Uncategorized

Akce ochranné známky ochranné známky Peloton Data proti Spinning® a Spin® Ochranné registrace

Mad Dogg Athletics, Inc., návrhářka „The Spin® a také Spinning® Top Quality, programy, programy, programy, programy, programy, programy, programy, programy stejně jako digitální obsah, “dnes vydal dodržování prohlášení v akci pro média i další dotazy spojené s peticí zrušení ochranné známky podané minulý týden společností Peloton Interactive, Inc.

Mad Dogg Athletics ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” ” Zdá se, že je to mnohem víc než odvetu pro nárok na porušení patentu Mad Dogg Athletics podané proti Pelotonu v prosinci 2020 a hledá úlevu za zneužití patentované technologie Mad Dogg Athletics.

Petice Pelotonu nesprávně vykresluje fotografii Mad Dogg Athletics, která se snaží prosadit práva, která nejsou dobře zavedena nebo založena na základě zákona o ochranných známkách. Opak je pravda. Je věcí veřejného záznamu, že Athletics Mad Dogg Athletics neustále používá licencování a také vynucování práv ve svých spinterových a spinning® značkách po více než 25 let, značky pečlivě spojené s Mad Dogg Athletics a také vhodně zajištěné společností Conmonstable Federal Federalmark Registrations.

Mad Dogg Athletics pojal populární spin® i spinning® na Portugalská fotbalová reprezentace Dres začátku 90. let. Podnikání je držitelem mnoha registrací Spin® a také Spinning® Ochranné známky, které byly podle federálního zákona o ochranné známce nedokončené. Podnikání neustále využívalo a bránila své známky, kdy se zvažovala, že v souvislosti s vnitřními cyklistickými koly a programy, které vytvořily indoor cyklistickou kategorii. Kromě podrobné řady kol (www.spinning.com) vyškolil Mad Dogg Athletics četné nespočet trenérů Spinning®, které vedou třídy v mnoha nejlepších světových studiích i v tělocvičněch.

Poté, co Mad Dogg Athletics v roce 2010 vytvořil klasifikaci indoor cyklistiky a také řadu indoor cyklistických kol Spinning® Indoor Cycling a programy, v roce 2010 se zavedením kola Espinner®, který představoval velmi první dotek na světě, který představoval velmi první dotek na světě, která představovala velmi první dotek na světě -Screen obrazovka vytvořená pro přivedení koučování vedeného instruktorem a interaktivní trénink do fitness center kromě domů jezdců.

Týdny předtím, než Peloton podal petici neplatnosti ochranné známky, Mad Dogg Athletics podala federální nárok proti Pelotonu za porušení patentu.

Soudní dvůr, podaný u Okresního soudu USA pro východní okres Texas, tvrdí, že Peloton’s Bike i Bike+ Infringe Patents držené Mad Dogg Athletics (americký patent č. 9 694 240 a 10 137 328) pokrývající základní rysy v interiéru cyklistiky Vytvořeno pro simulaci třídy vedené instruktorem v domě jezdce.

Mad Dogg Athletics neustále investovala a bránila Spinning® domácnost ochranných známek po celém světě jako označení rozlišení jeho kol, programů a příslušenství od příslušenství jejích konkurentů, včetně Pelotonu. Značky Spinning® dodávají spotřebitelům a naznačuje, že diferencují produkty Mad Dogg Athletics od Knockoffs Urawa Red Diamonds Dres a dalších produktů, které neposkytují kvalitu, design, jakož i klientské zážitky, díky nimž byly značky Spinning® světově proslulé.

Mad Dogg Athletics i jeho po celém světě tým trenérů pracovali na tom, aby pomohli milionům lidí všech tvarů, velikostí a schopností se dostat do nejlepší podoby svého života, věřit, že zdraví a wellness, stejně jako wiletness, je něco, co musí být nabídnuto všem. Mad Dogg Athletics bude i nadále podporovat komunitu Spinning®, zejména instruktory, studia a fitness centra, která v minulém roce zažila ohromně kvůli účinku COVID-19. Stejně jako pro desítky nespočetných motocyklistů, kteří mají naše kola doma, bude Mad Dogg Athletics i nadále Kamerunská fotbalová reprezentace Dres poskytovat prémiové materiály a jízdy, které skutečně přinášejí zážitek z Spinning® Studio. “

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *