Sports

Žádné zprávy nejsou novinky Knee

pro ty z vás, kteří jsou noví, aby vás nechal chytit …

V lednu jsem provozoval Marathon Walta Disneye. Zde si můžete prohlédnout moje rekapitulace.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 3. den
Marathon Training Video Diary – den 3. Běh inspektu Journal Inspect in Run Eat Opakování

Více videí

0 sekund 51 sekund

Další
Než jsme byli cizí recenze
09:42

Žít
00:00
08:21
00:51

Právě jsem se přestěhoval do Marylandu, když jsem se přihlásil k závodu a trvalo mi dlouho, než jsem se využil k tréninku v novém klimatu a novém terénu. Chladný povětrnostní stav mě opravdu hodil do smyčky, stejně jako jsem zmeškal a také spoustu tréninkových běhů.

To není přesně to, jak jsem byl využíván k oblékání pro běhy v Kalifornii …

Dokončil jsem závod, ale o několik dní později jsem byl na krátkém uzdravovacím běhu, stejně jako moje koleno začalo bolet. Při dalším běhu to více bolí. stejně jako potom mnohem více na útěku. Až jsem si to neuvědomil – byl jsem zraněn?

Navštívil jsem se svým lékařem a dostal jsem MRI z mého kolena. Nakonec byla provedena diagnóza – syndrom ITB Syndrom AKA ILLITOBIAL BAND. V podstatě moje IT skupina táhla na koleno čepici a také spustila bolest kolen.

To bylo spuštěno několika aspekty, včetně slabých boků, svaly jsou stejně těsné a nejsou dostatečným tréninkem. Rovněž věřím, že k tomu přispěl těžší běžec, vzhledem k tomu, že jsem předtím cítil bolest kolena na dlouhých bězích.

Zde jsou některé články z té doby:

Hrajte to od Knee (kde předpokládám, že je to ITB)

Získání MRI

Diagnóza mého lékaře

Můj první PT appt – řekl, aby přestal běžet po dobu 8 týdnů.

Šel jsem k fyzioterapeutovi a také mi bylo poskytnuto přísné příkazy, že neběží po dobu 8 týdnů. Vyděsil jsem se. Žádný běh po dobu 2 měsíců?! Jak přesně bych přežil? Jak přesně bych zabránil získání 32 liber, jsem si jistý, že bych si dal bez běhu? Nebylo to dobré.

Ale pochopil jsem, že mnohem víc než cokoli jiného, ​​co jsem si přál, abych mohl znovu běžet, stejně jako jsem si přál zlepšit. Takže jsem poslouchal. Šel jsem na návštěvy PT a namísto běhu jsem se točil. Bylo navrženo získat úpravy od chiropraktika, takže jsem si rezervoval. Dokonce jsem našel nový jako – Kick Box.

Nakonec jsem byl očištěn, že začnu trochu běžet najednou. Jedna míle, pak dva i tak dále. Dlouho po návratu k běhu jsem neběžel 2 dny v řadě. Ujistil jsem se, že si vezmu každý druhý den volna. Opravdu věřím, že je mnohem lepší být s vaším tělem i zraněním příliš strašidelný.

Překvapivě jsem neztratil ani moc fyzické zdatnosti v mém volném čase. Byl jsem těžší běžet, ale nebylo to, jako bych začínal od 1. dne.

Musel jsem objevit trpělivost.

Musel jsem přesně zjistit, jak být jemný s mým tělem.

Musel jsem přesně objevit, jak nabídnout s chybějícími běhy, aniž bych to vytáhl na Ben.

A chápeš co?

Dostal jsem se s tím.

Nejprve jsem byl neuvěřitelně rozrušený. “Nebe padá !!!” byl pravidelně slyšen z mých úst. Ale obloha nebyla na podzim a já jsem nezůstal navždy zraněn.

Nakonec jsem musel vzít asi 6 až 8 týdnů volna. Řekli mi 8, ale věřím, že jsem to trochu zkrátil. Musel jsem se rozvíjet pomalu a také velmi pečlivě poslouchat své tělo, když se uvedla, že se zastaví nebo zpomalí dolů.

Teď mám pocit, že mě moje koleno obtěžuje na extrémně dlouhých bězích, ale je to mnohem více „unavená bolest“. Stejně jako když mám pocit, že jsem zpomalil. Rovněž se ujistím, že mi naleznu koleno, pokud se to cítí špatně. Stejně jako bych se okamžitě zastavil, kdybych měl někdy cítit, že přesně stejný typ bolesti, který jsem cítil, když jsem se poprvé zranil.

Nestojí za to běžet s bolestí, pokud chcete zítra nebo den potom běžet. Přestaňte, pokud se cítíte zraněni i online, abyste spustili ještě jeden den? Abych byl upřímný, obávám se přesně toho, jak se moje koleno bude cítit v den závodu. Neběžel jsem nic přes 20 mil vzhledem k tomu, že maratón, o kterém věřím, že zahájil své zranění. Chápu, že závody jsou na vašem těle těžší než tréninkové běhy, protože běžíte rychleji i déle. Ale vše, co mohu udělat, je trénovat dobře a hrát si to podle ucha v den závodu! Udělám závodní zprávu po Long Beach a nechám vás pochopit, co se stane.

Máte -li jakýkoli typ mnohem více obav, cítíte se bezplatné, abyste je nechali v komentářích nebo mi e -mail.

OTÁZKA: Už jste někdy měli spuštěné zranění?

Co to bylo stejně jako přesně jak jste se zotavili?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweetKolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále se rozhodněte:

Marathon Training Week 4 Běh, stravování a aktualizace čtení

Marathon Training Week 4 Běh, stravování a aktualizace čtení

Marathon Training Week 4. Disney World Dopey Obtížnost Aktualizace tréninku. Potravinový deník i knihy, které můžete poslouchat při běhu

Co noha! Ublížil jsem mi nohu, protože internety nejsou kouzlo

Co noha! Ublížil jsem mi nohu, protože internety nejsou kouzlo

Běží zranění nohou. Snažím se zjistit, proč bolí Stade Rennais FC Dres horní Schalke 04 Dres část nohy – mnoho výsledků procházení není podle

Stock v den mil 16 – odhlášení na palubu

Stock v den mil 16 – odhlášení na palubu

Běh obtížnosti den 16. Stack na míle potíže s běh listopadu 2021. Zkontrolujte tělem svého běžce a

Surf City Half Marathon výsledky a také rekapitulace

Surf City Half Marathon výsledky a také rekapitulace

Surf City Marathon a také poloviční maratonské výsledky a také rekapitulace. Obrázky a zábava z Half Marathon Run in Huntington Beach

Trikový úsek pro těsné hamstringy

Trikový úsek pro těsné hamstringy

Přesně jak natáhnout hamstringy pro běžce. Trik k natažení těsných hamstringů po běhu. Výukový program pro strečení nohou

Rekapitulace závodu Disney World 10K

Rekapitulace závodu Gremio Dres Disney World 10K

Run Disney World Marathon Weekend 2022. Hodnocení závodu Disney 10K a rekapitulace. Top 10 obrázků a také okamžiky z běhu

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *