Uncategorized

Mohegan Department of Athletic Regulation implementuje reformy snížení hmotnosti

Mohegan Department of Athletic Regulace skončil jako nejnovější atletická kompenzace za účelem provedení reforem na váze v bojových sportech.

Jak uvádí ThesMareport.com, kompenzace Mohegan zaslala bojovníkům dopis, který se zařídil v Bellatoru 153, který poradil o nových předpisech, které jsou podobné nedávným reformám procházejícím v Kalifornii. Dopis se odhlásil jako v souladu s –

Důležité oznámení pro všechny bojovníky i pro manažery

V bojovém LOSC Lille Dres sportovním průmyslu Chorvatská fotbalová reprezentace Dres jsou regulační komise v procesu určování nejlepší metody odrazování extrému i extrémního rychlého úbytku hmotnosti před soutěží. Nemělo by být čestným odznakem zhubnout způsobem, který je nebezpečný i nezdravý, stejně jako v blízké budoucnosti, budou dojde k implementaci nových záruk, která vás ovlivní.

Jedním z okamžitých záruk implementovaných ministerstvem atletické regulace kmenů Mohegan k kmeni v Mohegan k 30. lednu 2016 je zákaz všech hydratačních praktik/použití IV ve snaze omezit nezdravé hubnutí. Pokud se zjistí, že konkurent použil IV pro rehydrataci po vážení v Mohegan Sun, nebude bojovat stejně dobře, jak bude pokutován a pozastaven na národní úrovni na 6 měsíců.

Kromě toho budou mít všichni bojovníci na nadcházející kartě Bellator 153 dvě možnosti, které lze vyhodnotit 21. dubna 2016 na Mohegan Sun. Bude použito dodržování procesů:

Všichni bojovníci Sanfrecce Hiroshima Dres musí uvést do 18:00 ve středu 20. dubna 2016 s úředníky Bellator (informace budou před MTDAR), který proces vážení bude vybrán. Rozhodnutí bojovníka bude konečné, když bude nahlášeno MTDAR.

Možnost 1. 11:00 -12: 00pm vážení 21. dubna 2016

-Pokud se konkurent rozhodne zvážit před veřejností, bude to moci učinit mezi 11:00 a 12:00. To bude přemýšlet o jejich oficiální váze. Pokud z jakéhokoli důvodu konkurent přestane pracovat na váze, bude mít až dvě hodiny na to, aby znovu zvážila, v té době bude váha uvažována o konečné. Jakýkoli typ konkurenta, který oficiálně zvážil do 12:00. Musí počkat až do 17:00. veřejně vážit. Po vážení MTDAR vezme krevní tlak bojovníků a puls, to nebude mít vliv na vaši způsobilost bojovat s dnem.

Možnost 2. 17:00 21. dubna 2016-Live Weight-In / Public prohlášení o všech váhách

-Všechny bojovníci musí jít na online událost vážení. Bojovníci, kteří dokončili proces vážení, budou vystoupit na stupnici a také ohlásit svou dříve zaznamenanou oficiální váhu. Bojovníci, kteří dosud neuvažovali, budou v tuto chvíli oficiálně zváženi. Pokud z jakéhokoli důvodu konkurent přestane pracovat na váze, bude mít až dvě hodiny na to, aby znovu zvážila, v té době bude váha uvažována o konečné.

* Všichni bojovníci jsou potřební k tomu, aby naznačili, že se jejich atletická regulace Mohegan Tribe spojí, s nimiž se spojí před šlapáním na stupnici.

reklama

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Nevada určuje atletickou kompenzaci přijímá včasné hodnocení INS pro UFC 200 June 21, 2016in „Reforma váhy“
Bellator smlouvy Mohegan kompenzace dohlíží na londýnské léky testování na 13, 2016in „Mohegan Department of Athletic Regulation“
Brazílie nejnovější regulátor MMA přijme včasný vyhodnotit 20. letu 2016 v „reformě váhové reformy“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *