Uncategorized

Věci (tento) blogger vám neříká …

Miluji sójovou omáčku a nevím, proč mi trvalo tak dlouho, než jsem získal Bragg Liquid Aminos! Tento víkend jsem si zvedl nějaké na WF a už to piju přímo nahoru. Dnes jsem si vzal svůj normální salát na zářez přidáním nějaké Braggovy a limetkové šťávy do arašídového dresiše. PRO BOHA. jo kámo!

Ale stále jsem měl touhu po soli, takže jsem udělal nějaký popcorn, abych šel na bok. Opravdu si vážím, že mohu být otevřený a upřímný na RER, ale myslel jsem, že bych sdílel pár věcí, které vám neříkám. Vím, že jsem neuvěřitelně náhodný, ale mám pocit, že se na několika z nich mohou dohodnout ostatní bloggerové (dejte mi vědět!).
Moje nejnovější videa

Zlatý retrívr si nevezme jeho pilulky!

Více videí

0 sekund 2 minut, 19 sekund

Další
Pak byla pryč – recenze knih
04:20

Žít
00:00
08:21
02:19

Věci, které ti neříkám …

1. Často se může zdát, že se jedná o reklamu na vodní meloun určité potraviny nebo fitness výrobky … ale odmítám 90% e -mailů, které získám. Jsem opravdu tak hlasitý a potěšen věcmi, které miluji! Vážně vím, že je to nepříjemné.

2. A když přijmu produkt zdarma, ptám se, jestli vám mohu dát lidem také. Chci, abyste se podělili o zábavu

3. Setkání s bloggery a čtenáři mi dávají úzkost. Osobně jsem méně vtipná Gordita (navíc mám magickou vačku, která místo přidávání přidává 32 liber). Buďte připraveni být zklamáni, pokud jsme na stejném místě současně. (Nataliedee.com)

4. Tenhle nedává smysl … Rozlitím své vnitřnosti pro vás, lidi, ale ve skutečnosti se cítím, že lidé v mém každodenním životě jsou rušiví, když se mě ptají, co dělám po práci nebo tak něco.

5. Jsem smutný, když nemám čas se podívat na váš blog, když zanecháte komentář. Býval jsem v tom neuvěřitelně dobrý, ale čas a život jsou nyní mnohem komplikovanější.

6. Moji kamarádi si myslí, že se ve srovnání se skutečným životem cenzuruji a to mě mrzí. Jsem námořník, ale nechci být zakázán ve vaší práci/škole/mamince, takže musím.

7. Je to na hovno, když jsem neuvěřitelně potěšen blogovým příspěvkem a zdá se, že se nikomu jinému nezajímá. Musím si pamatovat, že je to můj online deník a často nikdo nedává FCK. A to je v pořádku.

8. Mluvím o tobě, jako bych tě také znám, dostávám spoustu e -mailů a komentářů od lidí, kteří říkají, že mají pocit, že mě znají – dobře, je to vzájemné!

Je pro mě běžné říct Benovi: „Amber K nerozumí mé lásce k melounu, protože dnes řekla…“

9. Mám závist bloggera a miluji způsob, jakým vypadají ostatní bloggery, fotografují, vaří neuvěřitelná jídla se 78 ingrediencemi, psát…

Může se někdo dohodnout nebo přidat do tohoto seznamu?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále se rozhodněte:

Udělejte to nejlepší (i když je to na hovno)

Udělejte to nejlepší (i když je to na hovno)

Dělejte to nejlepší, i když je to těžké. Moje novoroční předsevzetí bylo udělat co nejlépe. Běží motivace, i když maratony a

9 důvodů, proč potřebuji členství v masáži

9 důvodů, proč potřebuji členství v masáži

Masážní závist měsíční speciality a kontrola získávání masáže nebo obličejové služby každý měsíc. Moje důvody k masáži

Ben dostal koronavirus

Ben dostal koronavirus

Život s někým, kdo dostal Covid19 – co se stalo? Moje výsledky testu COVID19. upřímné pocity ohledně nutnosti

3 Easy It Band Stretchs

3 Easy It Band Stretchs

3 snadné úseky pro běžces. Můžete udělat tyto IT pásmo téměř kdekoli po běhu. Nejlepší úsek pro

Pile on the Miles Run Bet Challenge Final Notes

Pile on the Miles Run Bet Challenge Final Notes

Vítězové běhu BET Challenge! Hromada na Miles Running Challenge se provádí za poslední 4 týdny, kdy jsme běželi čtyřikrát a

Cíle 2020 – nové všechno, ale také zpět k blogování

Cíle 2020 – nové všechno, ale také zpět k blogování

Ahoj!! jak se máte? Během posledních 2 týdnů jsem strávil nějaký čas přemýšlením o mém novoročním předsevzetí a cílech f

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *