Sports

Počínaje od nuly

Jednou z dobrých věcí při pohybu je začít od nuly se vším. Musím naplnit svůj malý dům věcmi, které tam opravdu chci být.

Také se musím naplnit ledničkou od nuly. To mě dělá šťastnějším, než to musí?
Moje nejnovější videa

Dostal jsem test Covid-19
Získání testu koronaviru – jak to funguje, jaké to je, moje zkušenost a další. Dostal jsem standardní test a Ben dostal rychlý test Covid-19.

Více videí

0 sekund 5 minut, 16 sekund

Další
Jak provést trénink dolního těla pro běžce a
03:09

Žít
00:00
08:21
05:16

Miluji, že si musím vybrat přesně to, co chci a co ve svém domě nechci. To je zásadní, protože v minulosti jsem se pokusil vyhýbat se odpovědnosti za jídlo v domě mé mámy nebo za Bena. Obviňování někoho jiného je mnohem snazší než říct: „Dostal jsem to s vědomím, že to budu jíst.“

Nyní je jídlo v mém domě ručně vybíráno, takže nemám nikoho, kdo by na vině (nebo kredit), ale já, pokud se stane, existují cookies čokolády nebo pan dulce.

To neznamená, že nebudu mít doma cookies čokoládových čipů (nebo podobně) – stále jsem o intuitivním jídle. Ale to naznačuje, že budu mnohem zodpovědnější a vědom se svými volbami.

Předtím – úplně prázdné!

Poté začátky báječné lednice:

Oběd: Elektrická energie nebyla dnes zapnuta až odpoledne a já jsem doma neměl Crystal Palace FC Dres žádné jídlo, takže jsem musel jít na oběd. Zastavil jsem se u TJ, aby se chytil jídlo.

Vybral jsem si grilovaný lilkový obal s pikantní omáčkou tahini. Chvíli jsem se na to díval, ale neměl jsem omluvu, abych to získal. Miloval jsem to! Miluji lilek, takže to byl snadný prodej, ale absolutně bych to znovu dostal. Kousnutí lilku bylo nejlepší tak, jak je, ale v tahini omáčce je třeba ponořit kousnutí zabalení/zelí. Omáčka byla dobrá, ale vůbec ne pikantní.

Také jsem si vybral tento rovnovážný lišta – těsto na sušenky. Dříve jsem to nezkusil a věděl jsem, že je to plné zpracovaných ingrediencí, ale byl jsem zvědavý. Bylo to dobré, ale kvůli ingrediencím a velikosti bych to znovu nedostal.

TJ’s tmavé čokoládové klíny!

To je potřeba mít pro jakoukoli kabelku. Jdi je dostat. Nyní. Závisí na mně, mít kousek tmavé čokolády po každém jídle podstatně zlepší vaše štěstí a výhled na život. Je to věda.

Jsem posedlý zelenými fazolemi konzumovanými jako hranolky. Jím celý taška TJ a pak jsem smutný, že je to všechno pryč?

Nejvyšší mandlové občerstvení! Ben je posedlý mandlovým ochucenými věcmi a marzipánem. Když jsem viděl, jak se tento Barbara skartovaný oves ve Vanilla Almond věděl, že mu to musím dostat!

Umístěte vanilkovou mandlovou cereálie s čistým Wolverhampton Wanderers Dres mandlovým mlékem a máte intenzivně příjemné mandlové občerstvení!

V našem bytě jsme stále nespali, protože elektrická energie byla sotva zapnuta a stále máme hodně našich šatů u mé mámy. Zítra se chystám sbalit oblečení, abych vzal do svého bytu, a pak se v pátek zabalím do HLS. Je škoda, že můj kufr je na poslední noze. Musím najít svou lepicí pásku.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále se rozhodněte:

3 Recept na sušenky

3 Recept na sušenky

Snadný 3 ingredience dýňový recept na sušenky. Koláčkové sušenky s dýní namísto oleje pro lehčí recept. Dort těsto

Jak zastavit špatný rutinní hack – 126

Jak zastavit špatný rutinní hack – 126

Trik k zastavení jídla, stravování nebo jiného špatného zvyku. Nejlepší intuitivní nápadek na stravování, který vám pomůže vykopat stravu aCo jsem dnes jedl deník – Marathon Training Week 4

Co jsem dnes jedl deník – Marathon Training Week 4

Co jím za den. Potravinový deník běží na tréninkové blog týden 4. Snídaně, oběd, večeře a občerstvení plus poznámky

15 Rychlé předběžné nápady na občerstvení

15 Rychlé předběžné nápady na občerstvení

Co jíst, než běžíte a kdy jíst. 15 Rychlý předběžný občerstvení pro nové běžce a trénink na půlmaraton

Kriketový kriketový kriketový protein ve videu

Kriketový kriketový kriketový protein ve videu

Čipy vyrobené z cvrčků. Jezte recenzi Ekvádorská fotbalová reprezentace Dres proteinových chipsů Bugs. Zkouším kriketové žetony vyrobené z kriketového proteinu – to ‘

Nejlepší zdravý obchodník Joe’s Pumpkin Sezónní výběr potravin

Nejlepší zdravý obchodník Joe’s Pumpkin Sezónní výběr potravin

Nejlepší zdravý obchodník Joes Pumpkin Foods. Podívejte se na toto kolo nahoru nejlepších sezónních potravin z TJ jako Pecan Pumpk

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *