Uncategorized

Apple denně se vyhýbá arteriálnímu ztuhnutí, aby se snížilo nebezpečí onemocnění srdce

od Johna Phillipa

(NaturalNews) Srdeční onemocnění Teprve nedávno překonali rakovinu jako hlavní příčinu úmrtí v USA a četné západní společnosti. Nešťastnou součástí příběhu je, že srdeční onemocnění je většinou zabráněno přijetím zdravého způsobu života, včetně přírodního dietního plánu plného zeleniny, ořechů, semen i ovoce, rutinní fyzické aktivity, a také vyhýbání se průmyslovým i domovům znečišťující látky. Bylo stanoveno několik potravin, které poskytují našemu tělu silným antioxidantem i protizánětlivé fenoly, které přímo snižují naše nebezpečí pro založení kardiovaskulárních a dalších zdravotních a wellness poruch.

Vědci z Ohia specifikují univerzitní publikování v časopise Journal of Praktical Foods, že stravování jablka denně může ve skutečnosti pomoci udržet kardiologa pryč. Ve výzkumné studii zdravých dospělých středního věku, použití jednoho jablka denně po dobu čtyř týdnů snížilo hladiny sloučeniny spojené s kalením tepen téměř o 40 procent. Vědci navíc zjistili, že užívání doplňkových tobolek obsahujících antioxidační polyfenoly mělo podobný účinek, i když to netrvalo spíše dlouho.

Vědci výživy pochopili, že řada přirozeně dějských sloučenin působí na nižší úrovně potenciálně smrtícího typu oxidovaného LDL cholesterolu, lepivé sloučeniny, která je rychle přitahována do mikro trhlin v endoteliálním výstelce tepen, které dodávají okysličenou krev do srdce. Když LDL cholesterol interaguje s zcela volnými radikály, které skončily oxidovaným, cholesterol s větší pravděpodobností podporuje zánět a může způsobit poškození tkáně.

Apple polyfenoly zacílí na oxidované LDL cholesterol, aby snižoval riziko útoku na srdce

Autor vedoucí výzkumné studie, Dr. Robert Disilvestro poznamenal: „Když se LDL stane oxidovanou, přebírá typ, který začíná aterosklerózou nebo ztuhnutí tepen … dostali jsme obrovský dopad na oxidovanou LDL pouze jedním jablkem denně po dobu čtyř týdnů. “ Tým určil, že endoteliální funkce u spotřebitelů Apple se zavedenou onemocněním koronární tepny (CAD) byla podobná těm s typickými koronárními tepnami. Efektivně jablko denně obrátí škodlivé zdraví a wellness dopady CAD.

Aby vědci provedli studii, najali nekustitelství, zdravé dospělé ve věku mezi 40 a 60 lety, kteří konzumovali jablka méně než dvakrát za měsíc a nepřijali žádné doplňky polyfenolu. 16 účastníků snědla jedno velké červené nebo zlaté chutné jablko každý den po dobu čtyř týdnů. 17 vzal tobolky obsahující 194 miligramů polyfenolů denně po dobu čtyř týdnů a 18 vzalo placebo neobsahující žádné polyfenoly.

Vědci zjistili žádný dopad na oxidované LDL u osob, Palmeiras Dres které užívají placebo, ale zaznamenali 40 % Eintracht Frankfurt Dres snížení oxidovaného LDL cholesterolu v ostatních dvou skupinách. Tým zjistil, že Apple polyfenoly jsou významně účinnější při snižování oxidovaného LDL než jiné studované antioxidanty, včetně sloučeniny na bázi koření, ekologického čaje a rajčatového extraktu. Je zřejmé, že různé polyfenoly z celé řady přírodních potravin pomáhají zabránit nemoci v různých oblastech těla, což je zásadní důvod, proč se v plném spektru různých barevných ovoce a zeleniny pro ideální antioxidační podporu.

Zdroje pro tento krátký článek zahrnují:

O autorovi:
John Phillip je licencovaný výživový specialista, výzkumník zdraví a wellness a také autor, který pravidelně skládá na špičkovém využití stravy, způsobu úpravy života a cílené doplňování ke zlepšení Cruz Azul Dres a také zlepšuje vysokou kvalitu a také zvyšuje vysokou kvalitu stejně jako délka života. John je autorem „vašeho plánu hubnutí“, rozsáhlé ebook vysvětlující, jak přesně využívat stravu, cvičení, mysl a cílené doplňování k dosažení cíle hubnutí. Podívejte se na můj ideální zdroj zdraví a wellness, kde můžete pokračovat ve čtení nejnovějších aktualizací zdraví a wellness novinek a také si stáhněte svůj zcela zdarma 48 stránek kopie „Váš zdravý plán hubnutí“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *