Uncategorized

Průvodce, který vám pomůže dostat se do formy na léto

od Matta Weika

Získání formy nemusí být tvrdé nebo zdanění – zejména pokud z něj uděláte životní styl. Po nějaké době se věci stanou druhou přirozeností a nebude se cítit mimo normu. Pokud se chcete vyhnout statistice, sledujte tyto základní myšlenky níže, abyste byli na cestě k nové, zdravější.

Opice viz, opice
Všichni se chceme cítit zahrnuti do věcí, zejména když se to týká jídla s ostatními. Lidé, se kterými se obklopujete, mohou pomoci vytvořit nebo porušit cíle fitness a zdraví. Pokud se obklopujete lidmi, kteří pravidelně jedí na pizzu a čipy, mnohem více než pravděpodobné, že se budete oddávat. Zatímco na druhé straně, pokud jste obklopeni lidmi, kteří jedí čistá celá jídla a starají se o své tělo, budete také mnohem pravděpodobnější, že budete sledovat a lépe se rozhodnete.

Nebojte se odměnit se
Už nějakou dobu jste zasáhli do tělocvičny a vidíte pokrok, udržujte tuto hybnost tím, že se uspokojíte. Možná, že některé z vašich tréninkových oděvů se už nehodí? Jděte si dát nějaké nové kousky. Nebo si vyzvedněte tu pár běžeckých bot, na které jste už měsíce sledovali. Tyto malé „odměny“ jsou vlastně skvělý způsob, jak zůstat motivovaný a na správné cestě. Pokaždé, když nosíte nové kousky oblečení nebo obuvi, budete si připomenout, jak tvrdě jste pracovali na vydělávání těchto kusů. Nebojte se tedy stanovit cíle a když je dosáhnete, trochu se zacházejte.

Síla pozitivity
Nejlepší způsob, jak dosáhnout svých cílů, je představit si je. Staňte se posedlí tím, že si představujete postavu, o které jste vždy snili. Řekněte si, že se tam můžete dostat skrze tvrdou práci, kterou jste vložili do tělocvičny a v kuchyni. Veškerá ta tvrdá práce se z dlouhodobého hlediska vyplatí. Myslet pozitivně než si myslíte, že se nikdy nedostanete k tomuto bodu, může vám pomoci udržet motivaci a na trati k zasažení vašich cílů. Vidění věří a pokud vidíte, jak se díváte a cítíte se určitým způsobem, nakonec budete věřit, pracovat na to a učinit to.

Naplánujte si cvičení, když jste hodně nabití
Pro některé z nás je dostat se domů z práce jako házet ručník na den. Měli jste drsný den, nechcete dělat nic jiného než jíst večeři a zeleninu, dokud není čas na postel. A to je v pořádku, pokud se na den vejdeš do tréninku. Použitím tohoto příkladu řekněme, že by se zdálo, že konkrétní jedinec by ráno měl mnohem více energie, než půjde do práce, vzhledem k tomu, že po práci jsou méně energičtí. Z tohoto důvodu by bylo optimální naplánovat cvičení do ranní rutiny. Možná se probudíte o něco dříve a narazíte do tělocvičny nebo si vyberete běh venku? Najděte, když jste nejvíce zaostřené a energetičtější a zapadají do tréninku v těchto časech. Pokud je naopak, kde nemáte energii ráno a potřebujete deset šálků kávy, jen abyste se probudili, přesto jste noční sova a zdá se, že jste velmi produktivní, pak zaveďte trénink do svého rozvrhu směrem k konec vašeho dne. Jen vy víte, v jaké denní den se cítíte pod napětím. Naplánujte si tedy rutinu cvičení.

Spánek musí být prioritou
Neříkám vám, abyste spali 12 hodin, jako byste byli zpátky ve své kolejní místnosti na vysoké škole, ale spíše se ujistěte, že máte dostatek spánku, abyste pomohli svému tělu, abyste se příští den přiměřeně zotavili a fungovali přiměřeně. Žijeme rušný život a zdá se, že bychom všichni mohli používat mnohem více než 24 hodin denně, ale vzhledem k tomu, že to nemůžeme ovládat, můžeme dělat pouze to, co považujeme za priority každý den. Nestačí dostat méně než sedm hodin spánku za Sevilla FC Dres noc. Na druhou stranu, spánek 12 a více hodin není pro vás také dobrý. Zdá se, že sladké místo je 7-8 hodin za noc. Díky kvalitnímu klidnému spánku v noci je vaše tělo schopno lépe zvládat hladiny hormonů, stres a umožnit vašemu tělu vhodný čas na zotavení z tréninku. Kromě toho vám může dostat 7-8 hodin spánku oproti méně (což naznačuje, že jste vzhůru déle) vám může pomoci zabránit v přejídání-zejména pozdě v noci.

Nebojte se požádat o jídlo připravené na vaše potřeby
Je skvělé jít na večeři se svým manželem nebo významným jiným. Nevýhodou je, bez ohledu na to, kam jdete, mnohem více než pravděpodobné, že nepřipraví jídlo způsobem, který vede ke hubnutí. Většina restaurací tam dnes dává dvojnásobnou část, kterou opravdu potřebujete, používá máslo a oleje k vaření a miluje na vás tlačit své alkoholické nápoje. Nestresujte, převzít kontrolu a budete v pořádku.

Nejprve přeskočí alkoholické nápoje, dodávají vám vůbec žádnou nutriční hodnotu. Při objednávce je pak požádejte o přípravu jídla bez másla nebo olejů. Například, pokud dostanete steak, řekněte jim žádné máslo. Pokud dostanete napařenou brokolici, požádejte je, aby ji jednoduše napařeli a nepřidalijakékoli máslo nebo oleje. Ano, i něco tak základního jako dušená brokolice není obvykle nejen napařená a nasazena na talíř. Restaurace přidávají másla a oleje, aby jejich jídla lépe chutnala. Nebojte se zeptat číšníka nebo servírky na tyto věci. Jediné, co dělají, je poznamenat si na jejich podložce, není to pro ně žádná práce navíc. Také, když dostanete jídlo, rozdělte vše na polovinu a okamžitě požádejte o krabici. Pak vložte polovinu jídla do krabice na to a uložte jej na další jídlo.

Protein je tvůj přítel
Pokud se chcete cítit plný a zůstat plný déle, vyberte protein před zdrojem uhlohydrátů. Protein vám může nejen pomoci cítit se nasycený, ale protein také pomáhá budovat libový svaly. Můžete to nazvat oboustranným s ohledem na to, že protein staví svaly, svaly spalují kalorie a pálení kalorií vám pomáhají dostat se a zůstat štíhlý. Ujistěte se, že máte bílkoviny ve všech jídlech a dokonce i na občerstvení. Pokud zjistíte, že ve své stravě nedostanete dostatek bílkovin, zvažte doplněk, jako je proteinový prášek. Náklady na porci proteinového prášku jsou velmi ekonomické, když děláte matematiku o tom, jak spousta porcí získáváte za náklady. Chcete -li udržet cenu níže, zvažte koncentrát syrovátku nebo smíšený protein na odrůdu izolátu s rovnou syrovátkou. Celé potraviny a jídla však musí být vždy vaší první možností.

Poslouchejte, co vám říká vaše tělo
Vaše tělo má způsob, jak vám říct, když se z tréninku plně nezotavilo – především ve formě bolestivosti svalů. Pokud míříte do tělocvičny, abyste zasáhli hruď, ale stále se cítíte bolestivá, přeskočíte a pracujete na jiné svalové skupině nebo jednoduše zasáhnete kardio. Neposlouchat vaše tělo, když vám říká, že něco může mít negativní důsledky. Když rozbijete svalová vlákna, vyžaduje to živiny a odpočinek, aby se znovu vybudovala tato rozdělená svalová vlákna a umožnila jim růst a zesílení. Pokud je znovu roztrháte před opravou vláken, děláte si službu a ztrácíte čas v tělocvičně. Nepracujte stejnou svalovou skupinu v po sobě následujících dnech. mít nejméně jeden den odpočinku mezi tím, aby umožnil svaly správný čas na odpočinek a zotavení.

Přestaňte se zaměřit na měřítko
Lidé jsou posedlí číslem na stupnici. Každý den skočí, aby zjistili, jak postupují, jen aby byli frustrovaní, když vidí, jak se počet zvyšuje, když se snaží zhubnout. Přestaňte zdůraznit. Mnohokrát naše tělo může udržovat tekutinu – voda. Je to normální a stává se nám všem. Přesto to nemusí být jediný důvod, proč číslo na stupnici stoupá. Zjevně je to, že se nedržíte na své stravě a máte na váze. Dalším věrohodným důvodem pro zvýšení je však to, že přidáváte kvalitní libovou svalovou hmotu. Svalbuje kalorie a to absolutně není Borussia Monchengladbach Dres negativní. Nezajímáme se o to, co vám měřítko říká. Spíše, když si oblékáte oblečení, jak se hodí? Jsou v určitých oblastech volnější a v oblastech, kde se snažíte budovat libový svaly? Perfektní, pak víte, že jste Tigres UANL Dres na ideální trati.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *