Uncategorized

Skupina ESPORTS BEurcement Group s názvem Oficiální poskytovatel turnaje eSports turnaje New York Rangers

The New York Rangers oznámili marketingové partnerství se společností ESPORTS Heavement Group Inc. (EEG) a pojmenovali společnost eSports jejich oficiální poskytovatel turnaje eSports, počínaje červencem v červenci 1. V rámci tohoto vztahu bude EEG provozovat tři turnaje ESPORTS s tématem Rangers využívající svou značku a platformu Esports Gaming League. EEG bude spolupracovat s organizací Rangers na vytváření videí vyrobených na míru, která propagují tyto turnaje napříč všemi digitálními platformami Rangers. Každý Boca Juniors Dres turnaj bude zahrnovat mimořádné ceny, jako je zboží Rangers a memorabilia.

“Během posledních několika let jsme hostili desítky amatérských turnajů eSports s naší organizací ESPORTS CLG, které byly mimořádně dobře přijaty, a nemůžeme se dočkat, až se o to rozšíří s Strážci,” ​​řekl Dan Fleeter, viceprezident, viceprezident, Servisní operace, MSG Sports Corp. „Těšíme se na dlouhý a vzájemně uspokojivý vztah s EEG a věříme, že se jedná o skvělou příležitost zapojit se do publika, které má zájem o hokej a hry.“

Společnost Esports Gaming League umožňuje živé a online události a turnaje, kde hráči mohou soutěžit a těšit se z velké řady obsahu týkajícího se eSports a videoher na proprietární technologické platformě. Služby zahrnují plné události na klíč eSports, výrobu živých vysílání, spouštění her a online značkové turnaje.

“Jsme nadšeni, že můžeme na naší turnajové platformě přivítat další přední profesionální sportovní tým,” řekl Grant Johnson, generální ředitel společnosti Borussia Dortmund Dres Esports Woryment Group. “Těšíme se na spolupráci s The Rangers, když rozšiřují svou značku do rychle rostoucího světa eSports.”

“Rychle se stáváme průmyslovou standardní turnajovou platformou pro profesionální sporty, protože týmy uznávají sílu naší platformy a její schopnost vyhovět náročným potřebám rozsáhlých nasazení,” řekl Inter Milan Dres Magnus Leppäniemi, prezident společnosti Esports v ESPORTS Woryment Group. “Těšíme se, až pomůžeme Strážcům dosáhnout jejich cílů v této vzrušující nové aréně.”

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *