Uncategorized

Deja Vu: Co je nového bude vždy staré

od Cade Thomas

Všechny trhy mají trendy a tyto vzorce mají tendenci se opakovat. Hudba i móda mají tendenci recyklovat každých několik desetiletí s novými kapelami a také Styles rehalovat předchozí ty poté, co faktor „Eew“ zmizel od doby, kdy byl poprvé skončen jako trendy. Jen džínovina s vysokým pasem vždy vypadala nechutně a neposlouchala, když se vám jakýkoli typ časopisu nebo televizní show snaží říct jinak, dámy.

Kulturizace se neliší. Vzory jdou i mimo popularitu mnohem rychleji než dříve zmíněná průmyslová odvětví, ale podobně jsou jako cyklické a potenciálně ještě předvídatelnější.

Dvě primární proměnné, které mají tendenci se otáčet do protichůdných hledisek zpět i z nich, jsou trénink i strava. Legendární debata o výcviku s velkým objemem vs. Trénink je možná nejvíce zbitými smrtelnými tématy v historii kulturistiky. Výcvik s velkým objemem byl základem pro kulturistiku v prvních dnech a přinesl jej na mnoho let, protože mnoho kulturistů využívalo tréninky maratonu k nejen vyvinutí svalové hmoty, ale jejich těla podmínky. Časy změněné i lidé experimentovali, stejně jako kulturisté začali přesně objevovat, jak skutečně manipulovat s jejich stravovacím plánem a výživou, zjistili, že by mohli rychleji řídit svou hladinu tělesného tuku. Také to nebylo až později na tom, že stacionární kardio zařízení skončila typická i funkční, stejně jako to také hrálo roli.

Měli jsme průkopníky, jako je Mike Mentzer, kteří analyzují to, co je vyžadováno, objem i intenzitu moudrý, k vývoji svalu. Byl protikladem k výcviku svých vrstevníků i předchůdců s velkým objemem. Dokázal, že svalová hmota by mohla být vyvinuta s mnohem méně času stráveným zvedáním závaží, pokud byly použity správné principy.

A předpoklad co? Lidé stále rostou. Postupem času jsme viděli, jak se objemový trénink vrací do laskavosti pro většinu konkurentů (s některými pozoruhodnými výjimkami, jako je Dorian Yates), jakož i došlo k rozvoji. Kolem této doby kolem webu skončilo postupně přístupný, stejně jako tento změněný vzorce kulturistiky trvale a také zvýšil přístup zisku k informacím nad rámec Feyenoord Dres všeho, co si lze představit. Výživa skončila jako něco, co by každý Joe Strike mohl úplně výzkumnou studii (i když ne dostačující …), stejně jako lidé nebyli hádáni nebo museli dodržovat to, co se v časopise Flex odhlásili.

Na začátku do poloviny 2000 jsme viděli nové tréninkové programy s nižším objemem, jako je Doggcrapp Training Blossom na scénu, a najednou byli lidé konzumováni přesně tím, jak velkou váhu tlačí, a také jen několik sad na Bodypart. DC je vynikající tréninkový program, ale skutečně představil přesně to, jak se lidé mohou připojit k nejnovějšímu vzoru a také bash, co lidé předtím dělali. Lidé by byli tak posedlá defenzivní ohledně tohoto stylu tréninku, který by někteří by věřili, že nemůžete rozvíjet svalovou hmotu, aby dělali nic jiného, i když všechny vynikající postavy vedoucí tolik, jako je tento bod, byly vyvinuty na jiných technikách (bez neúcty Pro Dante Trudela byl vždy velmi otevřený smýšlející, několik jeho následovníků na druhé straně ne).

Na přední straně dietního plánu skončily všechny nečekané sacharidy špatné. S příchodem „Palumbo stravy“ byli všichni přesvědčeni, že protože uhlohydráty nebyly pro tělo nezbytné pro základní funkci, nebyli pro kulturistiku nápomocní. Zdálo se, že se všichni vynikající kulturisté minulosti dělají dobře s bramborami a rýží ve své stravě, zejména v offseason, ale v roce 2000 byl čas, Jihokorejská fotbalová reprezentace Dres kdy by lidé skočili do krku, kdybyste měli stopu Crum Crum pšenice kdekoli ve vaší stravě.

Nyní? Lidé dělají vysoký objem s novými technikami intenzity a znovu konzumují sacharidy, i když je vzorec, aby je FC Porto Dres nechali strukturovat hlavně kolem vašeho tréninku. Je docela těžké držet krok. Lekce, kterou beru z konstantních směn, je to, že velké věci, které původní kluci, kteří dláždili metodu pro současné kulturistiku, se svým dietním plánem a školení pro ně fungovalo vynikající pro ně a zdá se, že se neustále objevují zpět do popularity. Experimentujte s novými technikami, ale základy se nikdy nezmění; Zatlačte se v tělocvičně, nebojte se trénovat těžký a také pracovat na potu, nevyřezat celý makronutrient po celý rok, když je jídlo nejlepší anabolickou pomocí, a od té doby být opatrný Ať už děláte cokoli, nebude za 5 let znovu „optimální“!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *