Uncategorized

To, co jsem objevil tento týden, stejně jako ukazatel, aby se váš roční appt

ahoj! Jak to jde? Doufám, že jste v bezpečí. Celá devastace hurikánu z Harvey i nyní na Floridě je nešťastná a děsivá. Modlit se za všechny postižené.

Měl jsem extrémně hektický týden! Stejně jako jsem objevil hodně na cestě. To je to, co jsem objevil tento týden …
Moje nejnovější videa

Maratónový tréninkový den 6
Marathon Training Den 6. Spuštění aktualizace blogu.

Více videí

0 sekund 1 minuta, 19 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 3. den
00:51

Žít
00:00
08:21
01:19

1. Běh s hudbou (a když chápu, mám včasnou schůzku) mě nutí běžet rychleji!

2. Běh v teplu mě nutí běžet pomaleji.

3. Jím manga nejlépe po jeho řezání, stojící nad pultem jako divoch. To je od dnešního dne, ale také jsem jeden zkrátil v domě mých rodičů a můj sourozenec šel v kuchyňské oblasti a také řekl, že jsem zvíře. Jsem. Stejně jako je mi to jedno, líbí se mi to.

4. Když jste v den 196 teplé vlny v jižní Kalifornii (dávejte nebo berete, nepřetržitě se počítají) jsou smoothies fantastické pro snídani, občerstvení, stejně jako dezert po srubu.

5. Nejbližší Drive-Thru Starbucks se otevírá ve 4:30.

6. Ocean Air má napětí zmírňující vlastnosti. Po několika hlubokých nadechnutích na pláži se vždy cítím mnohem lépe.

7. S tímto salátem jsem opravdu nic neobjevil … ale naplnil jsem to spoustou vegetariánů. Protein je na dně.

8. Sweaty Betty mi poslala pár jejich legín z metody po celém světě aka kdekoli, nikde Kalifornie aka v tomto konkrétním případě – Londýn.

Naučil jsem se … mohu nosit legíny se vzorem!

Ano, pochopil jsem, že bych technicky mohl nosit jakýkoli typ legín předtím, ale nikdy to neudělám. Velmi váhám nosit legíny se vzorem, protože telefonní volání zájem o můj zadek i stehna-což mě dělá sebevědomým. Vzhledem k tomu, že mi Fluminense Dres tento tým Beautiful Sweaty Betty poslal, opravdu jsem jim chtěl poskytnout testovací běh.

A chápeš co? Byl jsem v pořádku. Nestaral jsem se o polovinu tolik, kolik jsem věřil, že ano. Opravdu se mi to vůbec nestaralo!

Měl jsem tento koncept, že bych byl velmi nepříjemný, kdybych někdy použil pulzující nebo vzorované jógové kalhoty nebo legíny. Nebyl to opravdu žádný obrovský obchod. Jsou to trochu těsné, stejně jako bych měl s největší pravděpodobností stoupat na velikost – takže je to. Nezajímal jsem se však o to, co jsem vypadal nebo co lidé vůbec věřili.

Obvykle se nestarám o to, co lidé věří o to, jak přesně vypadám, stejně jako hlavně se nechtěl dát do prostředí, kde to bylo pro můj život vhodné. Věřím, že je nezbytné chránit vaše duševní zdraví a Real Betis Balompie Dres wellness i obraz těla. Stejně jako by to znamenalo vyhýbání se spouštění nebo nepříznivým okolnostem – udělejte to, co je pro vás nejlepší.

Aktualizace a také připomenutí: Včera jsem měl návštěvu Gyno. Protože jsem vyhodnotil HPV, musel jsem jít mnohem častěji, abych se ujistil, že se nevrátil.

Nejprve jsem šel každé 3 měsíce. Protože jsem však hodnotil nepříznivé pro Watford FC Dres HPV pro několik GOS v řadě – jsem zpět na roční zkoušku. Není to zábava, ale ve skutečnosti to není ani obrovská nabídka. Neubližuje to. Není to trapné. Je to docela rychlé.

Tady je tedy trochu PSA, aby se starala o své tělo a také rutinní prohlídku, pokud jste tento rok neměli. Měl bych také brzy udělat plnou fyzickou – takže je to pro mě také ukazatel!

Tady je moje publikování na HPV

Zde je ještě jedna publikování na v souladu s návštěvou UP

Otázka: Co jste objevili tento týden?

Pošlete mi sešit

1Save

Sdílení se stará!

1
Kolík

Podíl

tweet

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *