Uncategorized

Kecy bezplatný týden Část II

V minulosti jsem udělal svinstvo bezplatný týden, takže toto je CFW část II. Posledních několik týdnů bylo šílených – znovu jsem se přesunul po celé zemi, přesunul jsem se zpět River Plate Dres do své mámy a účastnil se mnoha oslav. Já jsem příliš mnoho zpracovaných potravin a sladkostí.

Chci říct, po dni plném smaženého jídla, dortu a zmrzliny – to byla večeře x2! Pokud někdo někdy potřeboval CFW, je to teď ideální.
Moje nejnovější videa

4 minutové trénink dolního těla pro běžce
Pět cvičení dolního těla pro běžce! Vyzkoušejte toto cvičení rychlé síly doma pro vaše nohy, boky a glutes. Není potřeba žádné vybavení.

Glute Bridge
Onedlíky – alternativní strany
Véčky – alternativní strany

Získejte mnohem více informací o runyatrepeat.com

Více videí

0 sekund 4 minut, 49 sekund

Další
Neortodoxní kniha a recenze Inter Milan Dres Netflix
07:28

Žít
00:00
08:21
04:49

Rozhodl jsem se, že svinstvo bezplatný týden byl v pořádku. Původcem CFW byla Chandra, ale ve stopách následovalo mnoho dalších. Každý, kdo udělal CFW, vzhledem k tomu, že Chandra ho vylepšil na své vlastní potřeby/svinstvo?

„Crap“, který je v mém životě problémem, je cukr, bílá mouka, občerstvení (sušenky, müsli, cukrové obiloviny) a náhražky cukru. Takže můj svinstvo bezplatného týdne se těmto potravinám vyhne. Začal jsem dnes a proběhne příští sobotu.

Svinstvo – cukr, bílá mouka, občerstvení (cukrové obiloviny, müsli, sušenky), náhražky cukru. Pokusím se omezit na Sugar Subs, ale stále budu mít občasný kus SF gumy.

Zboží – celozrnné chleby, obiloviny s nízkým obsahem cukru/vysokých vláken, ořechové másla, vejce, fazole, vegetariánské hamburgery, jogurt a další celá jídla.

Cíle – Eliminujte mé neustálé touhy po sladkostech a náhodných hrstkách občerstvení.

Vyřezávám všechny zjevné dezerty, ale také se vyhýbám jakémukoli jídlu s mnohem více než 9 g cukru na porci. Udělám jednu výjimku pro řecký jogurt vzhledem Flamengo Dres k tomu, že to je nyní jeden z mých nejlepších zdrojů proteinu ideální.

Začal jsem svinstvo bezplatný týden procházkou a pak jsem se snídal. Vzhledem k tomu, že Ben měl vejce, chtěl jsem je také. Uvařil jsem cibuli, salsu, špenát a vaječné šlehačky. Potom to všechno nacpal do tortilly s avokádem a kečupem.

Plus meloun H2O a Iced Coffee?

Vlastně jsem dokončil zbytek melounu, abych mohl ten další snížit. Mám po ruce čerstvý meloun v každém případě, když jsou v sezóně! Je mi jedno, jak to vypadá, šťáva je tak osvěžující!

Oběd – pokud nemám na snídani ořechové máslo, musím ho mít na oběd! Udělal jsem jogurtovou misku s řeckým jogurtem, borůvkovým vitatopem a mandlovým máslem. Ben řekl, že to vypadalo jako dezert. Musím souhlasit, že to také chutnalo jako dezert!

Doufám, že máte skvělou neděli!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *