Uncategorized

Jak vytvořit úžasnou sýrovou desku ve 3 krocích

sýrové desky jsou jedním z nejlepších způsobů, jak potěšit všechny vaše hosty. Vypadají krásně s různými barvami a texturami – a často se mohou zdvojnásobit jako vrchol. A možnosti jsou neomezené, tak přitažlivé pro různé palaty a preference. Existuje tak četné lahodné kombinace!

Bonus: „Žádné potřebné vaření“ znamená, že máte mnohem více času na potěšení ve společnosti vašich hostů (nebo má sklon k jiným kuchyňským úkolům).
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 4
Marathon Training Journal Den 4 Check in

Více videí

0 sekund 1 minuta, 21 sekund

Další
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Žít
00:00
08:21
01:21

Ale pokud nevíte hodně o deskách sýrů nebo uzenin – může to být zastrašující (nebo drahé, pokud se pokusíte koupit každý druh sýra a cracker v obchodě!). Takže sdílím 3 snadné kroky k vytvoření úžasné a vynikající sýrové desky s skutečnými sýry v Kalifornii – to znamená skutečné jídlo od skutečných lidí!

3 kroky k vytvoření úžasné sýrové desky

1. Sýr – Vyberte 3 různé typy reálného sýra v Kalifornii.

To je obvykle tam, kde to může být zastrašující, protože existuje mnoho různých typů sýrů! A to je dobrá věc, když milujete sýr !! Není však skvělé, pokud si nejste jisti, jaké typy sýrů fungují na desce a chcete z něj udělat rychlý výlet do obchodu s potravinami.

Prvním krokem je zajistit, abyste měli 1 z každého typu sýra. Často jsou kategorizovány podle pevnosti a textury, takže pokud to chcete udržet v snadnosti => Získejte jeden pevný / polopodejný sýr, jeden měkký / rozprostřetelný sýr a jeden modrý žilkový sýr.

Neváhejte úplně a získejte mnohem víc než tohle! Ale minimálně byste měli začít s těmito odrůdami a přidat další, které vypadají dobře.

1 – tvrdý sýr

1 – měkký sýr

1 – silný sýr

1 – Bonus: Váš oblíbený sýr

Tip: Cíl pro 2-3 porce každého sýra na osobu.

Vyzkoušejte toto: Pokud podáváte s červeným vínem-vystřihněte prostředníka a podávejte víno nasáklé čedar, což je nejen lahodné, ale také přidává zábavnou barvu a konverzační kus na desku.

Nezapomeňte hledat skutečnou kalifornskou mléčnou pečeť při nákupu sýra pro vaše šíření, abyste zaručili, že je vyroben se 100% reálným kalifornským mlékem od skutečných kalifornských mléčných rodin. Informace o sýru 101 (Storage, Nutrition a jejich výrobci sýrů) můžete získat také na sekci Real California Milk – Cheese.

2. sušenky, chléb nebo jiná auta pro užívání si sýra

Vyberte 2 možnosti carb pro desku. V ideálním případě by alespoň jeden měl být křupavý – přemýšlejte o sušenkách nebo malých toastech. Druhý výběr může být také křupavý nebo můžete dělat chléb – přemýšlejte o pitě nebo nakrájené bagetě.

Mějte na paměti sýr, který dostanete, a získejte něco, co jej doplní. Možná budete chtít získat mírný cracker, pokud jste si vybrali velmi silný a chutný sýr. Pokud jste šli s mírnými sýry, nasazený nebo cracker s ovocem a ořechy by mohl fungovat dobře.

1 – křupavý nebo slaný

1 – měkké nebo sladké

Možnosti textur a příchutí jsou v této oblasti prakticky neomezené. Můžete dělat sušenky nebo chléb – nebo obojí! Jen se ujistěte, že chutí doplňují sýr. Pokud jste si vybrali velmi silné sýrové chutí – vyberte jemné sušenky, které nebudou konkurovat chutí.

3. doplňky (které doplňují příchutě)

Čerstvé ovoce a zelenina – Vyberte si 1 z každého (ideálně odlišné barvy).

Tato kategorie slouží dvojí odpovědnosti na desce sýra, protože jsou chutné a přidávají nějakou skvělou barvu. Nejlepší ovoce a zeleninu jsou ty, které jsou v sezóně. Nakupujte produkty, které jsou na vrcholu sezóny pro nejlepší příchutě. A ovoce a zelenina jsou často levnější, když jsou hojné.

1 – čerstvé ovoce

1 – Čerstvá vegetariánská

Sweet – Vyberte si 1 sladkou pochoutku, abyste doplnili silný sýr.

1 – džem, med nebo rozprostření

Můžete použít med nebo džem, který již máte – stačí jej podávat v dobré misce nebo šálku. A usnadněte hostům sloužit se s malou lžičkou poblíž.

SALTY – Vyberte si 1 sladkou ošetření, abyste doplnili mírnější sýr.

Příklady: ořechy, okurky, hummus, olivy atd.

Tip: Sypnutí ořechů v jakékoli holé oblasti vaší sýrové desky způsobuje, že také vypadá mnohem hojně.

Přečtěte si rozpis každé kategorie a snímek obrazovky tento kontrolní seznam (nebo jej vytiskněte) a vezměte jej do obchodu s sebou. Užívat si!

*Při nákupu mléčných výrobků hledejte skutečnou kalifornskou mléčnou pečeť. Těsnění znamená, že je vyrobena ze skutečného kalifornského mléka – z mléčných farem po celém státě.

Podívejte se na mnohem více >>> Návrhy a lahodnou sýrovou desku, kterou jsem podal, když jsem se setkal s některými skutečnými kalifornskými mléčnými týmy v San Franciscu zde!

Máte oblíbené kombo sýr a cracker?

Miluji čedar a celozrnné sušenky s medem. Sooooo dobře!

Tento příspěvek je ve spolupráci s Real California Milk. Všechny názory jsou moje vlastní. #Savortheseason #holidairy #cadairy #Sponsored

Pošlete mi sešit

14SaveSdílení se stará!

14

Kolík

Podíl

tweet

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *