Sports

Lednová výzva: Meatless Mondays

Chci udělat z roku 2010 svůj nejzdravější rok a také mám velké cíle spojené s zdraví a wellness, které se chci integrovat do svého života. Rozhodl jsem se místo toho, abych se ohromil 12 různými věcmi, každý měsíc bych udělal jeden krok k zdravějšímu životu.

Jedním z mých novoročních předsevzetí je doporučit se být vegetariánem (byl jsem i na téměř deset let). Chtěl jsem však do tohoto kroku ke zdravějšímu životu zahrnout blog i Ben. Lednová potíže se zdraví a wellness tedy jsou – bez masa.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 3. den
Marathonský tréninkový den 3. den

Více videí

0 sekund 51 sekund

Další
4 minutové trénink dolního těla pro běžce
04:49

Žít
00:00
08:21
00:51

Každé pondělí si udělám večeři, která je bezmasová, základní i dee-lish! Návrh: Pokud jste již vegetariánem, možná byste v pondělí mohli vyzkoušet nový recept nebo nový fazole nebo vegetarián?

Budu muset připravit jídlo něco, co by jedl maso (Ben) (aniž by ho doplňoval masem), takže zůstaňte naladěni, pokud máte také masožravec, který krmíte?

Dnes Ben, stejně jako jsem zasáhl fitness centrum pro nějaké tolik potřebné cvičení. Je tak těžké být uvíznut uvnitř, ale je to úplně chladné! Udělal jsem 30 minut na běžeckém pásu a pak jsem šel při čtení mag.

Snídaně byla mísa obilovin s chaty přidaným pro Protien i třešně. Přestože tato snídaně měla stejně vysokou kalorií jako moje normální ráno, měl jsem hlad o méně než o dvě hodiny později (mohu se přiblížit k čtyřem hodinám oves).

Po kostele i pochůzky jsem přišel dům k obrovskému salátu (opravdu jsem si přál zasáhnout regionální salátový bar, avšak ukázal určitou omezení na mou peněženku).

… A pečené Cheetos. Proč jsem dokonce dostal tuto trhlinu?!

Nemohl jsem držet ruku z tašky Cheetos, takže jsem do ní vložil jablko! Chomp, Chomp! Ale … teď mám zase hlad! Mám podezření, že začít svůj den s něčím jiným než oves nebo oves nebo PB WW chléb mě hodí přesně, jak zbytek dne! Mám rád obiloviny, ale vy lidé chápete, že se mi to nelíbí.

Zprávy „Move“: Právě zde jsou vzory fyzické zdatnosti pro rok 2010

Lidé jsou hektické a také mnoho z nich má ekonomické potíže – to jsou věci ovlivňující trendy fyzické zdatnosti.

Otázka: Jaké účinky jsou vaše cvičení (nebo nedostatek cvičení) ???

SEND ME THE WORKBOOK

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

keep opting for these:

Why I very first went to therapy as well as What’s occurred considering that Podcast 109

Why I very first went to therapy as well as What’s occurred considering that Podcast 109

Proč jsem šel na terapii a také na můj příběh o tom, jak jsem objevil terapeuta i své myšlenky na to. velmi poprvé maratonský běžec na svém p

stack on the MILES Run difficulty Day 15 – MEDAL MONDAY

stack on the MILES Run difficulty Day 15 – MEDAL MONDAY

top Running ideas for Instagram #MedalMonday What is Medal Monday? exactly how to publish a Medal Monday picture after a half marathon

Life Is A Marathon with Matt Fitzgerald Podcast 116

Life Is A Marathon with Matt Fitzgerald Podcast 116

Life is a Marathon with Running professional Matt Fitzgerald. lessons on life, connections as well as running 8 marathons across th

Boston Marathon Monday, howeveronline 5k

Boston Marathon pondělí, nicméně online 5k

Dnes jsem provozoval Boston Athletic Association Online 5K! Stejně jako je to pondělí Marathon, je to technicky 5k pondělí …

Leden Q&A z Instagramu

Leden Q&A z Instagramu

Přesně jak dlouho odpočíváte po maratonu nebo půlmaratonu. Nápady, jak zajistit, aby běžecký pás běžel méně nudný. Jaký je váš další Mar

Cíle 2020 – nové, ať už je to však také zpět k blogování

Cíle 2020 – nové, ať už je to však také zpět k blogování

Ahoj!! Jak přesně se máš? Během posledních 2 týdnů jsem strávil dlouho věřením o své novoroční předsevzetí a cíli F

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *