Sports

Kolik traumatu hlavy je také v bojové sportovní kariéře?

C.T.E. (Chronická traumatická encefalopatie) je progresivní degenerativní nemoc, která je spojena s bitvou a dalším kontaktem se Tottenham Hotspur Dres sportem, jako je hokej i fotbal. Když sportovec zažívá i mnoho otřesných nebo podchůdných výstřelů nad programem kariéry, jsou v nebezpečí, že Polská fotbalová reprezentace Dres si vytvoří CTE, což může mít později v životě hluboké důsledky.

Takže přesně to, s kým se spojíte, je také hodně? Toto je životně důležitá, ale v současné době nezodpověditelná otázka. Znepokojujícím prvkem je, že příznaky CTE se po celá desetiletí často nestaví, což sportovci ztěžuje posouzení, zda podrobují svůj mozek, stejně jako trauma. Pro CTE není pochopený lék, takže je problematické objevit škodu pouze po okamžiku návratu. V současné době je jedinou chápanou metodou diagnostiky stavu studiem mozkové tkáně po smrti.

Zdá se však, že existuje určitý lékařský pokrok, který však poskytuje naději, že může být možná dřívější diagnóza. Začátkem tohoto roku publikoval American Journal of Geriatric Psychiatry zjištění, které naznačují, že u PET skenů může být možné diagnostikovat CTE před smrtí. The New York Times nedávno zveřejnil komplexní článek, který se zabývá touto výzkumnou studií, který stojí za přečtení pro mnohem lepší pochopení tohoto tématu.

Pokud chcete, aby verze útesu poznámky Cliff, spodní řádek je další výzkumná studie, je však nutná, ale existuje nějaký příslib dřívější diagnózy CTE. Bude to trvat roky, než bude mít jakýkoli typ jistoty na možnost dřívější diagnózy a také neexistuje indikátor, zda bude podmínka moci být diagnostikována před bodem návratu. Všichni bitevní sportovci by měli pochopit, že neexistuje žádný velký guage, když jste se podrobili jednomu zásahu. Pokud se rozhodnete bojovat v bojových sportech, je nezbytné učinit preventivní opatření, která přesně minimalizují, kolik traumatu hlavy podrobíte se kariéře.

Pro více informací o zabezpečení účastníků můžete kliknout sem a získat přístup k archivovaným příspěvkům tohoto webu diskutující o dalších bezpečnostních studiích spojených s MMA a dalšími bitevními sporty.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako Fotbal Dres načítání …

Příbuzný

CTE spojená s dobou trvání kontaktu s více než otřesnou historií 17, 2015 v „bezpečnostních studiích“
Co bude kongres sděleno o bezpečnosti smíšených bojových umění 8.20 v „bezpečnostních studiích“
Neurotrauma Journal pojednává o účinku hlavy ve sportu a také degenerační model mozku 27., 2016 v „bezpečnostních studiích“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *