Sports

Rekapitulace závodu v Los Angeles Marathon a také P na R

Možná jsem opravdu Ir, protože dnes byl můj šťastný den

Moje nejnovější videa

4 minutové trénink dolního těla pro běžce
Pět cvičení dolního těla pro běžce! Vyzkoušejte toto rychlé trénink výdrže v domě pro vaše nohy, boky i glutes. Nepotřeba žádná zařízení.

Glute Bridge
Onedlíky – střídavé strany
Véčky – střídavé strany

Získejte mnohem více informací o runyatrepeat.com

Více videí

0 sekund 4 minut, 49 sekund

Další
Rekapituje podcast od 6. srpna
07:26

Žít
00:00
08:21
04:49

I PRD v Los Angeles Marathon v den svatého Patrika s novým Southampton FC Dres časem 3:42:15!

Jsem buď oficiálně Leprechaun nebo Chupacabra. jeden z těch.

Včera v noci jsem zůstal u Steve’s od doby, kdy udělal La Marathon 8 let a chápe vrták. Slyšel jsem hororové příběhy o logistice tohoto závodu, protože se jedná o program Point To Newcastle United Dres Point – počínaje stadionem Dodger a končící 26 mil daleko v Santa Monice. (Takže musíte jet autobusem nebo objevit metodu, abyste se dostali na stadion Dodger, a také nechal zaparkovat vozidlo poblíž pláže nebo jiného plánu.)

Můj kamarád Michelle mi zanechal velkou poznámku!

Steve mi chápe velmi dobře, stejně jako byl připraven tunami melounu pro palivo před závodem.

Steve mě tedy ráno probudil a křičel: „Připraven na PR?!“

Řekl jsem mu ne, protože jsem pro tento závod neztrávil.

Opravdu jsem neočekával, že budu mít tak skvělý běh, protože mi nohy trvá dlouho, než se zotavuje a očekává se, že budou opravdu horké. Neběžel jsem s jeho skupinou, takže to jen házel – nevěřím, že jeden z nás očekával, že budu mít tak silnou rasu.

Sportoval jsem své ponožky pro kompresi Shamrock! jako oni! Ta červená mikina byla moje hodná zařízení.

Skinny běžec i já jsem byl v Corral C, protože je to kočička s financováním C.

(Aktualizace: Skinny Runner využil k tomu, aby měl nejvýznamnější běžící blog na světě. Přesto se před 2 lety soustředila na svou domácnost. Stále je na Instagramu jako Barleshambone.

Dobře, teď pro obavy, které chcete všichni vědět … přesně jak jste se narodili s jasnými rudými vlasy, pokud vaše matka něco neskrývá?

Proč / přesně jak jsem se znovu PR?!

Věřím, že Bůh na mě hraje vtip na určité úrovni?

Opravdu nechápu, kdo se objevuje v den závodu, takže nemůžu předvídat skvělou nebo špatnou rasu. Kolem míle 8 jakéhokoli druhu plného maratonu nebo půlmaratonu pochopím, kdo se ukázal.

V den závodu uznávám jednu z následujících:

A.) Fun Fun Monican, který je tu pro skvělý čas (a bude běžet po dlouhou dobu). “Poslouchej, požadavek na ušetření nějaké energie pro můj zmrazený jogurtský maraton po závodě – nespěchejte mě!”

B.) Typ znaku „C“ Monican, který si přeje dělat dobře, se však nestará o to, aby se stal nepříjemným a také to udělal.

C.) Major jako Sht Monican, který je v něm, aby ho vyhrál. <- Tento iluzivní Monican se objevuje pouze na extrémně neobvyklých událostech po půlměsíčním měsíci, Venuše stoupá na západě a také je to ideální 55 stupňů. Opravdu jsem začal závod se skupinou Speed ​​Speed ​​3:45, právě od té doby, co byly podle mě nejlepší. Chvíli jsem s nimi zůstal, ale věřil jsem, že chodí rychle a rychle. Po prvním přeplněném/pomalém míli byli v 8: 00/mil byt! Žádný Bueno. Takže jsem se rozhodl udělat svou vlastní věc a pokusit se zůstat s rychlostí 3:45 sám. Je zřejmé, že jsem na PR vysoko, takže teď nejlépe uvedu, že se mi líbil Los Angeles Marathon !!! Hlavně od posledních 2 mil byly z kopce. Upřímně nechápu, proč jsem v poslední době houpal závody. Kreditní hodnocení mého pohonného řízení, stejně jako jsem také běžel mnohem víc - to je však ono! Medaile i trička Marathon státují s dnem svatého Patrika! Shamrock uprostřed je ekologický kus skla. Vidět? Nyní pro úspěch kolo ... Podívejte se na toto velké burrito - záleží na velikosti a také to je obrovské! Skutečným problémem je - co mám dělat teď? Běžel jsem nesmírně silný, stejně jako jsem z toho potěšen. Ale váhám, abych si poskytl konkrétní časový cíl PR. Mým obrovským cílem v loňském roce bylo zlomit 4 hodiny. Udělal jsem to stejně dobře, protože jsem z toho velmi šťastný - ale mám pocit, že se to právě stalo. Nevěřil jsem o cíl za tím. Dnes nejlépe po závodě se moje matka zeptala, jestli se chystám vyzkoušet a kvalifikovat se do Bostonu. Kvalifikační čas Bostonu pro mě je 3:35:00 - to je stále hodně času na to, aby se závod sundal. MNOHO. Mám v květnu přicházející závod ultra 30 mil, takže se na to prozatím zaměřím. Kromě toho si nejsem jistý, kam mě život bere, takže se prozatím vydržíme na další PR, dokud na to přijdu. > V dalších velmi zajímavých zprávách Aleksandra Duliba vyhrála La Marathon pro ženy! Závod má potíže sexu, kde poskytují elitní dámu 18minutovou hlavu, která začíná na elitních mužch.

Otázka: Je to den sv. Patrika !!! Co děláš na oslavu?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále si vybíráte:

Rekapitulace závodu Disney World 10K

Rekapitulace závodu Disney World 10K

Run Disney World Marathon Weekend 2022. Hodnocení závodu Disney 10K a rekapitulace. Top 10 obrázků a také okamžiky z běhu

Irvine Half Marathon Race Rekapitulace

Irvine Half Marathon Race Rekapitulace

Half Marathon Race Recap a také recenze. Irvine napůl bláznivý poloviční maraton běžící program a také hodnocení rasy, jakož i návrhy pro

OC Marathon Training Plan a také kód diskontní sazby závodu

OC Marathon Training Plan a také kód diskontní sazby závodu

Marathon a také napůl maratonský tréninkový plán středních, aby se zrychlil nebo PR. Pro běžce s časovým cílem. Stamina Traini

Znamejte výsledky závodu Marathon-Big a také rekapitulace

Znamejte výsledky závodu Marathon-Big a také rekapitulace

Revel Revel Run Race Series Marathon Obrovský medvědí závod rekapitulace a Katarská fotbalová reprezentace Dres také seznam 10 nejlepších. nejlepší kilometry vzpěry obrovského medvěda a také běh s mým

Surf City Half Marathon výsledky a také rekapitulace

Surf City Half Marathon výsledky a také rekapitulace

Surf City Marathon a také poloviční maratonské výsledky a také rekapitulace. Obrázky a zábava z Half Marathon Run in Huntington Beach

AFC Half Marathon Race Rekapitulace a fotografie

AFC Half Marathon Race Rekapitulace a fotografie

Nejlepší americké město (San Diego) Half Marathon Race výsledky i rekapitulace. AFC Half Marathon Photos. Běží

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *