Uncategorized

3 Metody, díky kterému je vaše ranní káva zdravější

od Matta Weika

Káva je nejvíce konzumovaným ranním nápojem v Americe. Zdá se, že někteří lidé nemohou fungovat dříve, než se popíjejí ranní elixír. Přesto pro většinu těchto jednotlivců přinášejí další váhu, která by mohla být výsledkem jejich preferencí kávy. CO!? To je pravda. V závislosti na tom, co dáváte do kávy, může do vašeho šálku Java přidat několik set kalorií. Proto chci diskutovat o třech metodách, aby vaše ranní káva byla zdravější a práce pro vás spíše než proti vám.

1. Drostová skořice jde dlouhou cestu
Jistě, můžete v kávě využít sladidlo vyrobené člověkem, ale co kdyby existovala ještě jedna možnost přidat do šálku černé kávy, kterou jste právě nalili, přidat neuvěřitelnou chuť? Barcelona Dres Tady je! Přidáním pomlčky skořice do kávy nejen zlepšíte chuť vaší preferované kávy, ale do záhybu také přidáte ochrannou vrstvu antioxidantů. Navíc může skořice také pomáhat kontrolovat hladinu cukru v krvi, což způsobí zdravější šálek kávy.

Chcete nakopat věci ještě jeden zářez, můžete dokonce přemýšlet o přidání trochu neslazeného kakaa, které může přidat k chuti a zároveň pomáhat při zlepšování zdraví srdce.

2. Nalijte do nějakého oleje MCT
Triglyceridy středního řetězce (MCT) jsou již poměrně dlouho a také se používají ve spoustě doplňků na trhu jako možnost zdravého tuku. Spíše než využívání náhrad cukru nebo cukru přidávají značky MCT olej pro zvýšení chuti. Ano, to zvyšuje celkové kalorie i tuk, ale omezuje využití sacharidů i cukrů a zároveň dodává řadu výhod pro zdraví a wellness.

Fantastický MCT, o kterém by se měl přemýšlet, by byl kokosový olej. Přidejte to, aby byla vaše káva zdravější. Chuť kokosového oleje může pomoci zlepšit chuť vaší SC Braga Dres kávy a zároveň přidat také krémovou strukturu. Bylo prokázáno, že olej MCT, jako je kokosový olej, umožňuje tělu využít jej jako zdroj trvalé energie. Získejte stimulační náraz z kávy a přidejte stálý zdroj energie, který vám může pomoci pohánět váš Kashiwa Reysol Dres den.

Bylo také prokázáno, že MCT pomáhají zvyšovat poznání, paměť, zlepšit energii i vytrvalost, snižují hladinu cholesterolu, kromě snížení hladiny cukru v krvi.

3. Použijte naprosté sladidlo
Poslední metodou, jak se vaše ranní káva zdravější, je přemýšlet o přidání skvělého starého mléka. Je zřejmé, že tato možnost by nebyla perfektní volbou, kdybyste byli nesnášenliví laktóza, ale pokud nejste, je to zdravější volbu ve srovnání se spoustou krémů nabízených na trhu v těchto dnech. Mléko je fantastickým zdrojem vápníku i bílkovin, které mohou zajistit a vyvinout silné kosti i svaly. I když do kávy nebudete nalévat tunu mléka (alespoň doufám, že ne), může trochu další protein projít dlouhou metodou, když se týká toho, že vám pomohou dosáhnout požadavků na proteiny na den.

Kromě proteinu i vápníku zahrnuje mléko také draslík, který pomáhá při zachování zdravého krevního tlaku, vitaminu B12, který pomáhá zachovávat nervovou tkáň, jakož i zdraví a wellness červených krvinek, kromě fosforu i vitamínu D, který pomáhá zachovat silné kosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *