Sports

Activision Blizzard jmenuje Tony Petitti, výkonný ředitel MLB, jako prezident Sports & Entertainment

Activision Blizzard, Inc., oznámil jmenování Tonyho Petitti z Major League Baseball za prezidenta sportu a zábavy. Petitti ve své nové roli, generální ředitel Activision Blizzard Bobby Kotick, bude dohlížet na eSports, spotřebitelské výrobky a film a televizi.

“Tony je jedním z nejuznávanějších vedoucích pracovníků ve sportu Everton FC Dres a zábavě,” řekl Bobby Kotick, generální ředitel Activision Blizzard. „Jeho úspěch v médiích a jako zástupce komisaře a hlavního provozního ředitele Major League Baseball je perfektní směsí dovedností, které nám pomohou realizovat naše touhy pro esporty a naše související podniky. Obdivují ho majitelé, Valencia Dres vedoucí pracovníci médií, hráči a fanoušky. “

Petitti naposledy působil jako zástupce komisaře, obchodu a médií baseballu Major League Baseball a hlavního provozního ředitele, kde vedl marketingový, vysílací a mediální práva, síť MLB, digitální obsah, programování mládeže a speciální akce. Předtím byl Petitti prezidentem sítě Argentinská fotbalová reprezentace Dres MLB, kterou pomohl zahájit od svého založení v roce 2008.

Před nástupem do MLB byl Petitti, třináctinásobný vítěz Emmy-Award, výkonným viceprezidentem a výkonným producentem společnosti CBS Sports, kde byl zodpovědný za sportovní programování a výrobu sítě. Absolvoval Haverford College, než navštěvoval Harvard Law School.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *