Sports

Můžete jíst vejce, pokud máte vysoký cholesterol?

Září je AFIB Pochopení měsíce, stejně jako ve Fitbit, pomáháme vám objevovat více s materiálem, který se zaměřuje na všechny věci Heart Health and Wellness po celý měsíc. Klikněte sem pro další blogové příspěvky v seriálu.

Vejce s vysokým obsahem bílkovin, vitamínů, minerálů a antioxidantů jsou jedním z nejvíce výživných i zcela zabalených proteinů přírody. Po mnoho let však byli uvažováni o ne-go, protože obsahují velké množství dietního cholesterolu.

Jste zmateni o dietním cholesterolu versus cholesterol v krvi? Dietní cholesterol je cholesterol, který berete, když jíte živočišné produkty. Všechna zvířata, včetně lidí, vyrábějí cholesterol ve svých tělech. Když jíte živočišné výrobky, jako jsou vejce, maso, drůbež, mléčné výrobky a měkkýši, vezmete cholesterol, který zvíře vyrobilo, chápané jako cholesterol v potravě.

Co je tedy vyvoláno fantastický comeback vajec? Zatímco vejce obsahují cholesterol, nové pokyny pro dietu USDA již nespecifikují každodenní limit cholesterolu z několika důvodů:

Lidé jedí navrhované množství cholesterolu. Předchozí pokyny potřebné k stanovení limitu cholesterolu, protože lidé také hodně jedli. Nyní, o desetiletí později, jíme navrhovanou částku (hurá!), Takže již není požadavek na to, aby se v pokynech pro výživu stavěl na výživu, aby se stanovila částka. To neznamená, že nyní můžeme jíst více cholesterolu.

Vejce obsahují cholesterol však také obsahují mnoho výhodných živin. Vejce poskytují nejvyšší kvalitu bílkovin a také je můžete jíst spolu s dalšími zdravými potravinami bohatými na Watford FC Dres bílkoviny, jako jsou ryby, Kamerunská fotbalová reprezentace Dres štíhlá drůbež a fazole. Rovněž neexistuje žádná výzkumná studie, která by prokázala souvislost mezi konzumací vajec a srdečními chorobami. Takže již neexistuje limit, kolik vajec můžete jíst, pokud nemáte vysoký cholesterol nebo srdeční choroby.

Nasycené tuky i trans -tuky záleží více. Pokud jde o řízení cholesterolu krve, je důležitější snížit přesně to, kolik nasycených i trans -tuků konzumujete. Trans tuky se objevují hlavně ve smažených potravinách, jako jsou koblihy, Crystal Palace FC Dres pečené výrobky, jako jsou koláče, a také talířka. Potraviny s vysokým obsahem nasycených tuků, jako jsou mastné, jakož i zpracované maso a mléčné výrobky s vysokým obsahem tuku, mají také cholesterol; Omezením těchto potravin tedy okamžitě budete jíst dietu s nižším cholesterolem. Je zajímavé, že vejce a měkkýše mají vysoký obsah cholesterolu, avšak nízkým obsahem nasycených tuků.

Sečteno a podtrženo: Pochopte svá rizika

Pokud máte vysoký cholesterol, cukrovku nebo máte infarkt, je to skvělý koncept omezit příjem cholesterolu ze všech potravin, včetně vajec. Vejce mohou být součástí plánu zdravého stravování, spolu s řadou dalších výživných potravin bohatých na bílkoviny, jako jsou fazole, ryby a kuře bez pleti, prostě nejíst stejně dobře. Americká asociace Heart Association navrhuje každý den jedno vejce (nebo dva bílky) pro lidi, kteří je jedí, jako součást zdravé stravy.

Přihlaste se k prémii Fitbit a také najděte programy výživy s průvodcem, které vám mohou pomoci zvýšit zdraví srdce.

Tato informace platí pouze pro akademické funkce a také není míněna jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace byste neměli využívat k diagnostice nebo léčbě problému nebo stavu zdraví a zdraví. Před změnou stravy, změnou návyků spánku, užívání doplňků nebo spuštění nové rutiny fyzické zdatnosti, vždy zkontrolujte svého lékaře.

Tracy Morris

Tracy Morris je vedoucím odborníkem na výživu Fitbit. S magisterským titulem v oboru výživy a dietetikou z Jižní Afriky je také australskou akreditovanou praktikující dietolog a také celosvětově členem Akademie výživy a dietetiky v USA. Během posledních 20 let Tracy pobýval v pěti různých zemích a inspiroval lidi po celém světě, aby byli zdraví. V současné době žije v Austrálii Sunny Sydney, kde pomáhá fanouškům Fitbit po celém světě online. Když nepracuje, běží po svých třech malých dětech nebo praktikuje Pilates, může být objevena popíjením Pinot Noir s manželem, který sleduje slunce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *