Sports

Montgomery McCracken představuje zpravodaj legislativy sportovního lékařství

Montgomery McCracken s potěšením odhalil, že firma spolupracuje s publikacemi Hackney na představení sportovního lékařství a práva, celkový zdroj pro AS Roma Dres zprávy, shrnutí situace, články a také metody, metody, metody, stejně jako metody Pokud jde o sportovní medicínu a zákon, ať už se vyvíjejí na profesionální, vysokoškolské, střední škole a na amatérské úrovni. Členové sportovní úrazy Montgomery McCracken, včetně partnera Stevena Pachmana a spolupracovníků Dylana Henryho a Kim Sachs, budou sloužit jako editoři. Členům sportovního průmyslu jsou poskytovány sportovní medicínu a právní předpisy.

Metoda sportovních zranění Montgomery McCracken se hájí a také radí vysokým školám, univerzitám, stejně jako středních škol, lékařských odborníků (lékaři, atletičtí trenéři, jakož i lékaři sestry), a také organizace na národním základě vzhledem k tomu, že rok 2005 v traumatickém základě v roce 2005 v roce 2005 v roce 2005 v roce 2005 v roce 2005 v roce 2005 v roce 2005 v roce 2005 v roce 2005 Případy poškození mozku (TBI) se zaměřením na otřes mozku, syndrom druhého účinku a také chronickou traumatickou encefalopatii (CTE).

Pachman je partnerem v oddělení soudních sporů Montgomery McCracken. Jeho metoda se zaměřuje na obranu případů TBI a také na zastupování jednotlivců i institucionálních systémů v záležitostech katastrofických sportovních zranění vyplývajících z údajných předčasných rozhodnutí o návratu ke hře a dalšími teoriemi nedbalosti v kontextu sportu. Mezi jeho zastoupení patří řada vysoce postavených, národně publikovaných otřesů, jakož i další situace TBI proti členským vysokým školám NCAA, na středních školách, na středních školách, jakož i personálu institucí, včetně atletických trenérů, trenérů, lékařů, lékařů a zdravotní sestry praktikující. Tyto situace zahrnují katastroficky zranění fotbalisty a další sportovci, kteří údajně udržovali předchozí otřesy a syndrom druhého efektu, kromě hráčů s diagnózou CTE, která odpovídá pitvě mozku po mortem. Pachman rovněž pravidelně radí úředníkům instituce i právníky, manažerů nebezpečí, atletická oddělení, jejich zaměstnance, jakož i odborníky na zdraví a zdraví na problémy s institucionální odpovědnost týkající se sportovních otřesů, syndromu druhého efektu, také syndrom druhého efektu, syndrom druhého efektu, druhou efekt Další zranění související se sportem.

Pachman je pravidelným řečníkem o právních záležitostech týkajících se vhodné správy sportovních otřesů a dalších zranění souvisejících se sportem a také napsal řadu článků o tématech, jak přesně snížit nebezpečí právní odpovědnosti za sport- Související zranění a chránit před soudy vyplývajícími z katastrofických sportovních událostí. Pachman je pravidelně citován národními médii, včetně ESPN, New York Times, Washington Post, CBS Sports, a také host přednášel na vysokých školách i legislativy, včetně University of Michigan, University of Oklahoma, University of North Carolina v Chapel Hill, University of Maryland, Villanova University a Virginia Tech. Navíc poskytl před NCAA, obrovským 10, obrovským 12, Ivy League, National Athletic Trainers ‘Association, College Athletic Trainers’ Society a také American Academy of Neurology.

Henry je partnerem v oddělení soudních sporů Montgomery McCracken. Zaměřuje svou metodu na průmyslové soudní spory. Dylan radí jednotlivcům, institucionálním systémům a organizacím o katastrofických sportovních úrazcích záležitostech, vhodné správy otřesů souvisejících se sportem a další zranění související se sportem, jakož i záležitosti TBI. Často poskytuje i autorované články o těchto právních problémech a přesně o tom, Dánská fotbalová reprezentace Dres jak tito jednotlivci i instituce mohou snížit své nebezpečí právní odpovědnosti za zranění související se sportem a chránit před soudy vyplývajícími ze sportovních událostí.

Sachs je partnerem v oddělení soudních sporů Montgomery McCracken a nedávno se připojil k sportovní úrazové praxi firmy.

O Montgomery McCracken

Montgomery McCracken je plnohodnotná legislativa s kancelářemi v Pensylvánii, New Yorku, New Jersey i Delaware. Firma zastupuje přední podniky, nadnárodní korporace, neziskové organizace a jednotlivce na velkém množství trhů ve složitých záležitostech soudních sporů, značné obchodní transakce a obtížné spory. Mnohem více informací o Montgomery McCracken nebo jeho metodách naleznete na internetu na adrese Katarská fotbalová reprezentace Dres www.mmwr.com nebo na Twitteru na @MMWR_LAW.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *