost, že klasická postava nezaklepe na prahu jejich větších protějšků. Ve skutečnosti si myslím, že klasická divize letos zapálí průmysl. Máme také jednu legendu, která se vrací na pódium, která by mohla jen způsobit nějaké velké škody a mohla by jen ukázat světu, co zbývá v nádrži, aby skočil na jeviště s novou generací konkurentů.

Co přesně je klasická postava a proč by konkurenti provedli přepínač?
Klasická postava je kombinací kulturistiky a postavy pánské. Konkurenti by měli projít pěti povinnými pozicemi, jako jsou přední dvojité biceps, boční hrudník, zadní dvojité biceps, břišní a stehna a poté jejich oblíbenou klasickou pózu. Každý konkurent nosí kufry, které se podobají tomu, co se nosí v den s Saúdskoarabská fotbalová reprezentace Dres kulturisty z této éry, pouze kufry jsou o něco delší, přesto stále předvádějí většinu stehna a hamstringu. Každý konkurent by také měl projít 60sekundovou představování hudby. Konkurenty jsou také omezení výšky a hmotnosti, aby se zabránilo nespravedlivé výhodě, že někdo, kdo je schopen předvést mnohem svalntější postavu nad ostatními konkurenty.

Konkurenti jsou hodnoceni na základě jejich celkového stavu a svalnosti. Každý konkurent by měl na jeviště přinést symetrickou, přiměřenou Dánská fotbalová reprezentace Dres a estetickou postavu, malý pas a svalovou sestavu.

Co dělá z této divize tak atraktivní? Postava mužů má omezení, jak může být svalnatý jednotlivec. Nejen to, ale polovina konkurenční nohy je pokryta šortkami na desce, které umožňují vystavení kolem kolena. Konkurenti se proto nemusí opravdu soustředit na své nohy, protože nejsou souzeni v konkurenci. Jak všichni víme, většina konkurentů nepřehlíží žádnou část svého těla, a proto chce předvést svá kola. To je místo, kde přichází klasická postava. Je to také dobré potěšené médium Fluminense Dres mezi lidskou postavou a kulturistikou. Řada z těchto sportovců nemá velikost konkurentů v otevřené nebo dokonce v divizi 212, takže z tohoto důvodu mají v této nové divizi domov.

Divize Classic Physique přináší zpět kulturistiku staré školy. Je to něco, o čem Arnold už nějakou dobu mluvil otevřeně. Cítil se, jako by se sport změnil v spoustu hromadných šílenců, kteří byli nejen pro masy zcela nedosažitelní, ale nebyli vizuálně příjemný. Vychovával široké pasy a „bublinové vnitřnosti“, které konkurenti přinášeli na pódium, a že cítil, že to opravdu není to, co stálo sport kulturistiky. Takže, tady jsme. A osobně si myslím, že Classic je skvělý doplněk k IFBB show.

Návrat legendy
One a One Flex Wheeler oznámil, že se vrátí na pódium – tentokrát v klasické divizi postavy. Upřímně řečeno, myslím, že to bude pro tuto divizi značné. Už máte řadu dalších konkurentů, kteří provedli přepínač, a nyní se vrací jedno z nejvýznamnějších jmen ve sportu. Já pro jednoho jsem velmi nadšený. Flex měl jednu z nejlepších postav vůbec. Měl malý pas, fantastický kužel V a velký, ale esteticky příjemný horní a dolní část těla. Když se na něj teď podíváte nejlépe, je těžké si myslet, že se divizi otřásá. Zatímco se po odchodu do důchodu nechal trochu jít, v poslední době udeřil do tělocvičny neuvěřitelně těžko postavit tuto vítěznou postavu kalibru, na kterou jsme zvyklí z Flex.

Klasická postava má na pódiu nejlépe spoustu hvězd. S jako Danny Hester, Arash Rahbar, Sadik Hadzovic, Darren Charles, a nyní vstupující do divize Jason Poston, bych neřekl, že Flex je jasným vítězem jakýmkoli úsekem představivosti. Divize Klasického postavy je modelována z vzhledu, který Frank Zane použil k přivedení na jeviště, které má mnoho z těchto sportovců. Otázkou je, bude Flex plivajícím obrazem jeho bývalého já nebo přinese na displeji balíček jako Kevin Levrone na soutěži pana Olympia 2016? Kvůli Flexově dědictví doufám, že neudělá, jak to udělal Kevin, a nevrátí se, když jeho postava nebyla 100% na místě.

Okolí Flex je spousta spekulací. Zatímco jeho postava vypadá v současné době vynikající, všichni jsme viděli, co se stalo Kevinovi minulý rok během jeho návratu. Byla to noční můra, která byla naposledy mrtvá na Olympii. Doufám, že se historie neopakuje a Flex může vytočit věci a stát se špičkou s ostatními konkurenty a držet si vlastní. Určitě to udělá zajímavého pana Olympie v roce 2017.

Co má budoucnost pro klasickou postavu a co se děje?
Na klasické divizi postavy je spousta nenávistí. Osobně si myslím, že budoucnost je pro t jasnájeho divize. Mám pocit, že klasická postava je opravdu klasická kulturistika. Ublíží klasika otevřená třída? Ne, ne podle mého názoru. Otevřená třída a dokonce i 212 je jako cirkusová show. Platíte za to, že se na pódiu objeví šílence, a očekáváte, že vám vyhodí mysl. Klasická divize, kterou cítím, je mnohem více postavy kulturistiky staré školy a mám pocit, že v IFBB chybí divize. Líbilo se mi starší kulturisty a jejich malé pasy, vakuové pozice a esteticky příjemné sestavení. S přidáním klasické divize postavy, pokud máte pocit, že získáte nějakou starou školu a novou školní kulturistiku vše v jedné show. A není to tak, že do divize skočí konkurenti bez názvu.

Někteří lidé dokonce diskutovali o tom, že se cítí klasicky, je nyní domovem pro starší konkurenty, kteří již nemají velikost, kterou udělali jako kulturista, a nyní se vracejí na jeviště s lehčí hmotností a menším rámem. Myslí si, že by měla být mnohem více magisterské olympií a podobné těmto typům konkurentů. Pro mě se mi líbí, že starší kulturisté se vracejí, aby soutěžili. Mám pocit, jako by lidé, kteří si stěžují na starší kulturisty, kteří se dostanou do klasiky, pokud by si dali magisterskou třídu na Olympii, pak by si stěžovali a řekli dědovi, aby se dostali z obrazovky, že sem nepřišli, aby si prohlíželi staré muže v kufrech na pódiu. Takže by opravdu nebylo moc potěšení těchto jednotlivců. Líbí se mi, že novější esteticky příjemné kulturisty jdou proti některým ze starších chlapů. Poskytuje sportu novou dimenzi a dává různým konkurentům novou platformu, na které se mohou soutěžit, pokud mají pocit, že jsou příliš velká na postavu, ale příliš malá pro 212 nebo otevřenou třídu. Jsem nadšený budoucností klasické postavy. Když jsem to poprvé začal, nebyl jsem fanouškem, ale prohlížení divize roste a všichni konkurenti, kteří skákají oběma nohama, určitě změnil názor.

Jaké jsou vaše myšlenky na novou divizi? Jsi nadšený? Myslíte si, že Flex povede dobře v klasické postavě? Dejte nám vědět v komentářích a na našich sociálních médiích.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *