Uncategorized

Přemýšleli jste někdy o soutěži v soutěži o fitness nebo postavu?

Tento článek je navržen tak, aby vám pomohl pracovat na konkurenci v soutěži paní Fitness nebo paní Figure. Pokud debatujete o myšlence konkurence, pak ne debatujte, jděte na to! Téměř kdokoli se může připravit na soutěž o fitness/postavu a tato informace by vám měla poskytnout velkou podporu k tomuto cíli! Je hezké mít 2 třídy na výběr.

Jedná se o článek, jehož cílem je pomoci při konkurenci v soutěži paní Fitness nebo paní Figure. Pokud debatujete o myšlence konkurence, pak ne debatujte, jděte na to! Téměř kdokoli se může připravit na soutěž o fitness/postavu a tato informace by vám měla poskytnout Australská fotbalová reprezentace Dres velkou podporu k tomuto cíli! Je hezké mít na výběr 2 třídy. Když diskutuji o soutěži, existuje několik překážek, které se zdá, že odradí ženy od konkurence. 4 největší obavy, které slyším, jsou:

– Nemohu dělat gymnastiku – nejsem flexibilní – nemůžu skákat – nikdy jsem to nemohl získat

To vše jsou velmi jednoduché problémy, se kterými se má vypořádat a věk nemá žádný vliv na nic! Soutěžil jsem po boku mnoha žen ve svých 40 letech, které vyhrály nebo umístily velmi vysoko. Rutina paní Fitness není posuzována podle toho, jaké „triky“ jste schopni provést, ale spíše o tom, jak čistý a vyleštěný obsah je. Paní Figurová má stejné zaměření s trochu více na postavu, samozřejmě, protože se jedná o soutěž, kde soudci chtějí vidět tělo mezi fitness a kulturistikou. Paní Figure je ideální pro ty, kteří se nezajímají o sílu, flexibilitu a vytrvalostní komponenty konkurence. Soutěžící z paní Figury by si měli uvědomit, že paní Figura vyžaduje, abyste byli poněkud štíhlejší než pro soutěž paní Fitness.

Plánovací školení a strava

Začněme s plánováním. Chcete se dívat dopředu rok až 4 měsíce od data soutěže v závislosti na vaší současné úrovni. Trénink a strava musí být periodizována do vaší soutěže, abyste byli připraveni a vrcholili ve správný čas. Vždycky navrhuji udělat několik soutěží ve stejném roce, zejména pokud existují nějaké soutěže, které se od sebe od sebe vzdáleny, abyste mohli získat nějaké zkušenosti a získat vše, pro co jste tak tvrdě pracovali. Periodizace jednoduše znamená, že plánujete postupně v průběhu času, abyste mohli:

– Vyvarujte se zranění – práce na různých aspektech tréninku/stravy postupně – vyhýbejte se přetrénování nebo příliš mnoho náhorních plošin – zajistěte úspěch

Paní Fitness se chce soustředit na výsledek pěkné tónované a středně štíhlé postavy bez přílišné tvrdosti nebo pruhů. Paní Figura se chce trochu štíhlejší než paní Fitness s trochou hustoty a tvrdosti svalů, ale ne tak štíhlé, pruhované nebo svalnaté jako kulturisté. Dosažení této rovnováhy je trik. Dokonce i jakmile jste ve svém nejlepším případě, zbytek je na tom, kdo stojí vedle vás a jak se všichni díváte ve srovnání.

Typ silového tréninku/kardio a stravy závisí na každém jednotlivci, někteří potřebují více jiných, kteří potřebují méně, ale každý potřebuje jinou kombo a úrovně se mohou lišit, takže programy musí být individualizovány, nemůžete trénovat/jíst jako „všichni ostatní“, protože musí být, protože nemusí to fungovat pro vás. Hromarově vyráběné konkurenční příručky pro trénink/dietu způsobily, že se hromadí předem, aby vám pomohly připravit se na soutěž, ale nebyly vyrobeny jen pro vás, což znamená, že jste druhý nejlepší. Jsem velmi naléhavý na to, abych se ujistil, že veškeré programování je zajištěno pro každého z mých klientů individuálních potřeb, ale bohužel ne všichni trenéři dělají to, co může vést k zranění nebo nedostatku přípravy. Nechcete být „skupinou“ vyškoleni na soutěže, protože šance na to, že všichni účastníci jsou na stejné úrovni, mají velmi nízkou pravděpodobnost, že někteří účastníci nedostávají veškerou pozornost potřebnou, aby byli řádně připraveni.

Talent

Nemáte jednoho, koho to zajímá! Můžete dát rutinu s jakýmkoli tématem. Sestavil jsem všechny typy rutin pro paní Fitness, paní postavu a kulturistiku, které využívají všechny typy talentů od Salsy po bojová umění. Vezměte si, co se vám líbí, a vylepte to. I některé etnické pozadí se může promítnout do chladné rutiny, takže buďte kreativní, protože vám to vždy dává body! Zde jsou některé nápady na téma používané v minulých fitness, postavě a rutinách kulturistiky:

– Cowgirl / Lasso – Box – Orphan Annie – I Dream of Jeannie – Ballroom Dance – Flames na bikinách, písně používající Hot jako téma (Hot Hot Hot, Hot Stuff)

Obleky, pózování a opalování

Budou také souzeny kostýmy a pózování obleků. I když nejsou součástí formálního bodování, vaše oblečení vás může vypadat lépe nebo horší, takže to mějte na paměti. Barva vašeho obleku je velkým faktorem. S paní Figurovou musíte držet se plné barvy pro předběžné hodnocení, takže si chcete vybrat bezplatnou barvu, která zlepší vaši postavu, ale neodstranit se nebo odvrátit od ní. Černá se zdá být velmi populární. Nyní bylo v pořádku používat oslněný oblek pro noční show v paní Figure a kulturistice. Stejně jako ženy paní Fitness, paní postava dámy chtějí mít 2Obleky, které zdůrazňují ranní a noční show. Většina posuzování se obvykle provádí v ranní show, ale jsou chvíle, kdy se vyskytují vazby, a to jsou příležitosti, kdy budete v noci posuzováni.

Tón pleti se také obvykle posoudí a ovlivňuje váš vzhled. Vzhled vypadajícího „těsného“ je vylepšen opalovacím a zbarvením. Normálně navrhuji opalování v dostatečném předstihu, takže v posledních několika týdnech před konkurencí nemusíte opálit, což může přimět, aby se někteří lidé cítili vyčerpaní, a vzhledem k tomu, že již dietu a vyčerpaní, nepotřebujete přidané stres. Pak můžete začít Kashiwa Reysol Dres zbarvit několik dní před soutěží. Pro ty z vás, kteří nejsou obeznámeni, existují produkty prodávané pro tento extrémní opálený vzhled, který je na pódiu potřebný, aby se zabránilo vyplavení světelmi jevišti. Výrobky se liší, ale jsou vyrobeny zejména pro konkurenci a lze je najít online na některých stránkách kulturistiky. Zjistil jsem, že je opáleno, pak použití omalovánky je vaše nejlepší sázka.

Dovednosti

Nyní musíte posoudit své dovednosti. Pro paní Figure je většina žen povinna provádět rutinu v regulačním žalobě a patách, i když některé organizace mají postavu, která je blízká paní Fitness ve způsobu, jak mohou nosit kostým a provádět rutinu s vysokou energií, ale bez obrácených pohybů a přidání pozic do rutiny. Paní Fitness používá podpatky pro postavu a šaty, takže zde je potřeba dovednost-procvičujte chůzi v uzdraveních 4-5 palců (vždy doporučuji platformu, možná si myslíte, že jsou ošklivé, ale vypadají nejlépe na pódiu)! Pro srovnávací kola v paní Figure je samozřejmě praktikována otevřená ruka (podobně jako povinná pozice kulturistiky). Obě třídy musí praktikovat pózování pro čtvrt zatáčky. Existuje variace způsobů, jak pózovat, ale nechcete být ztuhlý. Chcete získat rovnováhu s rukama, abyste se vyhnuli nadzvěstem, ale linka je v pořádku, protože musíte trochu namáhat. Chcete se mírně rozhněvat, ale udržujte podpatky pohromadě, hlavu vysoko, úroveň ramen a záda, hrudníku ven, vydechněte, abyste ukázali abs. Na straně představují některé soudce, jako jste vy, aby se na ně podívali a jiné, jako jste vy, aby se podívali přímo dopředu, takže uši udržujte otevřené Srbská fotbalová reprezentace Dres pro podněty. Boční pozice je, když chcete vyrazit na kyčle, který stojí před soudci, a dokonce zvednout patu tad, aby dal pěknou definovanou nohu a glute.

Nakonec na zádech je třeba vyvést lats více pro paní Figurovou než paní Fitness, ale v obou případech musí tvar ukázat, a zastrčit tush pro pěkný těsný zadní konec.

Dovednosti pro fitness rutinu jsou různé držení, push up, rozdělení a tanec. S minimálně z nich můžete sestavit vítěznou rutinu. Když dívky provádějí rutiny „postrádající“, ale stále vyhrají soutěž o fitness, publikum může stále vidět pro sebe, kdo jsou skutečné fitness dívky bez ohledu na umístění stejně tak, pokud vidíte velkou rutinu, ale dívka má celulitidu na jejím zadním řízení, publikum to může vidět! Bohužel jsem viděl šampiony, kteří vyhráli soutěže bez tolik jako tlak a žádná flexibilita, ale měli neuvěřitelnou přítomnost na scéně, čistou a leštěnou rutinu nebo vyšší bodovou třídu v jiných kolech. Stále dodnes věřím, že byste měli jít do soutěže se součástmi síly a flexibility ve vaší rutině, ale nemusíte být gymnastkou, abyste vyhráli soutěž paní Fitness.

* Tento článek je výlučný pro IronMagazine.com, reprodukce v jakékoli formě bez předchozího souhlasu je přísně zakázána.

Linda Cusmano je konkurent pro fitness a postavu, který soutěžil v každé konkurenční třídě včetně překážky. Linda, dokonalá spisovatelka a model, vlastní a úspěšně provozuje svůj vlastní tréninkový podnik na 10 let, zatímco trénuje jiné konkurenty a konkuruje sebe sama. Navštivte její web na adrese: www.lindacusmano.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *