Uncategorized

Zdravé svátky návrhy, které nebalí na libry

, má to, že mnoho Američanů získává až 5 liber v době díkůvzdání do Vánoc!

Nejsem nikdo, kdo by poslouchal zvěsti – ale také to nechci ukázat pravdu! Takže dnes procházím několik mých preferovaných metod, abych zabránil nadměrnému konzumaci, když je v okolí tolik skvělého jídla!
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 4
Marathon Training Journal Den 4 Zkontrolujte

Více videí

0 sekund 1 minuta, 21 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 2
01:45

Žít
00:00
08:21
01:21

Nebeské koření mě spojilo s tunou čaje poté, co jsem šel do jejich rostliny v Boulderu. Vzhledem k tomu, že se pomalu chladnější právě tady v SoCal touží po mnohem pohodlných potravinách.

A zdá se, že v sezóně podzimní / zimní sezóny je mnohem víc – nejsem si jistý, zda je to jídlo mnohem lepší, nebo jsem jen uvnitř více! Cítí mě někdo jiný?

Snacking v noci byla vždy moje nemesis, takže se snažím naplnit masolicí bříško teplým čajem. O prázdninách je však mnohem více pokušení …

Tipy, jak zabránit přírůstku hmotnosti dovolené

1. Nezobrazujte tolik jako oslava hladu. Než se objevíte, nezapomeňte mít svačinu, abyste hladověli a napadli bufet.

2. Udělejte si talíř – nestájte jen u stolu s jídlem, který se v noci občerstří. Získejte talíř i umístění věcí, které byste měli mít na tomto talíři, a pak odejděte od jídla. Opravdu potěšení z toho, co jste sloužili sami.

3. Buďte vybíraví. Vyberte produkty, které nemůžete mít každý den. Vyvarujte se zakoupených cookies, které máte v domě nebo jídla, které jíte často. To je čas na potěšení ze speciální nádivky vaší babičky a nových chutných jídel!

4. Zaměřte se na zábavu. Chyťte své kamarády i domácnost jako první. Udělejte lidi, ne jídlo prioritou.

5. Nabídka přinést zdravé jídlo. Vždy je dobré nabídnout něco přinést na oslavu – pokud přinesete nižší kalorické jídlo, bude vám zaručeno něco, co chcete jíst.

6. Podívejte se na kalorie kapaliny. Alkohol, EggNog, Punch … Nápoje přidávají velké množství kalorií! Jsem pro dospělý nápoj nebo dva tři, ale mějte na paměti, jako byste si mysleli, že své kalorie jídla.

Když lidé přicházejí s dobroty, popíím čaj, takže méně občerstvím. <- POZNÁMKA: Nejde o to, aby si užíval prázdninových lahůdek, ale užíval si je s mírou. To je pro mě velmi důležité, protože to mohu přehánět velmi rychle. Líbí se mi rekreační příchutě a také přidám mléko, chuť dýňového koláče a sladidlo, takže chutná jako léčba. A teď se vrátím na svůj hrnek ... Uvidíme se později! Otázka: Jaké jsou vaše nejvýznamnější potíže s zdravým stravováním během prázdnin? Zřeknutí se odpovědnosti: Toto publikování je součástí mého partnerství s nebeskými kořeními. Všechny názory jsou moje vlastní. Při skládání této publikování úplně usrkávám čaj a je to hezké ... Pošlete mi sešit Uložit Sdílení se stará! Podíl tweet Kolík Podíl Pošta Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *