Uncategorized

Pojďme si promluvit o nízké ztrátě stávky Thiago Tavares a pravidla Illinois

dnes Thiago Tavares byla ve svém záchvatu proti Robertovi Watleym v PFL 2 předána TKO.

Tavares byl zasažen nízkou ránou. Bylo to považováno za náhodné. Jak je to norma v MMA Tavares, byla poskytnuta až pět minut na pokračování. Možná ne. Poté mu byla předána ztráta TKO. Tavares ‘řekl MMAFIGHING.COM, že tuto pochybnou ztrátu „nepochybně“ okouzlí. Pojďme se podívat na pravidla ve hře.

Illinois, stejně jako řada dalších jurisdikcí v celé Severní Americe, obsahuje spornou regulaci s nízkým foukáním. Stručně řečeno, pravidlo určuje, že konkurentovi zasaženým neúmyslným nízkým Kamerunská fotbalová reprezentace Dres foukáním, který nemůže pokračovat, může být předán ztrátu TKO. Zatímco pravidlo se může zdát absurdní, kouzlo má štíhlou možnost úspěchu, pokud regulační orgány dodržují dopis právních předpisů o dosažení výsledku záchvatů.

Nařízení 1370.610 (6) potřebuje, aby soutěžící mužů nosili „ochránce slabin odolný proti odolnému odolné vůči“. I když nic takového prakticky neexistuje, pravidlo uvažuje o ochránci třísla, který, pokud je zasažen náhodnou nízkou ránou, nabízí dostatečnou bezpečnost, že soutěžící bude moci pokračovat, pokud poskytne dostatečný čas na zotavení.

Odtud jdeme na regulaci 1370.630 (c) (2) (b) (iii), což specifikuje, že „soutěžící, který je zasažen náhodným nízkým foukáním, musí pokračovat po přiměřeném množství času, avšak ne více než 5 minut, však ne více než 5 minut. nebo může ztratit zápas technickým knockout. “

Jediná naděje, kterou Tavares má v kouzlu, je zaměření na slovo „květen“. Pravidlo však za těchto okolností Watford FC Dres nařizuje ztrátu TKO, ale umožňuje rozhodčímu využít svůj diskrétnost k dosažení takového výsledku. Pravidlo existuje z předpokládaného důvodu, že někteří bojovníci hledají nízký úder jako metodu z boje. Pokud například Tavares může například vytvořit lékařské důkazy, že nízký úder vedl k skutečnému Fotbal Dres zranění, může si přát, aby Specifikoval převrácení záchvatů na nekonkurenční na základě tohoto pravidla 1370.630 (b) (i) uvažuje nekontest, kdy konkurent nemůže pokračovat po neúmyslném faulu s čtením pravidel:

Pokud rozhodčí zjistí, ať už z jeho vlastního pozorování, nebo na doporučení lékaře, že by záchvat by neměl pokračovat od újmy z náhodné chyby, zápas bude vyhlášen, pokud došlo k chybě:

Během prvních 2 kol zápasu bez šampiánu

Pokud rozhodčí legitimně věřil, že Tavares nemusí pokračovat po stávce, pak jeho kouzlo má šanci. Pokud na druhé straně rozhodčí věřil, že hledá metodu, výsledek je v rozsahu pravidel.

Rovněž stojí za zmínku, že myšlenka „ochránce slabin“ je návratem do dnů, kdy byl box jediný expertní bitevní sport specifikuje regulovaný. Některé jurisdikce historicky měly tento jazyk na základě toho, že velký ochránce slabiny, pokud je zasažen polstrovanými rukavicemi, by neměl vést k tomu, že konkurent nebude schopen pokračovat. Tato regulace nemá v MMA skutečně žádné umístění s náhodnými nízkými údery, které nejsou omezeny na údery v rukavicích, ale také na kolena, lokty i kopy. To by mělo mít určitý dopad na využití uvážení právě zde, když Watley připustil, že nízký úder byl proveden pevným holením na slabině, který se spojil s tím, jak je v souladu v publikačním bojovém rozhovoru „„ Stále to cítím na vnější straně mého holeně … Chápu, že jsem buď spojil na další jeho kosti, nebo jsem narazil na šálek. “.

Pokud je stávka tak značná, ponechává tradici na holení chlapa, který ho hází, což vede důvěryhodnost k neshodě, že Tavaresův legitimně nemusí pokračovat, což by mělo mít regulační orgány vážně přemýšlel o možnosti bezkontest.

reklama

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Úpravy pravidel pro nízké stávky Georgia prograis v. RedKatch Bout to TKO VictoryApril 19, 2021
Pojďme si promluvit o skutečném pravidle bezprostředního přehrávání Nevady a také pochybné Herman/Rodriguez „Low Blow“ 14. září 2020 s 3 komentáři
Cat Zingano Apeals Toe in Eye TKO Ztráta – legální krajina v placejanuánu 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *