Uncategorized

Busted and Burnt

Tento víkend jsem zůstal v letovisku San Luis v Galvestonu, TX. Bylo to ideální přes ulici od pláže.

Hotel byl opravdu pěkný, ale datovaný. Výzdoba byla trochu 80. let, ale dobře udržovala. Ve skutečnosti mi to hodně připomnělo místo, kde pobýváme na Floridě – turistická, usta být fantazie, ale uvolněná.
Moje nejnovější videa

4 minutové stojící jádro cvičení pro běžce
Stojící abs trénink můžete dělat doma. Žádná základní cvičení vybavení, která můžete dělat před útěkem nebo po běhu. Rychlý výukový program na 5 tréninkové pohyby pro silné jádro a zpochybnění vaší rovnováhy.

Více videí

0 sekund 4 minut, 31 sekund

Další
5 minutové běh zahřívání a
05:34

Žít
00:00
08:21
04:31

Přidáno Perk of America: Zůstali jsme na úrovni penthouse a ve večerních hodinách došlo k bezplatnému bonbónu a vodě.

A káva, pečivo, ovoce, jogurt a šťáva ráno!

Zamiloval jsem se do výhledů z mého balkonu. I když jsem tam byl na akci, tento pohled jsem se cítil, jako bych byl na dovolené!

Nevím, jestli to byla jarní prázdniny nebo co, ale bazén byl poppin celý den a noc! (Lidé ve spodních patrech řekli, že hudba je opravdu hlasitá.)

Také jsem miloval běžící trasu ideální podél pláže. Rád běhám na dovolené, ale nechci se starat o bezpečnost nebo ztrátu. Cítil jsem se dobře běžet po chodníku poblíž vody ven a zpět.

Ale já jsem zatčen, protože jsem v sobotu nenosil opalovací krém. Šli jsme na tiskovou konferenci a na výstavu – obě jsem si neoprávněně předpokládal, že jsou uvnitř.

Ani náhodou. Seděl jsem na Texasu slunce celé hodiny a dostal jsem spálení

Když nosím make -up …

Ale nedal jsem to na své tělo, pokud jdu konkrétně na slunci. Psaní, které to zní hloupě, zjevně jsem si neuvědomil, že slunce je všude.

Takže dnes jsem spálen …

Plánuji dnes jít ven a získat „každodenní“ opalovací krém. Něco lehčího s SPF asi 15, takže si mohu udržet na sprchové místnosti a nasadit místo pravidelného mléka (ne že bych na to často dal krém, jsem z toho často špatný).

Nesnáším, když jsem spálil a vím, jak špatné je pro mou kůži. Chci se vyzvat, abych si oblékl alespoň lehčí opalovací krém na každodenní nošení.

OTÁZKA: Nosíte opalovací krém každý den?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *