Uncategorized

2016 Arnold Traditional Men’s Open Evaluation

od Geoff Roberts

7. místo: Maxx Charles

Normálně bych nezkoumal show veškerou metodu až na Bayer 04 Leverkusen Dres finišer 7. umístění, avšak bohužel pro Maxe Charlese, letošního 7. finišer v Arnoldu Tradiční nesmí být žádný typ méně než 5., stejně jako někteří by dokonce mohli navrhnout pro něj, jak se stal až třetí. V minulosti jsem zaklepal Maxxe za to, že jsem měl nějaké „vtipné“ vypadající triceps, což je problém, který mě letos neobtěžoval. Nejen, že Max byla nejširší osoba v celé show, ale také ukázal extrémně malou prostřední část bez jakékoli distance, o které by mluvil. Ve skutečnosti ze všech zasvěcených trhů, kteří poskytli svůj osobní názor na pořad, žádný z nich neměl Maxx dokončen méně než 5. a ohromující sentiment byl, že musel být 4.. Nejedná se pouze o fanoušky, ale jsou to mediální postavy i bývalí konkurenti, kteří jasně chápou, o čem mluví.

V této konkrétní soutěži se zdá být vždy jedna hlavní loupež. V roce 2013 Cedric dal 6., když by si jeden člověk stěžoval, kdyby vyhrál show. Byl to jeden z nejlepších Cedriců, jaké jsme kdy viděli dodnes, přesto byl zařazen na 6. místo za Hide Yamagishi i Johnnie Jackson. Je ironií, že v roce 2014 to byl pobočka Warren, který byl okraden v Arnold Classic. Arnold Traditional 2014 byl opravdu naposledy, kdy nám pobočka ukázala „starou větev“. Byl obrovský a absolutně loupaný na kosti, přesto ztratil sub par Victor Martinez, který mimo jiné neovládal žaludek na uvedené show. Ironií je, že letošní pobočka byla posouzena panelem příliš velké klauzule Santa. Nicméně ustupuji, spodním řádkem je, že v této show dostal Maxx Charles exkrementální stránku malé dřevěné větve.

6. místo: Juan Morel

Juan Morel je jedním z mých preferovaných profesionálů. Líbí se mi jeho vzhled a také je jedním z nejchladnějších lidí, které jsem v tomto odvětví uspokojil. Z těchto důvodů se nedostanu do drsného štěrku, proč nebyl jeho nejlepší, stejně jako Maxx ho musel rozhodně porazit. Právě jsem dal, Maxx byl ruce dolů to nejlepší, co kdy byl, zatímco Juan nebyl jeho nejlepší, zvláště ne na předmětu. Přesto bych neměl Juan žádný typ nižší než on, protože bych ho nechal bít větev, ale prohrál s Maxxem, což by mělo dopad na web, který by zůstal ideální v tomto 6. místě.

5. místo: Branch Warren

Stejně jako jsem předpověděl ve svém náhledu, Branch ukradne 5. místo navzdory všem a jejich sourozence nesouhlasí s umístěním. Důvodem, proč bylo tak jednoduché předvídat, bylo to, že to skončilo jako rituál druhů od konce. Při předsvěcení by Branch mohla být naposledy spíše mrtvá a nikdo by nic neřekl. Na noční show byl mnohem lepší, stejně jako mnoho konkurentů, ale nestačilo ho vstoupit na 5. místo, ne míle. Pobočka na to opravdu neměla žádnou službu před sebou Maxx, Juan nebo Evan Centopani. Každý chápe, že větev je nejvyšší chudý zadek kulturistiky a nikdo mu to nemůže vzít pryč. Branch má také mimořádnou existenci na pódiu, díky níž jste chtěli potlesk za něj, ať už jste jeho fanouškem. To znamená, že to byl rozhodně dar z hlediska těla.

4. místo: Justin Compton

Justin vypadal, jak jsem se bál, nebo horší. Z nějakého důvodu se kulturisté absolutně odmítají zjistit, že se nemůžete dostat tak obrovský a rychle, protože to zničí vaši postavu. Phil Heath zvláště prohlásil, že se mu to nikdy nestane mnoho let i let, ale nerozumí vám to, byl také velký! Justin dostal také obrovský ještě rychlejší než Phil. Od Orlando Pro v roce 2014 do loňského roku v roce 2015 Tradiční Arnold Traditional se Justinova středová sekce zvýšila asi o 40%, zatímco zbytek z něj vzrostl asi o 15%. To není tak dobře, jak se nikdy nebude sčítat. Nicméně, nejlepší kulturisté nadále dělají přesně stejnou přesnou chybu oproti i znovu, a nedokážou zjistit z historie. V roce 2014 jsem zavěsil Justina jako nového Jay Cutler, osobu, která by Phil potíže, pak ho vytáhla. Poté, co jsem ho viděl na těchto posledních dvou klasice Arnolda, objevuji, že je obtížné uvěřit, že bude někdy na Olympii špičkovým člověkem. Vypadá to, že jeho žaludek fyzicky vyrostl do bodu, kdy se vrátil. Někteří lidé jsou z hlediska, že může „zefektivnit“ jeho prostřední část zpět dolů a být silou, když znovu, ale nejsem si tak jistý. Doufejme, že se mýlím ve prospěch kulturistiky.

3. místo: Josh Lenartowicz

Nebyl Německá fotbalová reprezentace Dres jsem potěšen obrázky Josha z show Kevina Levroneho. Musí to být právě fotografie, protože byl působivý v této klasice Arnold. Hustý, obtížný sval, s fantastickým čtyřčlenným zametání, šířka, jako myLL jako hluboký, skvělý abs. V extrémně nepravděpodobném zvratu osudu Josh přišel ze země dolů a přeskočil nad Justinem Comptonem jako náš nový a přicházející hvězda. Nikdo v této fázi nebyl šťastnější než Josh, stejně jako to ukázalo. Na základě jeho struktury i v polovině středu je Josh člověk, který by mohl potenciálně podat ještě pět až deset liber a také vážně poškodit na extrémně vrcholu našeho sportu.

2. místo Cedric McMillan

Cedric byl téměř dokonalý v předmětu, ale možná zmizel jen vlasy ve finále. I když to může být, že se Kai v noci vrátil mnohem lépe a vyvolal vyšší kontrast mezi jeho stavem i Cedric. Poté, co Cedricova rutina, stejně jako PSV Eindhoven Dres před Kai, bych měl vsadit skvělé peníze na to, že Cedric vyhrál show. Jasně porazil Kaiho při předsudku a také vypadal naprosto dokonale během své rutiny. Kai měl jiné plány. To nás připravuje s některým tolik potřebným humbukem pro pan Olympia 2016. Vzhledem k tomu, že Cedric ukazuje tělo téměř velké k tomu, aby porazilo fantastickou Kai Greene, máme nyní pět konkurentů, kteří budou mít v úmyslu dethrone Phil Heath přijít v září. Kai Greene, Cedric McMillan, Dexter Jackson, Shawn Rhoden, stejně jako obrovské Ramy, mají pocit, že mají proti šampionovi možnost, stejně jako letos jsme viděli pouze dvě show.

1. místo: Kai Greene

Kai je nyní spojen s Jayem Cutlerem jako trojnásobným tradičním šampionem Arnolda. Na mnoha událostech jsem uvedl, že Kai musel dělat Arnold Traditional po všechny tyto roky a také sbírat druhou největší trofej v celém kulturistice rok co rok. Zatímco umístění 2. na Olympii vám může poskytnout vyšší „hodnost“ než vyhrát Arnold, stále mám pocit, že vítězství Arnolda je mnohem prestižnější úspěch než na druhém místě na Olympii. Opravdu věřím, že Kai vyhrál tuto show s jeho pózující rutinou. Ne tolik, protože to bylo hodnoceno, ale protože to byla fenomenální rutina, díky níž se dav zbláznil, a také přiměl každého člověka v budově všimnout si Kaiova vylepšení z předsudků. Ekologicky přátelský KAI, který jsme viděli ve finále, by v září určitě vyhrál pana Olympia, a také bude nesmírně fascinující vidět, jak se letos v tomto roce spravedlivý proti šampionovi a za předpokladu, že soutěží.

V basketbalu může tým často dělat dva dlouhé tři bodové výstřely v řadě nebo mít dva obrovské dunky v řadě, které způsobují obrovský rozruch od publika a také poskytuje uvedenému týmu obrovské množství hybnosti. V té době mnoho trenérů zavolá časově limitu, jako metoda, jak uhasit plamen této hybnosti i energie. To je přesný přesně stejný dopad, který má na této show, která má představující Kai, ale Chris Aceto nemusí telefonovat časový limit pro Cedric. Kaiova pózovací rutina byla podobná Steph Curryho vypouštění řady hlubokých tří pokynů v řadě, což spustilo dav k ořechům, a také snižoval vedení soupeře z 15 na 6. Zatím Vzhledem k tomu, že energie z davu jim téměř vždy umožní tvořit zbytek země a také být vítěznou. Dokonce i lidem, kteří nemají rádi Kaiovy typické rutiny, se tuto rutinu líbily, stejně jako extrémně účinně změnila příliv ve svůj prospěch.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *