Sports

Rock N ‘Roll Phoenix Half Marathon Recap

jsem to udělal! Pr’d v polovině maratonu – ale začneme od začátku …

První věc, kterou děláte na půlmaratonu ráno, je to toaleta. Druhá věc je dána na opalování. Nasadil jsem si to, než si obléknu tričko, takže mi nechybí místa kolem krku. Nedovolte, aby vás tyto mexické geny přiměly – hořím jako krabice plná novin.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 4
Marathon Training Diary Day 4 Check in

Více videí

0 sekund 1 minuta, 21 sekund

Další
Než jsme byli cizí recenze
09:42

Žít
00:00
08:21
01:21

Bohužel jsem zapomněl na sluneční krém a musel jsem z mé strany na vlasy. Vypískat. Jakmile jsem byl správně zabalen do bílých věcí, vařil jsem nějakou kávu na palivo.

Vždycky se ponořuji na dlouhodobém horizontu s toastem a mandlovým máslem (nebo PB). Nebyl jsem si jistý, co bych chtěl, takže jsem přinesl celou řadu možností

Vzal jsem raketoplán z hotelu na startovní čáru. Jakmile jsem tam byl, dostal jsem se do Porta Potty Line. Nakonec nastal čas na sestavení! I když jsem trochu vyhořelý na závodech, jsem potěšen, že jsem více závodil. (Pokud jste pro Rer nový – tady je moje poslední rekapitulace maratonu a důvod, proč jsem vyhořel.) S opravdu mi pomohlo s nervy. Obvykle jsem nepořádek, ale dnes jsem se v něm jen bavil.

Seřadil jsem se ve své ohradě a uvědomil jsem si, že tam byl také Pacer 1:45. Rozhodl jsem se zůstat za tou skupinou. Vím, že zatím nejsem připraven na polovinu 1:45 – ale jsem notoricky známý tím, že začínám příliš rychle. Ne. Dnes bych provozoval chytrý závod. Ujistil jsem se, že tuto skupinu neprojde a myslím, že se to vyplatilo.

Skončil jsem s časem 1:49:28. Ne příliš ošuntělý. (Stisknutím stisknutého tlačítka začněte znovu při nehodě poté, co jsem překročil čáru.)

Můj půlmaraton v Las Vegas byl 1:51:16. Takže jsem o měsíc později!

Poté, co jsem překročil cílovou čáru, popadl jsem proteinový bar a cytomax nápoj, natáhl, vykouknil a šel najít Tinu. Plánoval jsem ji najít kolem míle 23, ale ulice, kterou jsem šel nahoru, mě vzala na míli Gremio Dres 24 – fungovalo to.

Po povzbuzování některých fantastických běžeckých cizinců (a čtenář mě také našel! Ahoj !!), našel jsem Tinu. Řekla, že se necítila skvěle, ale stále vypadala dobře.

Běžel jsem s ní poslední 2 mil.

Ben si pronajal vrtulník na pokrytí této události, který nás našel z parkovací struktury vozidla Athletic Bilbao Dres nejlépe před cílovou čárou!

Tady jsme! Jdi Jdi jdi! Dokončete silné!

Nikdy předtím jsem s nikým neběžel závod, takže bylo zábavné mít chvilku, aby se s nimi trochu promluvil

Připadalo mi opravdu dobré PR a běžet s Tinou na svém prvním plném maratonu! Úplně porazila svůj cíl – přečetla si její rekapitulace a řekla své gratulace na Carrotsncake.

Po 13,1 mil plus několik mnohem více jsem našel Ben v moři lidí. V tuto chvíli jsem potřeboval sprchu a nějaké jídlo co nejdříve.

Jediným negativním dnem byl pobuřující provoz, který se snažil dostat z parkovací struktury vozidla. Trvalo nám to nejméně 30 minut. Poté jsme se setkali s typickým provozem špatného závodu, protože tak četné ulice jsou uzavřeny. Jdeme dnes domů a měli jsme hotelový pokoj až do 14:00, takže jsme se museli spěchat zpět, abychom se mohli rychle osprchovat a získat naše věci! Vážně jsem se připravil za 10 minut.

Vždycky říkám, že byste měli nosit medaili po zbytek dne, i když ji sundáte na sprchu a změnu. Posaďte to zpět. Vydělali jste to! A je to opravdu jediný den, kdy ho budete vlastně nosit. (Pokud nejste Flava Flav nebo tak něco.)

Dostali jsme se na silnici a pak jsem si uvědomil: „Jdu do značné míry omdlet, pokud teď nejím nejlépe.“

Vystoupili jsme z dálnice a našli jsme náhodný hamburgerový kloub – Smash Burger.

Ben koupil vegetariánské hranolky. Byli tragičtí. Jen mastná zelenina. Pravděpodobně „Flash Fried“, ale zdálo se, že na to bylo trochu příliš zvlněné.

A část byla také skromná. Žij a uč se.

Když se týká hranolců, a dostal jsem sladké brambory.

A salát. Myslím, že jsem stále trochu dehydratovaný, protože jsem chtěl jen velký salát s tunami zeleniny. Ah. Tak dobré.

Když jsem běžel polovinu, našel jsem Arsenal FC Dres někoho s Dunkin Donuts Cup. Je smutné, že jsem byl v závodě a objevil jsem, co někdo pije? Možná. A to je v pořádku.

Když jsem žil v Marylandu, stal jsem se posedlý DD (částečně díky Tině o tom neustále). Musel jsem mít velkou ledovou kávu.

Také jsem dostal několik koblihových děr na dezert. Závody PRS, závody obecně nebo dokonce jen vstávají z postele ráno, všechny ospravedlňují koblihové díry

Dnes byl skvělý den a to byl jen poleva na dortu Iced Coffee na dortu!

Nyní blogujem, zatímco Ben nás odvede zpět do jižní Kalifornie.

Gratulujeme všem závodníkům dnes! Několik čtenářů a běžců blogů uvedlo, že mě také viděli – doufám, že jste to muži houpali !!!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíltweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále si vybíráte:

Surf City Half Marathon výsledky a rekapitulace

Surf City Half Marathon výsledky a rekapitulace

Surf City Marathon a Half Marathon výsledky a rekapitulace. Fotografie a zábava z Half Marathon Run in Huntington Beach

Rekapitulace červeného vína a večeře na polovinu maratonu

Rekapitulace červeného vína a večeře na polovinu maratonu

Spusťte Disney Half Marathon Race Recap. Červené víno a večeři poloviční maraton 2021 návrhy triky a recenze 13,1 mil

Irvine Half Marathon Race Rekapitulace

Irvine Half Marathon Race Rekapitulace

Half Marathon Race Rekapitulace a recenze. Irvine napůl bláznivá polovina maratonu běžícího kurzu a recenze závodu a návrhy pro

AFC Half Marathon Race Rekapitulace a fotografie

AFC Half Marathon Race Rekapitulace a fotografie

Nejlepší americké město (San Diego) Half Marathon Race výsledky a rekapitulace. AFC Half Marathon Photos. Běží

OC Half Marathon výsledky a vrcholy top 13

OC Half Marathon výsledky a vrcholy top 13

Výsledky závodu OC Marathon a Half Marathon. Rekapitulace Orange County a nejlepší části běhu 13,1 mil. Slevy pro ostatní

Lexus šněrovaně nahoru poloviční výsledky maratonu a diskontní kód pro další závody

Lexus šněrovaně nahoru poloviční výsledky maratonu a diskontní kód pro další závody

Lexus krajka up Irvine Half Marathon 5k výsledky. Race Rekapitulace samozřejmě cílové linie a závodní kurz v jižní Kalifornii.

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *