Uncategorized

Oznámení a inovace

Omlouvám se, že jsem včera znovu nezveřejnil. Byl jsem nepořádek. Nakonec jsem jedl hodně svinstva naší únavy a také byl neuvěřitelně opotřebovaný?

Ale – dnes jsem zpátky ve velkých náladách! Je neuvěřitelné, co pro vás může udělat 9 hodin odpočinku skvělé noci!
Moje nejnovější videa

Pak byla pryč – recenze knih
Skvělý poslech – kniha a také série podcastů
Pak byla pryč od Lisa Jewell – nabízeno na Audible, Amazon nebo kdekoli se prodávají.

Je „Pak byla pryč“ skvělým poslechem? Tady je moje recenze!

Pro mnohem více recenzí, odkazy a doporučení zkontrolujte runEatrepeat.com

Více videí

0 sekund 4 minut, 20 sekund

Další
Učení ze špatného běhu
03:48

Žít
00:00
08:21
04:20

Nejprve moje obrovské oznámení:

Rozhodl jsem se, že jsem skončil jako licencovaný osobní trenér. Vy lidé chápete, že jsem opravdu věřil o to, co musím udělat, a přesně jak mohu lidem pomáhat. Líbí se mi blogování, stejně jako o tom velmi přemýšlím a vášnivý o zdraví. Věřil jsem, že skončím mnohem dobře informovanějším o fyzické zdatnosti a těle by mi pomohlo být mnohem lepším spisovatelem i bloggerem.

Po mnoha výzkumných studiích a konzultací s dalšími bloggery/trenéry jsem se rozhodl vybrat program ACE PT. Právě začínám zkoumat studii dnes, takže to bude nejméně 12 týdnů, než budu certifikován. Mým maximálním cílem je využít certifikát tak, aby byl mnohem dobře informovanějším spisovatelem/bloggerem/běžcem a také využil certifikát na straně k práci buď na jedné nebo na částečný úvazek. Zajímavé časy!

V dalších zprávách mi můj počítač dnes poskytuje opravdu obtížný čas. Měl jsem těžké časy se vším ráno a také to nebude hrát DVD (což byl můj plán na práci na ráno), stejně jako Interet jde i venku. Vypískat. Musím na to přijít, takže se trochu uvidím!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *