Sports

Asociace hráčů Major League Baseball Players Association oznamuje klíčové propagace zaměstnanců zahrnující právní tým

Asociace hlavních ligových baseballových hráčů oznámila řadu propagačních akcí mezi svými vyššími zaměstnanci, které posílí schopnost odboru k rozvoji a zabezpečení práv hráčů.

Bruce Meyer, který působil jako vedoucí ředitel, kolektivní vyjednávání a legální a byl nedílnou součástí posledního kola kolektivního vyjednávání, byl povýšen na zástupce výkonného ředitele. Před nástupem do MLBPA byl Meyer vedoucím právním poradcem na NHLPA a partnerem advokátní kanceláře Weil, Gotshal & Manges, kde po celá desetiletí zastupoval asociace hráčů v každém z hlavních severoamerických profesionálních sportů. Ve své nové pozici bude Meyer nadále povzbuzovat výkonný ředitel MLBPA Tony Clark, zatímco při všech pracovních jednáních převzal vedoucí roli.

Ian Penny byl povýšen na vedoucího poradce výkonného ředitele. Penny, veterán Národní rady pro pracovní vztahy, NHLPA a více než deset let MLBPA, má mnohem více než 30 let zkušeností jako obhájce práv pracovníků. Penny Katarská fotbalová reprezentace Dres se připojila k MLBPA jako Labor Counsel v roce 2010 poté, co působila jako generální rada NHLPA a zůstane klíčovým právním poradcem Clark.

Matt Nussbaum byl povýšen na generálního poradce. Nedílnou součástí posledních tří kolektivních vyjednávání o baseballu se Nussbaum poprvé připojil k MLBPA v roce Racing Club de Avellaneda Dres 2011 po třech letech na NHLPA. Nussbaum, který byl minulým příjemcem uznání „Top 40 Under 40“ v časopise „Top 40 Under 40“, působil jako zástupce generálního poradce s ohledem na to, že rok 2017 a nyní bude předpokládat celkové Portugalská fotbalová reprezentace Dres řízení právního oddělení.

Kevin Sloomey byl povýšen na vedoucího ředitele, hráčské služby. Slowey z roku 2005 se výběrem druhého kola hrál sedm hlavních ligových sezón s Miami Marlins a Minnesota Twins. Společnost Slowey, aktivní člen výkonné rady jako hráč, se v roce 2015 připojil k MLBPA jako ředitel pro hráčové služby po jeho herní kariéře. Společnost Slowey hrála rozhodující roli při kolektivním vyjednávání jako aktivního hráče i zaměstnance a bude i nadále sloužit jako primární vedení mezi aktivními hráči a zaměstnanci MLBPA.

Chris Capuano, který se připojil k MLBPA v roce 2019 po 12 sezónách ve velkých společnostech, byl povýšen na pozici vedoucího ředitele, operací, podnikání a strategie. Absolvent Duke University a MIT, Capuano bude i nadále spolupracovat s hlavním provozním ředitelem Xavierem D. Jamesem na velkém rozsahu asociačních záležitostí a zároveň převzal další odpovědnosti zaměřené na službu MLBPA a vypočítaly iniciativy.

Jeff Perconte byl povýšen na roli zástupce generálního poradce. Perconte se připojil k MLBPA v roce 2017 po několika letech jako federální státní zástupce v americké advokátní kanceláři v Chicagu spolu s stints v právnických firmách Winston & Strawn a Pinker Biddle & Reath (nyní Faegre Pinker). Jako zástupce generálního poradce bude Perconte v čele vnitřních a externích soudních sporů MLBPA a spolupracuje s Nussbaum, aby dohlížel na právní personál MLBPA.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *