Sports

Andy Foster – Reforma rychlé extrémní hubnutí přicházející do Kalifornie

Andy Foster, současný výkonný ředitel Kalifornie, specifikuje atletickou komisi, právě nedávno dotazoval Joe Ferraro, kde Foster odhalil, že v čele regulační modifikace přináší reformu do Nebezpečné metody rychlého extrémního hubnutí převládají v MMA i box. Úplný rozhovor si můžete poslechnout právě tady od 13minutové značky:

Zvukový přehrávač

00:00
00:00
00:00

Podpora komentářů zahrnuje následující

Příští týden jdu do Las Vegas, abych tento problém diskutoval s Asociací lékařů prstenů.

To, co vám mohu říct, je něco, co se chystá…. Chceme, aby se něco stalo. Věřím, že (měření třmenu) s tím měli nějaký velký úspěch. Takže věřím, že to rozhodně přichází. Další věcí, o které věřím, je Gold Basic, stejně jako něco, co jsem podporoval, je hydrostatické testování, aby se určilo minimální hmotnost, na kterou můžete bojovat za rok … to jsou dva nápady.

To, co právě teď máme, nefunguje … to, co mě opravdu dostalo do paniky, bylo po UFC (177) právě tady v Sacramentu, v den vážení. Máme dva z našich bojovníků, kteří nedokážou vyhodnotit nebo licence, protože ztratili také velkou váhu … Věřím, že je to problém. To je chce, aby mě typ vzbudil, abych začal jednat.

A.R.P. je rozhodně na palubě s tím, Japonská fotbalová reprezentace Dres že něco dělá. V loňském roce vydali své prohlášení o vážení … (jednou) stanovíme nejnižší váhu … že nejnižší hmotnost bude na bojovníky dlouhodobě zaznamenána jak s A.B.C. (Asociace boxerských provizí) Databáze a databáze bojových faxů… když kompenzace vytáhne bojový fax a také vyhledáme záznam, můžeme vidět přímo tady a můžeme se ujistit, že nejsou za méně než to množství hmotnosti

Boje mezi dehydratovanými odpůrci, kteří dodržují metody rychlého extrémního hubnutí, jsou jedním z největších nebezpečí v MMA, nešťastné ironické přemýšlení o váhových třídách je navrženo pro ochranu bojovníků. Společnost Fosterovo úsilí by mělo být motivováno všemi zúčastněnými stranami, kteří Newcastle United Dres přemýšlejí o dlouhodobé pohodě bitevní sportovní krajiny.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Kalifornie Reforma pro snížení hmotnosti v Mmamay 12, 2015 v „Kalifornském bojovém sportovním zákonu“
CSAC podniká další kroky k zlomení rychlého extrémního vázání june 25, 2015 v „Kalifornském bojovém sportovním zákonu“
CSAC zřejmě ignoruje radu lékaře během rychlého extrémního váhy 26. 2014 Real Betis Balompie Dres v „reformě na váze“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *