Sports

CCHA vítá sportovní právník Matt Banker

Church Church Hittle + Antrim Ihas oznámil nájem Matta Bankera do sekce sportovního práva. Ve své nové roli ve firmě bude Banker sloužit jako poradce skupiny CCHA Sports Law Group. Banker bude podporovat firmu s prací klientů, v rucích s NCAA Infractions Matters, NIL Work a hlavou IX.

Banker je bývalým přidruženým atletickým ředitelem na University of Louisville, kde strávil devět let řešením široké škály povinností – mnozí v poslední době řídili své nulové Eintracht Frankfurt Dres aktivity. Kromě toho působil jako Kamerunská fotbalová reprezentace Dres sportovní administrátor pro pánský fotbal, ženský lakros, ženský veslování kardinálních esportů a duchovních týmů a zastupoval University of Louisville ve fotbalovém výboru ACC a ACC Ústavy a nařízení.

“Jsme velmi nadšeni, že můžeme přivítat Matta ve firmě,” řekl Kelleigh Irwin Fagan, partner ve skupinách CCHA Sports Law and Company Services Practice Groups. “Jeho nedávná zkušenost kampusu a Ghanská fotbalová reprezentace Dres dlouhá historie ve vysokoškolských sportech budou dobře sloužit našim klientům.”

Banker spolupracuje se studenty-sportovci, trenéry a administrátory ve vysoké škole na vysoké škole a bude s těmito jednotlivci nadále komunikovat prostřednictvím své práce s CCHA.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *