Uncategorized

Finanční společnost se zaměřuje na golfisty s Nil Play

Transcend Capital Advisors včera oznámila víceleté jméno, image a podoba (NIL) s 18letým amatérským golfonem Calebem Surrattem, v současné době na světě#29 na světě Amatérské golfové hodnocení (WAGR). Surratt měl letos v amatérských akcích sedm přímých prvních deseti cílů a podle žebříčku Golfweek/Junior Golf Bookboard byl dříve juniorským golfistou na světě. Nedávný absolvent střední školy, Surratt bude pokračovat ve své golfové okupaci na University of Tennessee.

“Transcend věří, že investice do růstu a úspěchu juniorských golfistů nejvyšší úrovně je způsob, jak ovlivnit futures těchto sportovců,” řekl Brian Gorczynski, řídící partner. “S novými příležitostmi poskytovanými amatérským sportovcům je naše firma nadšená, aby v tomto měnícím se klimatu převzala vedoucí roli a podpořila rostoucí hvězdu, jako je Caleb.”

Surratt je občan indické stezky v Severní Karolíně a v roce 2021 je kvalifikovaný pro americký tým juniorů Ryder Cup. V průběhu své amatérské kariéry sestavil mnoho vítězství. V květnu se stal prvním vítězem zády k sobě Terra Cotta Invitational, 54-ti dílního tahu, která kombinula juniory, střední amateury a vysokoškolské hráče. Začátkem Sport Club Internacional Dres tohoto roku vyhrál Surratt prestižní juniorský Invitational 2022 v golfovém klubu PSV Eindhoven Dres Sage Valley.

V roce 2021 měl také bannerový rok, vyhrál juniorský mistrovství PGA, Bobby Chapman Junior Invitational a západní junior, kde se připojil ke seznamu minulých šampionů, mezi něž patří Jim Furyk, Rangers FC Dres Collin Morikawa a Rickie Fowler.

“Jsem vděčný za to, že překonávám věření ve svůj potenciál a za uvolnění mé budoucí cesty ve hře golfu,” řekl Surratt. “Doposud jsem měl tak úžasné léto a očekávání, že nadcházející měsíce budou stejně naplňující.” Finanční pomoc partnerů mi umožňuje udržovat zaměření na mou hru a školní práci. “

Surratt hrál pozoruhodně dobře za posledních 12 měsíců a je současným bodem vůdce elitní amatérské golfové série (EAGS), aliance sedmi „Majors of Amateur Golf“: Sunnehanna Amateur, severovýchodní amatér, North & South Amateur, Trans, Trans, Trans -Miss Amateur, Southern Amateur a nedávno dokončil amatér Pacific Coast, kde skončil svázaný na druhém místě. Poslední událost, západní amatér, bude zpochybněna začátkem srpna. Vítězové pět nejlepších bodů získávají výjimky do událostí USGA, PGA Tour a Korn Ferry Exkursion.

Tento týden soutěží na americkém juniorském amatérském šampionátu v Bandon Dunes a bude na poli na nadcházejícím americkém amatérském šampionátu (15.-21. srpna) v Ridgewood a Arcola Country Clubs v Paramus v New Jersey. 9. září se otevírá mužská golfová sezóna University of Tennessee.

Minulý měsíc podepsal Transcend víceleté jméno, image a podobu (NIL) partnerství s 19letým amatérským golfistou Benjaminem Jamesem, v současné době juniorský golfista chlapců v zemi podle obou amerických juniorských golfu podle amerického juniorského golfu Hodnocení asociace (AJGA) a žebříčku juniorské golfové výsledkové tabulky.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *