Uncategorized

Pátek preferované diskontní sazby pro zdraví a wellness

Ahoj! šťastný pátek. Včera tu byli dva kluci, kteří tady pracovali celý den na mé podlaze.

Zdálo se, že se to Roxican neobtěžoval, ale Vegas zůstal FC Tokyo Dres po celou dobu v šatníku. Předpokládám, že se necítil extrémně sociální (oh, stejně jako je blbec, ale přesně to jsou kočky, takže to prostě ignorujeme, že?).
Moje nejnovější videa

Cestovní Jane Recenze
Cestování přenosné přenosné recenze pisoáru.

Více videí

Další
Co jím za den – Runner Edition
14:26

Žít
00:00
08:21
08:01

Moje preferovaná oblíbená věc týdne je tedy, že moje podlaha bude dnes konečně opravena na konci dne (doufejme). stejně jako už nebudu žít v Squaloru. (Ačkoli jsem rád uvedl, že žiji v „Squalor“, protože to zlepšilo hluk příběhu.)

A po zbytek mých oblíbených…

Mám tolik náhodných věcí, které dnes miluji !! Mám pocit, že jsem divný, kde jsem nadšený z věcí. Je to někdo jiný?

Například: Už jsem byl v Sabru před minulým týdnem, ale na turné rostlin jsem byl znovu nadšený a jako objal / napadl Bretaň těsně před začátkem. Vážně, mladí lidé Ajax Dres jsem divný.

Tak jako tak.

To jsou moje preferované věci právě teď …

1. Ekologická šťáva z mého šéfkuchaře v čištění. Jen jsem se cítil zdravý zevnitř.

Rovněž jsem rád, že mohu oznámit, že jsem udělal nejlepší na 3 denní čištění. Včera jsem to trochu pracoval s trochou ovoce i ořechů. Jsem s tím skvělý. Generál se cítím opravdu dobře. méně nafouklý. Nejvýznamnější mám pocit, že mám čerstvou čistou břidlici pro zdravější stravování. (Použijte kód RER pro 55% slevu na jejich čisticí.)

2. Jablka. Tak křupavý. Zasáhněte místo.

3. Sriracha mandle. Nemůžu mít na paměti, jestli jsem je předtím vyzkoušel. Obou metoda – jako ‘em. Nejsou super pikantní.

4. Roxy a Vegas se mnou visí. Právě teď se mi líbí všechny tyto chlupaté dobré přátele jako spolubydlící. (Nechápu, jestli jsou ve mně super. Meh.)

5. prosperujte členství!

Právě jsem objevil o Thrive Market v prosinci a byl jsem nadšený, že jsem mohl sdílet. Využívám velké množství holistických doplňků (příspěvek na to brzy) a také rád zkouším nové produkty bez lepku a další zdravé věci, které vidím na Whole Foods i na mateřském trhu. Mám nesmírně štěstí, že mám v poblíž mě velké množství obchodů se zdravím a wellness potravin v Orange County. Hodně z vás však ne – Boo.

Takže opravdu váhám někdy publikovat o produktech, kterým chápu, že ne každý má přístup k. Trvavý trh je Francouzská fotbalová reprezentace Dres web, kde můžete získat spoustu zdravých živých produktů za slevu. Dobrý den, perfektní.

Většina z vás si také s největší pravděpodobností již je vědoma, že specifické výrobky pro zdraví a wellness (jako bezlepkové, paleo, ekologické čisticí prostředky) jsou drahé.

Jakákoli přestávka na nákladech je velmi oceněna, takže kopám to víc než cokoli ohledně prosperujícího.

Mají cokoli od občerstvení po alergické pečení bez pečení na krmivo. (Nemám krmení elegantního jídla ve Vegas, ale pokud je to vaše věc pro vaše domácí mazlíčky, prohlédněte si to.)

6. Bude běžet na víno Tee, které jsem dnes publikoval na Instagramu.

Vítěz dárky Baggallini Carry Bag Is: Kelly v Oregonu. Zašlete mi prosím e -mail své celé jméno a adresu, abych vám mohl poslat vše v jednom tote !!

Otázka: Jaká je vaše preferovaná věc tento týden?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *