Uncategorized

Fall Walk

Můj dům Walk byl dnes nádherný – miluji všechny docela barvy na stromech? Jsem potěšen ve svých procházkách domů, ale budu velmi potěšen, když budu mít své auto!

Moje odpolední svačina byla jogurt i granola. Bylo to opravdu dobré! Když jsem však přišel dům, našel jsem na prahu nový svazek Vitatops a musel jsem „ochutnat“ nové příchutě, které jsem si objednal – oops?
Moje nejnovější videa

High Achiever – Great Listes Book Review
Vysoký úspěch od Tiffany Jenkins Book Review. Rychlé vyhodnocení nové paměti dvojitého života závislého na léku. odhlásil autor.

Snadná kniha poslouchat při běhu, jíst nebo cokoli jiného, ​​co lidé dělají.

Více videí

0 sekund 6 minut, 12 sekund

Další
Zlatý retrívr si nevezme jeho pilulky!
02:19

Žít
00:00
08:21
06:12

Večeře byla velmi jednoduchá a Dee-lish! Otevřel jsem ještě jednu významnou obrovskou plechovku cizrny, takže na chvíli uvidíte cizrnu. Vyrobil jsem WW těstoviny a smíchal jsem je s olivovým olejem a jedním prasklým vejcem, aby bylo krémové. Pak jsem přidal cizrnu i špenát. skvělé věci.

Hlasování! Nezapomeňte si pamatovat na hlasování pro Great Mood Blog Writer Grig zde. Existuje několik autorů blogů, kteří se o to snaží, jak jsme se rozhodli sjednotit! Top 20 bude přesunuto na další krok. Existuje prostor pro všechny nahoře? Právě tady jsou další dámy:

Lindsey
Meghann
Sarah
Ashley
Amanda

Hodně štěstí všem, kteří se snaží dodržovat svůj sen a/nebo dosáhnout obtížného cíle !!!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *