Uncategorized

Policista integrity atletiky věnovat čas sportovnímu právu, mentor

Robert Boland, policista pro integritu atletiky ve státě Penn, minulý týden odhalil, že z této pozice odstoupí z této pozice, efektivní 1. března 2022. Boland navrhl, aby se plánoval vrátit se vrátit Na metodu sportovní legislativy a věnovat svůj čas dalším odborným zájmům, včetně jeho mentorového prostředí v Pennu, určete právní předpisy a vysokou školu svobodných umění. Boland uspořádal nastavení policisty pro integritu atletiky s ohledem na to, že červen 2017.

“Toužíme si Boba dobře v jeho budoucích snahách a děkujeme mu za jeho službu univerzitě jako jejího důstojníka pro integritu atletiky.” Bobova doporučení, jakož i rada univerzity, jakož i ministerstva mezikollegické Tuniská fotbalová reprezentace Dres atletiky uprostřed rychle měnící se atmosféry mezikoligálních sportů byly důležité a také Atletico Mineiro Dres oceňovaly, “uvedl Penn pro administrativu Frank T. Guadagnino.

Jako úředník pro integritu atletiky byl Boland odpovědný za hodnocení a dohled nad záležitostmi týkajícími se dodržování předpisů, jakož i čestných závazků ministerstva mezikollegické atletiky, jakož i za řízení a dohled nad programem integrity atletiky univerzity. Během svého působení byl hlavně odpovědný za dohled nad programem integrity atletiky univerzity, který byl dobře zaveden za účelem podpory dodržování NCAA univerzity a obrovskými deseti politikami i předpisy, kromě NCAA stejně Deset požadavků na integritu pro členské instituce.

“Přestože odstupuji Sevilla FC Dres jako důstojník integrity atletiky univerzity, i nadále pevně věřím v zásadní práci i povahu role,” uvedl Boland. “Bylo mi ctí, že jsem byl s touto povinností delegován a také plán zůstat obhájcem této funkce po celé zemi.” Posledních pět let, které odpovídalo mému času v roli, bylo období masivní modifikace a složitost v mezikoligové atletice. Jsem potěšen, že jsem byl na první linii a pomáhal splnit tyto potíže a také harmonizovat tyto úpravy pomocí hodnot Penn State i posláním. Jsem vděčný za to, že jsem měl tuto příležitost. “

Policista pro dočasné atletické integrity bude jmenován před datem Bolandova března od pozice. Boland, který má zkušenosti s mentorovým kurzem, sportovním právem, sportovních smluv, jakož i antimonopolní a kolektivní vyjednávání ve sportu, bude pokračovat v mentoři v Penn Specifikuje se s jarním semestrem 2022.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *