Uncategorized

Sněšeně v

můj běh byl zrušen kvůli sněhu. Než jsem se probudil, bylo na zemi několik palců a stále se scházelo! Na chvilku jsem o tom přemýšlel, ale pak jsem si uvědomil, že minulý víkend zamrznu na svém dlouhodobém horizontu a tehdy to ani nesněží!

Takže, Ben, stejně jako jsem vybral tělocvičnu. Udělal jsem 6 mil na běžeckém pásu. Bylo to jako staré časy? Využil jsem k běhu 6 mil na mém běžeckém pásu 5 dní v týdnu. Udělal jsem to po mnoho let až do toho, až jsem nakonec nedostal odvahu běžet venku!
Moje nejnovější videa

Recenze americké knihy
Recenze americké knihy

Více videí

0 sekund 12 minut, 7 sekund

Další
Maska obličeje pro běh nebo chůze mimo tipy
07:15

Žít
00:00
08:21
12:07

Když už mluvíme o mé minulosti – po běhu šest mil bych měl na snídani s jogurtem = 250 kalorií. Pak bych zabalil Max 400 kalorický oběd a hladověl, dokud jsem se nedostal domů, už to nemohl vzít stejně jako binged. To pokračovalo s vysokou školou a také jsem se nenáviděl kvůli svému nedostatku vůle. Nemohl jsem zhubnout, zbláznil jsem se a nakonec jsem získal. Teď mám těžko objevovat intuitivní stravování. Objevte ode mě lekci, dobře se pohánějte. Zacházejte s tělem správně.

Tato kalifornská žena se probudila stejně jako sníh! Je to šílené tady! Ben stejně jako já se snažím opravdu se v něm potěšit, i když to může být naše jediná zima ve sněhu. Kdo chápe, co příští rok přinese?!

Navzdory chladnému jsem si opravdu přál jen obrovskou misku ovoce nebo koktejlu na snídani. Šel jsem s ovocem a také bagel s PB. Rozhodl jsem se, že se opravdu těší z bagelů a musím je jíst vinu bezplatné? stejně jako já.

Plánujeme procházku do obchoďáku. Nejsme si ani jisti, zda je nákupní centrum otevřené, ale chci chodit ve sněhu v obou směrech !! Užijte si v tento den, kdo chápe, kde budete rok od nynějška !!

Pamatuješ, když jsem sbalil cokoli, co by se ve formě ve vozidlech a také přesunulo po celé zemi? Ano, to nebyl tak skvělý nápad, ale to není smysl.

S využitím velkých sáčků na spořiče velké oblasti jsem se zabalil tak spoustu oblečení. Dnes jsem musel zlomit tašku svými lyžařskými kalhotami. Jsem tak vděčný, že jsem je přinesl !!!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *