Sports

Kdybych měl přezdívku jídla

potěšeno v pátek! Jaký byl váš týden?

Právě jsem tady, jen jsem dnes ráno dělám velmi jednoduchý otřesný běh. Moje nohy byly velmi vyčerpané, protože jsem v poslední době nedostal dostatečný odpočinek. Probudil jsem se v neděli a opravdu jsem cítil tuto extrémně jedinečnou unavenou/těžkou nohu, jakmile jsem otevřel oči. To je legitimní. Ale protože nejsem moudrý, už jsem se tento víkend zaregistroval na závod a show bude pokračovat … jen pomalu.
Moje nejnovější videa

Jessica Simpson Memoir – Open Book Review
Recenze nové knihy Jessica Simpsonové – otevřená kniha. Zpěvačka i podnikatelská únik triky a také v zákulisí překvapují vše ve své paměti.

Recenze The Audible Book – Jessica Simpson to čte sama! Navíc, když dostanete zvukovou verzi, existují bonusové melodie!

Více videí

0 sekund 6 minut, 5 sekund

Další
4 minutové stojící jádro cvičení pro běžce
04:31

Žít
00:00
08:21
06:05

Chci se jen vynořit, takže se o to nestarám. Jen vyžaduji čas se svými myšlenkami i otevřenou cestou…

To, co mě znepokojuje, je přesně to, jak moc cítím.

Jen se cítím jako páchnoucí člověk, není to nejhorší!? !! Hlavně když běžím, naštěstí. Běžím však 5 dní v týdnu, takže je to 5 ze 7 dnů páchnoucího oblečení.

Takže jsem docela nadšený těmito odrazovými výbuchy, které jsem vyzkoušel tento týden. Byli na velmi prodeji v obchodě, takže jsem věřil, že to v pračce poskytuji víru. Ano! Moje běžící oblečení vyšlo a voní mnohem hezčí než obvykle. Teď, kdyby jen velký zápach trvá s během, byl bych nastaven!

Dnes jsem se cítil extrémně občerstvený McSnackerson, takže jsem měl nějakou mrkev i řecký jogurt Sabra, abych se dostal.

A ve vynikajících zprávách o obchodě s 99 centrem …

Našel jsem tyto Quorn Veggie Burgers na 99. Jo! Snažím se zabránit vegetariánským hamburgerům založeným na sóji od mé štítné žlázy, ale stále se mi líbí. (Jsou sója i bez masa.) Byl jsem nadšený, že jsem si mohl koupit celou akci!

A v dalších novinách s potěšením …

Nakonec jsem objevil role Tostitos !!! Až na to, že jsem je ještě nekoupil. Čekám až do lepší misky, protože kdybych je právě měl doma nejlépe, už by už byli pryč. Jsem zklamaný, ale uznávám své slabosti a také se na to nebudu připravit.

Brzy Tostitos … budeme spolu.

A teď obrovská expozice – kdybych byl jídlo, s největší pravděpodobností bych byl přezdíván tyto zázvorové extrémní bonbóny … protože jsou pikantní, stejně jako trochu úžasné, stejně jako trochu nepříjemné, ale někteří lidé mají rádi.

I když bych raději byl meloun margarita …

Zdravé nápady na svačinu

Když už mluvíme o žetonech … Zkontrolujte tyto vynikající recepty pro samotnou misku nebo náhodnou páteční noc nebo snídani:

Skinny Buffalo Chip Dip Recept <- Udělal jsem, že osoba pro můj fam minulý rok, stejně jako sourozenec, stejně jako otec schválený! Skinny 7 vrstva recept 5minutový recept na ponoření fazole Otázka: Kdybyste byli jídlo - co bys byl? Co děláš neděli? Pošlete mi sešit Uložit Sdílení se stará! Podíl tweet Kolík Podíl Pošta Podíl Neustále si vybíráte: Moje denní denní ranní rutina Moje denní denní ranní rutina Moje ranní rutina v den odpočinku od běhu. Co dělám, co jím v den odpočinku a další BTS pro žádný běžící den Co jsem dnes jedl deník - Marathon Training Week 4 Co jsem dnes jedl deník - Marathon Training Week 4 Co jím za den. Potravinový deník běží na tréninkové blog týden 4. Snídaně, oběd, večeře a občerstvení plus poznámky15 Rychlých nápadů na občerstvení 15 Rychlých nápadů na občerstvení Co jíst, než běžíte, a kdy jíst. 15 Rychlých koncepcí občerstvení pro nové běžce a také trénink na půlmaratonu Výživa pro běžce - běh ve tvaru obtížnosti 5. týden Výživa pro běžce - běh ve tvaru obtížnosti 5. týden Jaký je nejlepší dietní plán pro běžce? Návrhy výživy pro běžce. Makra pro běh, návrhy na plánování jídla i sacharidy Gorton's Shrimp Bowls-Now Celkem zmrazená jídla Gorton's Shrimp Bowls-Now Celkem zmrazená jídla Gorton's Shrimp Bowls Nová zmrazená jídla - myšlenky na misce Shrimp Soba Noodle Bowl a také krémová houba rizotová mísa. Healt Nové silné kousnutí občerstvení od Foster Farms Nové silné kousnutí občerstvení od Foster Farms Snažím se nové občerstvení Foster Farms Silné kousnutí! Jedná se o nový objevování jídla, stejně jako jsem se právě stalo, že jsem je našel ⚡ Shareaholic .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *