Uncategorized

Běh v Santa Monica California

Ahoj! Celý den jsem byl na zábavné akci v Santa Monice!

Moje nejnovější videa

4 minutové trénink dolního těla pro běžce
Pět cvičení dolního těla pro běžce! Vyzkoušejte toto cvičení rychlé síly doma pro vaše nohy, boky a glutes. Není potřeba žádné vybavení.

Glute Bridge
Onedlíky – alternativní strany
Véčky – alternativní strany

Získejte mnohem více informací o runyatrepeat.com

Více videí

0 sekund 4 minut, 49 sekund

Další
Zlatý retrívr si nevezme jeho pilulky!
02:19

Žít
00:00
08:21
04:49

Ale než to všechno sdílím, chci vám říct, že nekalifornians o skvělém místě pro běh v Santa Monice. Dostanu e -maily od čtenářů, kteří zkontrolují „L.A.“ Poměrně často a mnohokrát nejsou v srdci Los Angeles, ale někde poblíž pláže DA. To je skvělé pro cvičení, když jste mimo město!

Včera v noci jsem zůstal v gruzínském hotelu v Santa Monice. Je to ideální přes ulici od pláže a neuvěřitelně blízko pro promenádu ​​3. ulice.

Hotel byl obvyklý, ale služba byla výjimečná. Potřeboval jsem lednici ve svém pokoji a na něco jsem zapomněl v autě – a oni se o to postarali neuvěřitelně rychle.

Také nabízejí noviny v místnosti a já jsem byl velmi potěšen, když jsem viděl známou Wolverhampton Wanderers Dres tvář na zátoce – vítěz Boston Marathon MEB !!!

Tak jako tak.

Dnes ráno jsem se probudil a vydal se na krátký běh. Nechtěl jsem se příliš opotřebovat, protože jsem věděl, že den dopředu bude nabitý cvičením!

Santa Monica je skvělé místo pro běh, protože pěší / cyklostezka je úžasná. Pokračuje to na míle a míle. Je to neuvěřitelně ploché. Navíc – je to jen něco, na čem můžete zůstat a jít ven a zpět “, abyste se neztratili!

Právě jsem tu chodil před L.A. Marathonem před několika týdny. Ale vzhledem k tomu, že to byl den před plnou Marií, kterou jsem neběžel. Bylo skvělé dostat se do několika kilometrů zkoumání severně od mola.

Běh v Santa Monice:

Cesta se formálně nazývá Bike Trail Marvin Braude (podle Wikipedie). Začíná to v Pacific Palisades a jde na jih na 22 mil. Asi 8 z těchto kilometrů je v Santa Monice. Další informace najdete na stránce Wiki.

Hlava je nahoře: Na trase jsou koupelny a vodní fontány, ale pokud běžíte SS Lazio Dres neuvěřitelně brzy, nemusí být otevřené.

Z náplasti: Nejlepší běžecká Juventus Dres místa v Santa Monice.

Po běhu jsem chtěl ledovou kávu, ale opravdu nechtěl lovit dobrý. Takže jsem se spokojil s MCD a přidal jsem cukr a mléko v mém hotelovém pokoji.

A s tím byla moje karta Iced Coffee Connoisseur zrušena.

Odtud jsem se připravil a zamířil na akci Fitrends!

Více o tom dalším …

Otázka: Pokud byste mohli běžet kdekoli na světě – kde by to bylo?

Otázka č. 2: Užili si nějaký jednotlivec finále Southern Charm?! Co si o tom myslíš?!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *