Sports

Nejlepší příležitost pro reformu PED v MMA

Není žádným tajemstvím, že zneužívání PED existuje ve světě elitních sportů a MMA není výjimkou. Nedávný vývoj se zaměřuje na toto téma a otázkou je, že se to stane krizí pro sport nebo příležitost.

Všechno to začalo tím, že Georges St. Pierre dobrovolnictví pro vylepšené testování nad rámec minimálních standardů atletických provizí. Palmeiras Dres Skončilo to dysfunkčním nepořádkem s rozkonem mezi GSP, jeho nadcházejícím soupeřem, UFC a Nevada State Athletic Commission.

Nyní Lapress.ca uvádí, že GSP vyjadřuje nelibost Íránská fotbalová reprezentace Dres s nedostatkem podpory jeho zvýšeného testovacího úsilí UFC. On je citován (s pomocí Google Translate) takto:

“Existují věci, které nemohu říct.” Nechci se vrátit zpět do UFC, protože je to můj zaměstnavatel. Neberu Gamba Osaka Dres však novináře pro idioty. Jsou schopni číst mezi řádky. Jsou schopni vidět, co se stane. ”

“V mém sportu doping, nenechte se zmást,”

“Vadí mi to trochu bojovat proti lidem, kteří užívají drogy zvyšující výkon, protože to není spravedlivé.” Je to ošklivý rozdíl v tréninku, tvrdí Georges St-Pierre. Existují lidé, kteří říkají: „Doping, to mě neobtěžuje.“ Já, vadí mi to. Ale stejně to udělám, boj. Aniž bychom někoho obvinili, pokud existují někteří, kteří nechtějí provádět testy, udělám boje. Nebude to poprvé. Ale je to jen to, že jsem trochu unavený. ”

Tato rozrůstání mezi sportovcem nejvyššího profilu sportu a nejvyšší propagací na světě se může ošklivý. Nemusí to však. Dlouhodobé zájmy sportu závisí na pokračujícím vnikání do tradičního sportovního trhu. Být zakalen do potenciálních skandálů PED tento cíl nepomáhá. Na druhé straně je řešení zneužívání PED v zájmu každého. GSP a UFC musí spolupracovat a využít této příležitosti k provedení některých rozumných reforem k řešení situace PED. Vytváření zneužívání PED nejen zvýší bezpečnost účastníků, ale také pomůže s běžným přijetím sportu, který pomůže podpořit jeho dlouhodobý růst a proměnit tento potenciální temný mrak na oboustranně výhodnou situaci.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Maryland Athletic Commission využívá výhody Zuffa PED testovací financování nabídky 4. 2014 v „Doping“
Nepodaří se zveřejnit nelegální používání PED, který odebírá souhlas v MMA? 8. března 2013 v „dopingu“
Jaké PED jsou mimo hranice pro UFC 161? 12. června 2013 v „Doping“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *