Uncategorized

Crystal Light Pure a Personal Training FAQS II

jsem se nerozhodl přesně, kolik kilometrů bude můj poslední dlouhý běh zítra, ale protože to bude dlouhé a horké obousměrně (TWSS) . Po normálním galonu vody, které piju, jsem se nudil, přidal jsem tento nově aromatický balíček od Crystal Light Pure.

FTC Stuff: Kraft Foods mi poslal 3 příchutě, aby se ochutnal, protože vědí, že jsem velký piják?
Moje nejnovější videa

4 minutové trénink dolního těla pro běžce
Pět cvičení dolního těla pro běžce! Vyzkoušejte toto cvičení rychlé síly doma pro vaše nohy, boky a glutes. Není potřeba žádné vybavení.

Glute Bridge
Onedlíky – alternativní strany
Véčky – alternativní strany

Získejte více informací o runyatrepeat.com

Více videí

0 sekund 4 minut, 49 sekund

Další
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Žít
00:00
08:21
04:49

Držel jsem se dál od takových věcí, ale ty jsou slazené cukrem a stevií! Přidal jsem 2 k mým 48 oz. Láhev na vodu a bylo to perfektní! Obvykle je velikost porce pro 2 pakety 32 oz. Takže si myslím, že by to bylo příliš mnoho.

Stále mám spoustu otázek týkajících se své osobní tréninkové práce. Mnoho z nich jsou stejné, takže se snažím streamovat informace pro vás. Pokud jste to zmeškali, zde je: osobní tréninkové časté Fotbal Dres dotazy I.

Otázka: Jsem na vašem blogu nový a chtěl jsem vědět, jak dlouho trvalo, než se stanete osobním trenérem a děláte svou vlastní věc nebo pracujete s tělocvičnou?

Odpověď: Studium na zkoušku mi trvalo asi 3 měsíce. Krátce poté, co jsem přistál v tělocvičně. V současné době nedělám školení mimo klienty, které mám v tělocvičně.

Otázka: Studuji teď na svůj CPT a přemýšlel jsem, jak jste provedli přechod? Pracuji na firemní práci 9-6, ale obávám se, že hodiny (pracovní noci a víkendy) a placení (možné snížení odměňování) mohou být zpočátku šokem. Máte nějakou radu? Také jsem zvědavý na to, že získáte pojištění pro sebe a jak byste navrhli získat práci.

A: Oooh Triple Parter?

Přechod byl pro mě o něco jednodušší, protože jsem nepřišel z firemní práce (i když jsem jeden v minulosti pracoval).

Hodiny a výplaty budou určitě jiné. Trenéři musí pracovat, když ostatní lidé nepracují. Klienti obvykle chtějí trénovat brzy ráno nebo později večer (před nebo po normálních 9-6 pracovních místech).

Pokud je to možné, řekl bych, že se při budování svých klientů můžete udělat, co jiného můžete udělat pro příjem. Je to jako začít podnikat od nuly – i když pracujete v tělocvičně.

Pokud jde o pojištění – většina organizací pro certifikaci osobního školení nabízí pojištění za skupinovou sazbu – nejprve se ověřte u vašeho místa!

Otázka: Na konci loňského roku jsem provedl certifikaci prostřednictvím NASM a nedotkl jsem se ho. Zdá se, že mnoho tělocvičen chce najmout lidi se zkušenostmi, které nemám. Také se obávám, že budu potřebovat flexibilní rozvrh, protože si nemyslím, že bych byl připraven vzdát se své práce „jisté věci“ a také založené na prodeji.

Odpověď: Navrhoval bych vybudovat vaše zkušenosti tím, že trénuje kamarády a rodinu zdarma. Naučíte se hodně z této ruce na zkušenostech, že je to velmi důležité pro trénink ve skutečném světě. To je skvělý způsob, jak se učit a budovat také klienty úst. Pokud nemáte lidi, kteří mají trénovat, zkuste sestavit programy pro imaginární lidi. Na to jsem zvyklý, protože nemám žádné přátele.

Rozhodně potřebujete flexibilní rozvrh, ale pokud můžete trénovat klienty před nebo po druhé práci, může to fungovat. Je to velmi založené na prodeji, které nenávidím? Raději bych se jen soustředil na práci se svými klienty a na jejich cíle, ale abyste vydělali peníze, potřebujete, aby lidé nakupovali školení a udržovali trénink. Myslím, že si musíme pamatovat, že ekonomika je špatná a osobní školení je technicky luxusem. Jsem špatný prodejce a s touto částí práce jsem opravdu nepříjemný, takže nemohu opravdu nabídnout žádnou radu.

Ben pracoval pozdě celý týden, takže se s ním dnes večer mazlím. Večeře pravděpodobně bude pizza a čipy a cokoli, co není přišroubováno! Stále super hladový. Uvidíme se zítra ráno?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

PodílPošta

Podíl

Pokračujte s nimi:

Marathonský tréninkový den 5

Marathonský tréninkový den 5

Marathon Training Day 5 Po check in. Toto je můj denní běžící deník s aktualizacemi videa. Není to nic fantastického, jen

Disney World Marathon Training Week 1

Disney World Marathon Training Week 1

Dopey Challenge Training Week 1 No, když jsem se rozhodl zaregistrovat se, aby spustil Dopey Challenge minulý týden, byl jsem většinou překvapil

Marathonský tréninkový den 4

Marathonský tréninkový den 4

Aktualizace videa Marathon Training Video. Běh blog. SHECK RUNGING JOURND

Disney World Marathon Training Týdne 1 a 2

Disney World Marathon Training Týdne 1 a 2

Disney World Marathon, Half Marathon, 10K a 5K Training Aktualizace. Dopey Challenge Training Týdne 1. a 2. Běh

Zjevení mentálního tréninku Club America Dres pro běžce

Zjevení mentálního tréninku pro běžce

Jak trénovat svou mysl pro běh půlmaratonu nebo plného maratonu. mentální trénink pro běžce a Everton FC Dres seznam nejlepších

Maratónový tréninkový den 6

Maratónový tréninkový den 6

Marathon Training Day 6. Běh blogu denní aktualizace a video deník. Jak běh právě teď a dnešní běh

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *